дві жінки

Гіалуронова кислота для шкіри

Дізнайтеся найважливіше про гіалуронову кислоту для шкіри: що це, які її переваги й форми, а також способи використання у щоденному догляді за обличчям.

ЩО ТАКЕ ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА?

Гіалуронова кислота – це гелеподібна речовина, що природно міститься в організмі людини, а саме: в шкірі, суглобах, очах і сполучній тканині. Речовина здатна утримувати воду в обсязі, що в 1 000 разів перевищує її вагу, тому відіграє важливу роль в утриманні вологи. Завдяки цим властивостям гіалуронова кислота для обличчя є незамінним компонентом в антивікових кремах і сироватках для обличчя, оскільки підтримує м'якість та еластичність шкіри. Також зустрічається під назвами гіалурон або гіалуронан. 

З віком вироблення гіалуронової кислоти знижується, що призводить до втрати вологи, зменшення об'єму тканин шкіри й появи дрібних зморщок. Приблизно у 25 років синтез гіалуронової кислоти у шкірі починає сповільнюватися, що посилює ознаки старіння. 

Гіалуронова кислота є важливим компонентом структури шкіри та синовіальної рідини – основного компонента суглобової рідини. Тому за наявності проблем із суглобами в літньому віці гіалуронова кислота стане чудовим рішенням. Але, звісно, кожен випадок є індивідуальним, тому перед застосуванням потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

ЯК ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА ВПЛИВАЄ НА ШКІРУ

8 ПЕРЕВАГ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ ДЛЯ ШКІРИ

 1. Зволожує шкіру

  Гіалуронова кислота для обличчя має зволожувальну функцію. Під час нанесення на шкіру всі її шари вбирають значну кількість цілющої вологи з гіалуронової кислоти, яка проникає в епідерміс і зв'язує воду в клітинах шкіри.

 2. Робить контури обличчя чіткішими
   
  Цілком природно, що з віком відбувається деформація контурів обличчя. Основна причина – втрата шкірою колагену та еластину, які є основними компонентами структурної цілісності шкіри обличчя. Використання засобів від NIVEA з гіалуроновою кислотою, допомагає шкірі довше зберігати пружність і форму.

 3. Підтягує шкіру

  З віком шкіра обличчя втрачає пружність. Особливо це стосується щік і лінії щелепи. Концентровані формули з гіалуроновою кислотою надають обличчю бажаного об'єму, підтягують шкіру та надають їй молодшого вигляду.

 4. Надає сяйва

  Гіалуронова кислота забезпечує додаткове зволоження і зміцнює захисний бар'єр шкіри. Обличчя довше зберігає молодість внаслідок поліпшення здоров'я клітин. У результаті ваша шкіра сяятиме.

 5. Вирівнює шкіру

  Хоча повністю запобігти появі зморщок з віком неможливо, ви можете вплинути на те, наскільки вираженими вони стануть. Звісно, якщо ви знаєте, що таке гіалуронова кислота. Креми та сироватки з даною речовиною забезпечують оптимальне зволоження шкіри, зменшуючи наявні зморшки та затримуючи утворення нових. Ці властивості зумовлені здатністю речовини утримувати велику кількість води. Гіалуронова кислота для обличчя в продукції NIVEA допомагає шкірі залишатися зволоженою, «заповнюючи» наявні зморшки та зменшуючи їхню видимість.

 6. Зміцнює шкіру

  Молода шкіра пружна та пухка. Однак із часом вона дедалі більше втрачає еластичність. Засоби для догляду, що містять гіалуронову кислоту, можуть допомогти сповільнити цей процес.

 7. Загоєння

  Нанесення гіалуронової кислоти на рани може допомогти зменшити їхній розмір на поверхні шкіри та полегшити біль. Гіалуронова кислота природно міститься у шкірі, і її вироблення збільшується в разі відкритих ранок, щоб допомогти прискорити процес загоєння. Цей інгредієнт допомагає регулювати рівень запалення і змушує організм будувати більше кровоносних судин у місці пошкодження шкіри. Зверніть увагу, що продукція NIVEA не призначена для цих цілей і слугує лише косметичним засобом.

 8. Антиоксидантні властивості

  Гіалуронова кислота – це потужний антиоксидант, який бореться з вільними радикалами в організмі. Однак, як вже згадувалось вище, речовина найбільш відома здатністю утримувати воду в клітинах. Саме ця її функція допомагає якомога довше зберігати здоровий вигляд шкіри.

ФОРМИ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ

Розрізняють високомолекулярну (довгий ланцюг) та низькомолекулярну (короткий ланцюг) гіалуронову кислоту:
ФОРМИ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ

Високомолекулярна (довгий ланцюг)

Складається з довгого ланцюга молекул з великою молекулярною вагою.

