Який у вас тип шкіри?

Який у вас тип шкіри?

Кожен тип шкіри потребує особливого догляду для сяяння і краси.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГЛЯД

Вибір правильного догляду за типом шкіри — шлях до її ніжності й краси. Вибирайте продукти для догляду відповідно до особливих потреб вашого типу шкіри.

Який у вас тип шкіри?

  • Нормальна шкіра від природи пружна, гладенька й еластична. Вона майже ідеальна — без сухих ділянок і натягнутості, нечутлива та з добрим кровообігом. Але навіть нормальній шкірі потрібні зволоження й захист, щоб вона довше була здоровою. Для її живлення ви можете застосовувати тільки легкий зволожувальний лосьйон — і вона ніжно сяятиме.
  • Суха шкіра потребує спеціальних зволожувальних процедур — інакше вона висихатиме й свербітиме. Особливо вразливі до цього гомілки й коліна.
  • Шкіра свербить, є некомфортне відчуття стягнення й загрубіння? Це означає, що у вас дуже суха шкіра. Вона потребує живильного догляду для відновлення її природних захисних бар’єрів.
  • Чутливу шкіру можна визначити за почервоніннями, які зокрема може спричиняти неправильний догляд. Виберіть м’який, нейтральний за рівнем pH продукт для догляду.

Нормальна шкіра

Нормальна шкіра: ніжний догляд підтримує її баланс

Нормальна шкіра має збалансований вміст вологи. Навіть щоденного догляду з ніжним кремом або лосьйоном достатньо, щоб вона була гладенькою і здоровою.

Суха шкіра

Суха шкіра потребує тривалого догляду

Суха шкіра має високі вимоги до догляду. Її захисні бар’єри дуже слабшають, що призводить до висихання, появи тріщинок і шершавості. Живильні креми й маски відновлюють її захисний ліпідний шар.

Суха й дуже суха шкіра

Дуже суха шкіра — захисний догляд від NIVEA

Суха й дуже суха шкіра потребує забезпечення ліпідами й вологою для відновлення природного захисного шару. Досягти цього допомагають інтенсивні живильні креми.


Зрілі або чутливі типи шкіри

Засоби проти старіння допомагають підтримувати еластичність зрілої шкіри. Чутлива шкіра потребує м’яких лосьйонів для збереження балансу.
Чутлива шкіра

Чутлива шкіра — ніжний догляд з великим ефектом

Чутливу шкіру потрібно живити з особливою обережністю. М’який догляд стабілізує рівень вологи в чутливій шкірі й захищає її від подразнень.

Зріла шкіра

Зріла шкіра — продукти для догляду від NIVEA забезпечують регенерацію та еластичність

Коли ми стаємо старшими, шкіра втрачає пружність і еластичність. Виберіть засоби правильного догляду, як-от Q10 Firming Body Lotion — у ньому вдвічі збільшено вміст Q10.