Здатність захищати від прищів

Здатність захищати від прищів

Жирний блиск і прищі роблять шкіру проблемною. Якщо прищі з’являються занадто часто, це може викликати стрес. Але це в минулому: тепер можна мати бездоганне обличчя, навіть якщо у вас жирна шкіра!

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЖИРНУ ШКІРУ

Така шкіра схильна виробляти більше себуму, ніж необхідно. Це відбувається з різних причин: генетична схильність, стрес, гормональні коливання, нездоровий спосіб життя сприяють стимуляції сальних залоз і надмірному забрудненню шкіри.

Причина і наслідок: як виникають прищі

Сальні залози розташовані в шарі дерми й безпосередньо пов’язані зі стрижнями волосся. Якщо сальні залози виробляють забагато шкірного себуму, стрижні волосся заповнюються, блокуються і прищі стають помітними. Природна кислотна мантія шкіри втрачає збалансованість через надмірне вироблення шкірного себуму. Бактерії можуть проникати в пори, і на шкірі виникають запалення. Ви можете дізнатися більше про причини появи вугрів тут.

Ознаки жирної шкіри:

  • Блиск: себум проявляється як плівка на шкірі.
  • Збільшені пори: якщо у шкірі виробляється забагато себуму, стінки пор постійно розширені.
  • Блідий і землистий колір обличчя: жирна шкіра страждає на погану циркуляцію крові, тому її колір стає незадовільним.
  • Прищі в Т-зоні: шкіра на лобі, носі й підборідді особливо схильна до забруднень.

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ЖИРНОЮ ШКІРОЮ

Жирна шкіра вимагає великої уваги й особливого догляду. Виробіток шкірного себуму треба контролювати, щоб шкіра була менш блискучою і не виникали неприємності з прищами й вуграми. Навіть якщо у вас жирна шкіра, завдяки правильному догляду вона може бути чистою.

ОЧИЩЕННЯ ПОР

Ретельне очищання особливо важливе для жирної шкіри. Однак не користуйтеся милом, оскільки воно надмірно висушує шкіру обличчя й стимулює виробництво шкірного себуму. Щоденний очищуючий гель-скраб проти недоліків шкіри з натуральним екстрактом магнолії та молочною кислотою інтенсивно очищає, зменшує блиск і відкриває пори. Це забезпечує ефективний контроль над бактеріями й поліпшення вигляду шкіри. Також чудово підійде очищуючий гель derma skin clear з  саліциловою кислотою та ніацинамідом, який глибоко очищує шкіру, розкриває пори та усуває надлишок шкірного себуму. Не забувайте  про тонізацію після очищення, яка допомагає відновити рН баланс шкіри. Для цього чудово підійде нормалізуючий тонік derma skin clear, який відновлює баланс шкіри та зволожує її, не закупорюючи пори. Щоб ефективно боротися з прищами й забрудненнями, оптимально використовувати всі засоби в комплексі, оскільки вони доповнюють один одного. Наприклад, комплекс із засобів лінійки NIVEA derma skin clear. Нічний ексфоліант derma skin clear чудово доповнить рутину по боротьбі із недоліками шкіри, адже має ефективну формулу із вмістом 8% AHA/BHA кислот (саліцилова та гліколева) і ніацинамідом, що зменшує прояви недосконалостей та запобігає появі нових вже за 7 днів.

Надайте сяяння шкірі!

Якщо у вас жирна шкіра, варто завжди користуватися зволожувальним кремом, оскільки жирну шкіру необхідно захищати від холоду, спеки та інших негативних факторів впливу навколишнього середовища. Особливо потрібно захищати шкіру від шкідливого впливу сонячного проміння, тому варто обрати засіб із фактором захисту SPF. Чудово підійдуть легкі текстури й гелі. Простежте, щоб такий засіб містив антибактеріальні, зволожуючі й заспокійливі інгредієнти. Лінійка базових кремів для догляду за шкірою обличчя від NIVEA чудово зволожують, захищають шкіру та мають легку текстуру. 

МЕТОДИ БОРОТЬБИ З ПРИЩАМИ

Шкіра без прищів: поради, як випередити їх на крок!

  • Уникайте чинників, що сприяють подразненням: надмірного тепла, натирань та агресивного чищення, оскільки жирна шкіра реагує на все це дуже чутливо.
  • Зв’язуйте надлишковий себум: матові порошки й макіяж за допомогою засобів, що не містять себуму, поглинають надлишкові виділення сальних залоз. Якщо ви помітили, що обличчя занадто блискуче, лискуче, також можна взяти паперову серветку й обережно видалити шкірний себум.
  • Скраби для шкіри й маски проти прищів: можете видаляти мертві клітини й бруд зі шкіри 2-3 рази на тиждень, використовуючи м’який скраб, а потім тонізувати й наносити маску для зволоження.
  • Відвідуйте салон краси: регулярно очищайте шкіру в професійного косметолога. Це на тривалий час поліпшить вигляд шкіри.
  • Змініть раціон і звички: стрес, куріння й нездоровий спосіб життя негативно впливають на шкіру. Подбайте про здорове харчування. Пийте багато рідини.