Ефект:

Високомолекулярна гіалуронова кислота знаходиться на поверхні шкіри, не проникаючи в неї. Вона утворює тонку плівку, що чинить сприятливу і протизапальну дію, завдяки якій шкіра стає еластичнішою. Однак якщо ви очищаєте обличчя спеціальними засобами, ця захисна плівка змивається разом із ними. Ось чому даний тип речовини не має реального довгострокового ефекту.


ФОРМИ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ

Низькомолекулярна (короткий ланцюг)

Низькомолекулярна гіалуронова кислота складається з короткого ланцюга молекул і тому має меншу молекулярну масу. 

Ефект:

Низькомолекулярна гіалуронова кислота проникає глибоко в шкіру і допомагає утримувати вологу в сполучній тканині. Це не тільки робить шкіру більш пухкою і пружною, а й помітно зменшує зморшки. Таким чином, даний тип речовини має триваліший вплив на шкіру.

Засоби NIVEA Cellular містять обидва типи гіалуронової кислоти, так звані мікро- і макро-, які інтенсивно зволожують і розгладжують поверхню шкіри, проникаючи в глибші шари.

жінка наносить сироватку Nivea

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ГІАЛУРОНОВУ КИСЛОТУ?

ЯКІ ФОРМИ ПРАЦЮЮТЬ НАЙКРАЩЕ?

Гіалуронова кислота дає найбільшу користь, якщо наносити на шкіру молекули різного розміру. У такий спосіб ви отримаєте повний позитивний ефект.

Що менші ланцюги гіалуронової кислоти, то глибше вона проникає в шкіру. Тому для тривалого ефекту проти зморщок ваш догляд має містити більшу частку низькомолекулярних сполучень –  тільки тоді антивіковий активний інгредієнт глибше проникне в шкіру.

5 КРОКІВ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ ДЛЯ УСУНЕННЯ ЗМОРЩОК І ОЗНАК СТАРІННЯ

Що таке гіалуронова кислота і для чого вона потрібна? По-перше, ця речовина є головним інгредієнтом у багатьох продуктах, серед яких найпопулярнішими є денні та нічні креми, маски для обличчя, сироватки, креми для очей і засоби для очищення.

Оскільки це натуральна речовина, яку людський організм здатний виробляти самостійно, ви можете часто використовувати гіалуронову кислоту в процедурах догляду за шкірою. Це допоможе зберегти шкіру зволоженою, а також зменшити ознаки старіння.

Засоби із серії NIVEA Cellular Expert Filler містять гіалуронову кислоту, тому ви можете включити їх у  щоденний догляд за обличчям. В результаті ви зможете зменшити ознаки старіння, а також підтягнути шкіру і надати їй пружності:
5 КРОКІВ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ ДЛЯ УСУНЕННЯ ЗМОРЩОК І ОЗНАК СТАРІННЯ

1. Очистьте шкіру

Очищення обличчя – важлива частина процедури догляду за шкірою, оскільки дозволяє позбутися макіяжу, забруднень і частинок поту, що могли скупчитися на обличчі. Також це розслаблює шкіру і робить її чутливою до корисних речовин, що містяться у доглядових засобах.


5 КРОКІВ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ ДЛЯ УСУНЕННЯ ЗМОРЩОК І ОЗНАК СТАРІННЯ

2. Нанесіть сироватку

Використання сироватки у вашому догляді за шкірою допоможе домогтися помітніших результатів. Сироватка має тоншу формулу, ніж крем, тому швидше і глибше поглинається шкірою. Це дозволяє точково впливати на проблемні ділянки шкіри.

жінка наносить сироватку Nivea Cellular
жінка наносить Nivea Cellular Expert Filler
5 КРОКІВ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ ДЛЯ УСУНЕННЯ ЗМОРЩОК І ОЗНАК СТАРІННЯ

3. Нанесіть відновлювальні засоби цільового призначення

Процедури для контуру очей важливі для збереження зволоженості у цих ділянках. Оскільки кровообіг там знижений, використання засобів для контуру очей дозволяє усунути так звані «гусячі лапки» і темні кола. 

Нанесіть спеціальний засіб, а саме крем для шкіри навколо очей та губ Cellular Expert Filler, збагачений гіалуроновою та фолієвою кислотою, який слугує філером впродовж доби та допомагає впоратися з втратою пружності шкіри навколо очей і губ.


