• Все
  • Денні креми
  • Доглядаючі маски
  • Лікування
  • Нічні креми
  • Сироватка
Фільтр
Відсортувати
Відсортувати

Ваша шкіра така ж унікальна, як і ви

Для того, щоб підібрати крем, який підходить саме для ваших потреб, необхядно знати тип вашої шкіри. Тільки так ви зможете обрати засоби для догляду за обличчям за індивідуальними потребами. Часто відчуваєте сухість та стягнутість шкіри? У вас проблемна шкіра? Чутливі до яскравого світла та екстремальних температур? Комбінована шкіра, суха чи проблемна, нормальна чи чутлива, оберіть крем для обличчя, який вам підходить найбільше із асортименту NIVEA. Забезпечте інтенсивне зволоження сухій шкірі, доглядайте за чутливою шкірою за допомогою кремів із ніжною формулою та звільніть проблемну шкіру від прищів та жирного блиску.


Особливий догляд для особливих потреб

Із віком наша шкіра змінюється. Клітини відновлюються повільніше, виробляють менше колагену, а шкіра втрачає зволоження та еластичність. Центр дослідження шкіри NIVEA створив спеціальні креми для обличчя для зрілої шкіри. Їх інноваційні формули зменшують зморшки та попереджують формування нових, таким чином забезпечуючи шкірі молодший та свіжий вигляд. Особливо на зрілу  шкіру впливають УФ промені. Адже вони можуть глибоко проникати через скло і шкіра регулярно піддається їх впливу щодня. Саме тому багато денних засобів NIVEA мають рівень захисту від УФ променів 15 або 30 та спеціальний УФ фільтр. Для тих, кому важливвий не лише догляд за шкірою обличчя, а й більш досконалий її відтінок,  рішенням стане крем для обличчя із тоном. NIVEA може запропонувати зволожувальні креми із відтінком для різних типів шкірию ВВ креми мають особливу структуру - вони не тільки забезпечують зволоження та захист, але й приховають недоліки.


Комплексна процедура догляду за шкірою від NIVEA

Щоб ваша шкіра була гарною та виглядала сяючою впродовж тривалого часу, важливо регулярно доглядати за шкірою. Процедура має включати нічний крем для обличчя та спеціальні засоби для догляду навколо очей на додаток до денного крему. Завжди обирайте засоби із однієї серії. Так ви можете бути впевненими, що інгредієнти продуктів спеціально створені для ваших потреб та досягнуть бажаного ефекту. Правильне очищення також частина процедури догляду за обличчям. Очищуючі серветки, гель чи скраб - тут ви все одно повинні використовувати засоби, призначені саме для вашої шкіри.