respecting animals

НІЖНИЙ ДОГЛЯД БЕЗ ЖОРСТОКОСТІ

NIVEA — ЕТИЧНА КОСМЕТИКА,
ЩО НЕ ТЕСТУЄТЬСЯ НА ТВАРИНАХ

У NIVEA ми віримо, що турбота про планету також означає повагу до тварин. І хоча багато людей поділяють наші переконання, досі є непевність щодо етикеток і визначень, як-то «догляд без жорстокості чи «етична косметика».

Ми хочемо бути прозорими: у нас є чітка позиція проти тестування на тваринах. Ми також маємо лінійки веганських засобів для догляду за шкірою, які не містять жодного інгредієнта тваринного походження.

ПОЗИЦІЯ NIVEA ЩОДО
ТЕСТУВАННЯ НА ТВАРИНАХ

Для NIVEA безпечність продукції — це найголовніше. Саме тому ми встановили високі стандарти якості. Водночас ми переконані: неприпустимо проводити тестування на тваринах, щоб визначити ефективність засобів і чутливість шкіри до їхніх компонентів. Є сучасні й гуманні способи.

NIVEA є одним із першопрохідників і світових лідерів у розробленні альтернативних методів тестування. Упродовж 40 років наші відкриття рухають галузь уперед. Ми навіть розробили один із перших офіційно прийнятих методів тестування доглядових засобів — тест на фототоксичність in vitro 3T3 NRU. Сьогодні цей спосіб перевірки переносимості нових інгредієнтів під впливом ультрафіолетових променів є світовим стандартом.

Науковці NIVEA задіяні в передових дослідженнях, наприклад, вивченні технології «орган на чипі». «Орган на чипі» — це пристрій для вирощування різних клітинних культур. 
 

Він симулює роботу окремих органів живих істот або навіть систем із кількох органів. Ця технологія дає змогу вивчати реакцію тканин на різні фізичні умови й подразники, зокрема хімічні сполуки. Деякі фармацевтичні компанії та лабораторії вже розпочали пілотні випробування, завдяки яким у майбутньому можна буде відмовитися від тестування на тваринах ліків і косметики.

 

ЧОМУ NIVEA НЕ ВИКОРИСТОВУЄ В РЕКЛАМІ ТВЕРДЖЕННЯ «ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ БЕЗ ЖОРСТОКОСТІ» ЧИ «НЕ ТЕСТУЄТЬСЯ НА ТВАРИНАХ»?

Тестування на тваринах косметичної продукції повністю заборонене в країнах Євросоюзу з 2004 року, а окремих компонентів — з 2013 року. NIVEA вітає такі рішення й сумлінно дотримується юридичних вимог. Тож усі косметичні засоби, що доступні в ЄС, не тестуються на тваринах. Однак реклама юридичного факту не відповідає принципам NIVEA щодо чесної та прозорої комунікації.

ОДНА ШКІРА.
ОДНА ПЛАНЕТА. ОДНА КОСМЕТИКА.

Водночас ситуація в світі залишається складною. Наприклад, згідно із законами Китаю, тестування на тваринах є обов’язковим для сертифікації певних категорій товарів. Його проводять місцеві державні установи без залучення виробників. Проте NIVEA працює над тим, щоб переконати владу Китаю та інших країн у недоцільності й неетичності таких методів. Ми інвестуємо значні ресурси та активно співпрацюємо з більш ніж 50 партнерами, щоб зупинити тестування на тваринах у всьому світі та досягти міжнародного визнання й офіційного схвалення альтернативних методів.