5 КРОКІВ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ ДЛЯ УСУНЕННЯ ЗМОРЩОК І ОЗНАК СТАРІННЯ

4. Нанесіть зволожувальний крем

Зволоження обличчя – важливий етап щоденного догляду, який допомагає шкірі підтримувати рівень гідратації, стимулює клітинний обмін і сприяє більш рівномірному тону обличчя.
Щоб відновити об’єм і пружність шкіри на цілий день, нанесіть денний крем NIVEA Cellular Expert FIller SPF15, збагачений гіалуроновою і фолієвою кислотою. 

В якості вечірнього засобу спробуйте нічний крем Cellular Expert Filler, який допоможе відновити об'єм за ніч, заповнити зморшки та освіжити колір обличчя.

5 КРОКІВ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ ДЛЯ УСУНЕННЯ ЗМОРЩОК І ОЗНАК СТАРІННЯ

5. Вранці нанесіть сонцезахисний крем, щоб захистити шкіру

Важливо наносити на шкіру обличчя крем з SPF наприкінці щоденного ранкового догляду, щоб захистити її від шкідливих ультрафіолетових променів. Оскільки сонце є однією з основних причин старіння шкіри, це також є одним із найкращих способів зберегти молодість шкіри, запобігти появі передчасних зморщок і зміні кольору обличчя.

ЛІНІЙКИ NIVEA CELLULAR EXPERT FILLER & EXPERT LIFT З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ

Лінійка Cellular Expert представлена антивіковими доглядовими засобами преміумкласу від NIVEA, що містять такі високоефективні інгредієнти:

Мікро- і макрогіалуронова кислота: 2 обов'язкових антивікові компоненти, які ефективно заповнюють зморшки, розгладжують та інтенсивно зволожують шкіру.

Фолієва кислота*: Наповнює клітини новою силою і допомагає відновити волокна**, що сприяють пружності та об’єму шкіри.
* міститься в продуктах Cellular Expert Filler
** тест in vitro з активним інгредієнтом 

Бакучіол*: Допомагає збільшити вироблення колагену в клітинах, сприяючи скороченню глибоких зморщок і зміні контурів обличчя
* міститься у продуктах Cellular Expert Lift

Засоби NIVEA Cellular Expert допомагають шкірі реструктуруватися на клітинному рівні, допомагаючи біологічним властивостям шкіри відновлюватися та регенеруватися.

Клітинна продукція NIVEA

Гіалуронова кислота для чоловіків

чоловік наносить зволожуючий гель для обличчя Nivea Anti-age Hyaluron

Лінійка NIVEA MEN Hyaluron містить високу концентрацію гіалуронової кислоти.

Доглядові засоби можна наносити на очищену шкіру обличчя щодня – вранці та ввечері. 

Для досягнення оптимальних результатів використовуйте разом з іншими продуктами NIVEA MEN.


ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА ДЛЯ КОНКРЕТНИХ ПРОБЛЕМ ШКІРИ

Гіалуронова кислота допомагає впоратися з різними проблемами шкіри завдяки зволожувальним властивостям.
 жінка використовує засіб Nivea Cellular Luminous 630 проти темних кіл
ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА ДЛЯ КОНКРЕТНИХ ПРОБЛЕМ ШКІРИ

ВИКОРИСТАННЯ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ТЕМНИХ КІЛ ПІД ОЧИМА

Колаген, що зміцнює шкіру, і зволожувальна речовина, якою є гіалуронова кислота, – ідеальне рішення для зменшення темних кіл під очима. Тонку, тьмяну та зневоднену шкіру часто супроводжують темні кола під очима, позбутися від яких допоможе гіалуронова кислота.

Лінійка NIVEA Luminous630® представлена такими продуктами, як крем для шкіри навколо очей Luminous630® проти темних кіл, збагачений кофеїном і гіалуроновою кислотою, для зняття втоми й зменшення набряків під очима.

ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА ДЛЯ КОНКРЕТНИХ ПРОБЛЕМ ШКІРИ

ЧИ ЗМЕНШУЄ ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ?

Оскільки гіалуронова кислота стимулює оновлення клітин шкіри, вона може допомогти зменшити темні кола під очима та пігментні плями. Результати будуть помітні не одразу, а через кілька тижнів. Однак ви можете бути певні, що ваша шкіра стане більш зволоженою та еластичною.
 
У засобах NIVEA Luminous630® гіалуронова кислота поєднується із запатентованим інгредієнтом NIVEA Luminous630®, який має доведену ефективність проти пігментних плям. 

Серія NIVEA Luminous630® побачила світ через 10 років досліджень експертів NIVEA. Але результат був того вартий, адже спеціалісти винайшли революційний інгредієнт Luminous630®, що зменшує пігментні плями та темні кола.

