Який у вас тип шкіри?

Який у вас тип шкіри?

Кожен тип шкіри потребує особливого догляду для сяяння і краси.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГЛЯД

Вибір правильного догляду залежно від типу шкіри — шлях до її сяяння. Пам’ятайте: продукти для догляду мають відповідати особливим потребам вашого типу шкіри.

Який у вас тип шкіри?

  • Нормальна шкіра від природи пружна, гладенька й еластична. Вона майже ідеальна — без сухих ділянок, подразнень та з добрим кровообігом. Але навіть нормальній шкірі потрібні зволоження й захист, щоб вона довше залишалася здоровою. Для її живлення ви можете застосовувати лише легкий зволожувальний лосьйон — і вона ніжно сяятиме.
  • Суха шкіра потребує спеціальних зволожувальних процедур, інакше вона висихатиме ще більше і свербітиме. Особливо вразливі гомілки й коліна.
  • Шкіра свербить, є некомфортне відчуття стягнення й загрубіння? Це означає, що у вас дуже суха шкіра. Вона потребує живильного догляду для відновлення її природних захисних бар’єрів.
  • Чутливу шкіру можна визначити за почервоніннями, які, зокрема, може спричиняти неправильний догляд. Виберіть м’який, нейтральний за рівнем pH продукт для догляду.
 
Нормальна шкіра

НОРМАЛЬНА ШКІРА: НІЖНИЙ ДОГЛЯД ПІДТРИМУЄ ЇЇ БАЛАНС

Нормальна шкіра має збалансований вміст вологи. Щоденного догляду з нанесенням ніжного крему або лосьйону достатньо, щоб вона залишалася гладенькою і пружною.
Суха шкіра

СУХА ШКІРА ПОТРЕБУЄ
ОСОБЛИВОГО ДОГЛЯДУ

Суха шкіра має високі вимоги до догляду. Її захисні бар’єри дуже слабкі, що призводить до висихання, появи тріщинок і шершавості. Живильні креми й маски відновлюють її захисний ліпідний шар.
Суха й дуже суха шкіра

ДУЖЕ СУХА ШКІРА:
ЗАХИСНИЙ ДОГЛЯД ВІД NIVEA

Дуже суха шкіра потребує додаткового забезпечення ліпідами й вологою для відновлення природного захисного шару. Досягти цього допомагають інтенсивні живильні креми.

ЗРІЛА ТА ЧУТЛИВА ШКІРА

Засоби проти старіння шкіри допомагають підтримувати еластичність зрілої шкіри. Чутлива шкіра потребує використання м’яких лосьйонів для збереження балансу.
Чутлива шкіра

ЧУТЛИВА ШКІРА:
НІЖНИЙ ДОГЛЯД
ІЗ СУПЕРЕФЕКТОМ

Чутливу шкіру потрібно живити з особливою обережністю. М’який догляд стабілізує рівень вологи в ній і захищає від подразнень.
Зріла шкіра

ЗРІЛА ШКІРА: ПРОДУКТИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ
ВІД NIVEA ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ РЕГЕНЕРАЦІЮ
ТА ЕЛАСТИЧНІСТЬ

Коли ми стаємо старшими, шкіра втрачає пружність і еластичність. Виберіть засоби правильного догляду, як-от лосьйон для тіла Q10 «Пружність та сяяння шкіри» від NIVEA, — в ньому вдвічі збільшено вміст Q10.