Турбота про шкіру

ДИВОВИЖНА СВІЖІСТЬ, ЯКА СПОДОБАЄТЬСЯ ВАШІЙ ШКІРІ

NIVEA Soft — інтенсивний зволожуючий крем для щоденного використання. 
Легка формула, збагачена вітаміном Е та олією жожоба, глибоко зволожує протягом 24 годин. Крем швидко поглинається та миттєво освіжає шкіру... ви закохаєтеся з першого нанесення!

 
Відчуття

Як відчувається NIVEA Soft на шкірі?

Після нанесення NIVEA Soft шкіра відчуває свіжість ранкової роси й ніжність літнього дощу. Будьте готові поринати в атмосферу літа щодня — ваші обличчя, руки та тіло закохаються в цей зволожуючий крем!
Тип шкіри
NIVEA Soft — інтенсивний зволожуючий крем для щоденного використання. Легка формула з вітаміном Е та олією жожоба швидко поглинається та миттєво освіжає. Насолоджуйтеся відчуттям м'якої та пружної шкіри щодня! Універсальна формула підходить для шкіри обличчя, рук і тіла. 
NIVEA Creme — універсальний зволожуючий крем для догляду за шкірою. Завдяки унікальній формулі з евцеритом, пантенолом і гліцерином крем чудово зволожує, живить і дбайливо доглядає за шкірою тіла, особливо за її сухими ділянками. Крем не містить консервантів і підходить навіть для ніжної дитячої шкіри. Універсальний крем можна використовувати всією родиною для догляду за тілом, руками й обличчям.