Двофункціональна формула впливає на дефекти шкіри, освітлюючи пігментні плями та зменшуючи їхній розмір, а також запобігає появі нових небажаних змін.

жінки, які використовують продукти Nivea Cellular Luminous 360

ЧИ ПОТРІБНА МЕНІ ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА?

Завдяки численним перевагам, таким як зволожувальний і ліфтинговий ефект, гіалуронова кислота допомагає зберігати молодість і сяйво шкіри при щоденному застосуванні. Речовина підходить для всіх типів шкіри, тому її можна включити у догляд за шкірою, щоб запобігти появі небажаних змін. 

У поєднанні з такими інгредієнтами, як фолієва кислота і бакучіол, що містяться в продуктах NIVEA Cellular, гіалуронова кислота забезпечує високі результати, одночасно підтримуючи ріст клітин та вироблення колагену, а також утримуючи вологу в шкірі.

Поширені питання

Що таке гіалуронова кислота?

Гіалуронова кислота – це гелеподібна речовина, що природним чином виробляється людським організмом для утримання вологи й підтримки м'якості та еластичності шкіри. Вона також міститься в очах, суглобах і сполучній тканині, що робить її корисним компонентом в антивікових доглядових засобах.

Яку роль виконує гіалуронова кислота в організмі?

Гіалуронова кислота має надзвичайно позитивний вплив на шкіру. Крім того, речовина входить до складу синовіальної рідини здорового суглоба і є природним структурним компонентом суглобового хряща. Тому її можна використовувати для лікування проблем із суглобами в літньому віці. Однак перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Чи існують різні форми гіалуронової кислоти?

Гіалуронова кислота для обличчя також відома за такими назвами, як гіалурон і гіалуронан, що означають одне й те саме. Однак гіалуронова кислота має різні розміри молекул, і дрібніші ланцюги проникають у шкіру глибше, забезпечуючи триваліший антивіковий ефект.

Яку користь приносить шкірі гіалуронова кислота?

Гіалуронова кислота для обличчя має низку переваг, оскільки завдяки їй шкіра стає підтягнутою, сяючою та пружною, а контури обличчя – чіткими. Також речовина розгладжує зморшки, сприяє загоєнню ран та має антиоксидантні властивості, щоб ваша шкіра мала здоровий вигляд.

Як використовувати гіалуронову кислоту в догляді за шкірою?

Щоб максимізувати ефект від гіалуронової кислоти, використовуйте на шкірі молекули різного розміру. Шукайте засоби, що містять більшу частку коротколанцюгових сполук, які глибоко проникають у шари шкіри, забезпечуючи триваліший антивіковий ефект.

Яка рекомендована процедура догляду за шкірою з гіалуроновою кислотою?

Рекомендована процедура догляду за шкірою включає очищення шкіри та нанесення сироватки з гіалуроновою кислотою. Наступним кроком є використання засобу для шкіри навколо очей та зволоження цієї ділянки. Завершувати процедуру слід нанесенням на обличчя сонцезахисного крему з SPF.

Які засоби для догляду за шкірою містять гіалуронову кислоту?

Гіалуронова кислота – популярний інгредієнт багатьох доглядових засобів, включаючи денні та нічні креми, маски для обличчя, сироватки, креми для зони навколо очей та продукти для очищення шкіри обличчя. Гіалуронову кислоту можна використовувати кілька разів впродовж щоденного догляду за шкірою.

Чи можна використовувати гіалуронову кислоту з вітаміном С?

Для досягнення оптимальних результатів можна поєднувати гіалуронову кислоту з іншими антивіковими поживними речовинами, такими як вітамін С. Пам'ятайте, що крім зменшення кількості вологи в шкірі, УФ-промені та окислювальний стрес також пришвидшують старіння шкіри.

Зволожувальні засоби, такі як гіалуронова кислота, добре поєднуються з антиоксидантами типу вітаміну С або А, діючи разом як найкращий антивіковий догляд за шкірою.

Чи можна використовувати гіалуронову кислоту з ретинолом?

Так, адже гіалуронова кислота допомагає послабити побічні ефекти ретинолу – подразнення і сухість. Додайте гіалуронову кислоту для обличчя у ваш щоденний догляд за шкірою після застосування ретинолу, щоб зволожити її та знизити ймовірність подразнення.

Чи існують протипоказання або побічні ефекти від застосування гіалуронової кислоти?

Гіалуронова кислота, як правило, безпечна для всіх типів шкіри при зовнішньому застосуванні. Однак якщо ви проходите медичні процедури або робите ін'єкції, необхідно проконсультуватися з лікарем.

ЦІКАВІ ПОРАДИ ДЛЯ ВАС