• Все
  • Засоби для зняття макіяжу
  • Засоби для очищення обличчя
  • Міцелярні води
  • Очищаючі маски
  • Очищуючий гель
  • Очищуючий скраб
  • Пінка
  • Тоніки
Фільтр
Відсортувати
Засоби для очищення шкіри обличчя — як нормальної, так комбінованої
Вмиватися слід двічі на день. Гель для вмивання від NIVEA надійно очищує шкіру та допомагає відновити баланс вологи. Якщо у вас нормальна чи комбінована шкіра, очищувальний мус також підійде для зняття макіяжу. Він не лише ретельно очищує, але й дуже ніжний до шкіри. Легка пінка має свіжий аромат, легко наноситься та живить шкіру. Якщо у вас комбінована шкіра, найкращим вибором для щоденного використання стане засіб для миття та скраб. Скраби для обличчя прибирають надмірну кількість шкірного сала без порушення балансу шкіри. Пілінгові частинки в них очищують пори та зменшують недоліки шкіри в довгостроковій перспективі, ефективно попереджуючи появу нових вад.

Очищення обличчя для сухої та чутливої шкіри
Якщо у вас суха та чутлива шкіра, м'яке очищення має для вас особливе значення. Ваші засоби для очищення шкіри мають бути ніжними до неї, забезпечувати належне зволоження без подразнення. Дізнайтеся більше про продукти для очищення чутливої шкіри від NIVEA: очищувальний засіб зніме макіяж та забезпечить зволоження шкірі. Найновіші засоби створені на основі новітніх міцелярних технологій, за допомогою яких макіяж та бруд змиваються без тертя. Ви уникнете почервоніння, відчуття стягнення шкіри. Молочко для очищення — найперше, що рекомендовано для сухої та чутливої шкіри. У цих засобів дуже м'яка формула, яка сприяє збереженню природного балансу шкіри, водночас ефективному її очищенню.

Проблемна шкіра: правильні засоби для ретельного очищення
Скраб із пілінговими частинками рекомендований для очищення проблемної шкіри. Пілінгові частинки у ньому відлущують омертвілі клітини шкіри та стимулюють її оновлення. З моменту очищення і тривалий час ви матимете яскравіший відтінок шкіри. Якщо ви наносите макіяж, щоб приховати недосконалості шкіри, очищення для вас ще більш важливе. Після очищення необхідно використати засіб для вмивання. З цим вам допоможе тонік для обличчя. Він відновить баланс шкіри, усуне бруд та макіяж, які ще лишилися, та забезпечить підготовку шкіри до нанесення засобів для догляду. Для цього просто нанесіть кілька крапель тоніка на ватний диск та ніжно протріть ним шкіру.