Здатність захищати від прищів

Здатність захищати від прищів

Жирний блиск і прищі роблять шкіру проблемною. Якщо прищі з’являються занадто часто, це може викликати стрес. Але це в минулому: тепер можна мати бездоганне обличчя, навіть якщо у вас жирна шкіра!

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЖИРНУ ШКІРУ

Така шкіра схильна виробляти більше жиру, ніж необхідно. Це відбувається з різних причин: генетична схильність, стрес, гормональні коливання, нездоровий спосіб життя сприяють стимуляції сальних залоз і надмірному забрудненню шкіри.

Причина і наслідок: як виникають прищі

Сальні залози розташовані в шарі дерми й безпосередньо пов’язані зі стрижнями волосся. Якщо сальні залози виробляють забагато шкірного жиру, стрижні волосся заповнюються, блокуються і прищі стають помітними. Природна кислотна мантія шкіри втрачає збалансованість через надмірне вироблення шкірного жиру. Бактерії можуть проникати в пори, і на шкірі виникають запалення. Ви можете дізнатися більше про причини появи вугрів тут.

Ознаки жирної шкіри:

  • Блиск: жир проявляється як плівка на шкірі.
  • Збільшені пори: якщо у шкірі виробляється забагато жиру, стінки пор постійно розширені.
  • Блідий і землистий колір обличчя: жирна шкіра страждає на погану циркуляцію крові, тому її колір стає незадовільним.
  • Прищі в Т-зоні: шкіра на лобі, носі й підборідді особливо схильна до забруднень.


ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ЖИРНОЮ ШКІРОЮ

Жирна шкіра вимагає великої уваги й особливого догляду. Виробіток шкірного жиру треба контролювати, щоб шкіра була менш блискучою і не виникали неприємності з прищами й вуграми. Навіть якщо у вас жирна шкіра, завдяки правильному догляду вона може бути чистою.

Чищення пор

Ретельне очищання особливо важливе для жирної шкіри. Однак не користуйтеся милом, оскільки воно надмірно висушує шкіру обличчя й стимулює виробляння шкірного жиру. Щоденний промивний скраб проти прищів від NIVEA (NIVEA’s Anti-Blemish Daily Wash Scrub) з екстрактом кори магнолії інтенсивно очищає, зменшує блиск і відкриває пори. Це забезпечує ефективний контроль над бактеріями й поліпшення вигляду шкіри. Тонізуйте шкіру тонером після чищення. Тонери з невеликою кількістю спирту добре дезінфікують та особливо підходять для жирної шкіри. Приділяйте увагу Т-зоні: смужки для очищання NIVEA активно атакують забруднення шкіри й видаляють вугри. Щоб ефективно боротися з прищами й забрудненнями, оптимально використовувати всі доступні засоби, наприклад з комплексу боротьби з забрудненнями від NIVEA, оскільки вони доповнюють один одного.

Надайте сяяння шкірі!

Якщо у вас жирна шкіра, варто завжди користуватися зволожувальним кремом, оскільки жирну шкіру необхідно захищати від холоду, спеки та інших негативних впливів навколишнього середовища. Особливо корисні легкі рідини й гелі. Простежте, щоб такий засіб містив антибактеріальні й заспокійливі інгредієнти. Зволожувальний засіб проти прищів NIVEA (NIVEA Anti-Blemish Moisturizer) з екстрактом кори магнолії зволожує та створює матовий ефект.


МЕТОДИ БОРОТЬБИ З ПРИЩАМИ

Шкіра без прищів: поради, як випередити їх на крок!

  • Уникайте чинників, що сприяють подразненням: надмірного тепла, натирань та агресивного чищення, оскільки жирна шкіра реагує на все це дуже чутливо.
  • Зв’язуйте надлишковий жир: матові порошки й макіяж за допомогою засобів, що не містять жиру, поглинають надлишкові виділення сальних залоз. Якщо ви помітили, що обличчя занадто блискуче, лискуче, також можна взяти паперову серветку й обережно видалити шкірний жир.
  • Скраби для шкіри й маски проти прищів: можете видаляти мертві клітини й бруд зі шкіри 2-3 рази на тиждень, використовуючи м’який скраб, а потім тонізувати й наносити маску для зволоження.
  • Відвідуйте салон краси: регулярно очищайте шкіру в професійного косметолога. Це на тривалий час поліпшить вигляд шкіри.
  • Змініть раціон і звички: стрес, куріння й нездоровий спосіб життя негативно впливають на шкіру. Подбайте про здорове харчування. Пийте багато рідини.

Натуральні домашні засоби

Ви можете боротися з прищами й забрудненнями на обличчі також за допомогою лікарських рослин. Наприклад, пелюстки календули містять протизапальні інгредієнти. Приготуйте настій — його можна використовувати для компресів.

Швидка й проста парова баня для очищення також може дати бій прищам і вуграм. Додайте кілька крапель есенції ромашки в гарячу воду, покладіть рушник на голову й потримайте обличчя над парою близько 5 хвилин. Гаряча пара відкриє пори, і далі шкіра добре поглинатиме очищувальну маску.

face care

Пелюстки календули або ромашки, або жінка з компресором, або парова баня.


САМОРОБНА МАСКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Зробіть маску для догляду за обличчям за одну хвилину