• Все
  • Засоби для зняття макіяжу
  • Засоби для очищення обличчя
  • Міцелярні води
  • Очищаючі маски
  • Очищуючий гель
  • Очищуючий скраб
  • Тоніки
  • Формат для подорожей
Фільтр
Відсортувати
Відсортувати

Засоби для очищення нормальної та комбінованої шкіри

Зазвичай вмиватися необхідно двічі на день гелем для вмивання від NIVEA. Гель надійно очищує та допомагає відновити баланс вологи. Для нормальної та комбінованох шкіри очищуючий мус також підійде для зняття макіяжу. Він не лише ретельно очищує, але й дуже ніжний до шкіри. Легка пінка має свіжий аромат, легко наноситься та живить шкіру. Якщо у вас комбінована шкіра, найкращим вибором для щоденного використання стане засіб для миття та скраб. Скраби для обличчя очищують надмірну кількість шкірного сала без порушення балансу шкіри. Пілінгові частинки очищують пори та зменшують недоліки в довгостроковй перспективі. Це ефективно попереджує появу новх недоліків.

Очищення обличчя для сухої та чутливої шкіри

М'яке очищення має важливе значення для сухої та чутливої шкіри. Ваші засоби для очищення мають бути ніжними до шкіри, забезпечувати належне зволоження без подразнення шкіри. Дізнайтесь більше про продукти для очищення чутливої шкіри від NIVEA: очищуючий засіб знімає макіяж та забезпечує зволоження шкірі. Найновіші засоби створені на базі новітніх міцеллярних технологій, за допомогою яких макіяж та бруд змиваються без тертя. З ніжним очищення ви зменшите почервоніння, відчуття стягнення. Молочко для очищення більш ніж рекомендовано для сухої та чутливої шкіри. У цих засобів дуже м'яка формула, природний баланс шкіри зберігається, а шкіра ефективно очищується.

Проблемна шкіра: правильні засоби для ретельного очищення

Скраб із пілінговими частинками рекомендований для очищення проблемної шкіри. Пілінгові частинки відлущують омертвілі клітини шкіри та стимулюють оновлення і циркуляцію. Від моменту очищення й надалі у вас буде яскравіший та покращений відтінок шкіри. Якщо ви наносите макіяж, щоб приховати недосконалі області шкіри, очищення для вас ще більш важливе. Після очищення необхідно використати засіб для вмивання. У цьому вам допоможе тонік для обличчя. Він відновить баланс шкіри, усуне бруд та макіяж, які ще лишились, та забезпечить підготовку шкіри до нанесення засобів для догляду. Для цього просто нанесіть кілька крапель тоніку на ватний диск та обержено протріть шкіру.