Здатність захищати від прищів

Безпроблемна шкіра – не мрія

Жирний блиск і прищі роблять шкіру проблемною. Якщо прищі з’являються занадто часто, це може викликати стрес. Але це в минулому: тепер можна мати бездоганне обличчя, навіть якщо у вас жирна шкіра!

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЖИРНУ ШКІРУ

Така шкіра схильна виробляти більше себуму, ніж це необхідно. Це відбувається з різних причин: генетична схильність, стреси, гормональні коливання, нездоровий спосіб життя сприяють стимуляції сальних залоз і надмірному забрудненню шкіри.

ПРИЧИНА І НАСЛІДОК: ЯК ВИНИКАЮТЬ ПРИЩІ

Сальні залози розташовані в шарі дерми й безпосередньо пов’язані зі стрижнями волосся. Якщо вони виробляють забагато шкірного себуму, стрижні волосся заповнюються, блокуються і прищі стають помітними. Природна кислотна мантія шкіри втрачає баланс через надмірне вироблення шкірного себуму. Бактерії можуть проникати в пори, і на шкірі виникають запалення. Ви можете дізнатися більше про причини появи вугрів тут.

ОЗНАКИ ЖИРНОЇ ШКІРИ:

  • Блиск: себум проявляється як плівка на шкірі.
  • Збільшені пори: якщо у шкірі виробляється забагато себуму, стінки пор постійно розширені.
  • Блідий чи землистий колір обличчя: жирна шкіра потерпає від поганої циркуляції крові, тому її колір стає незадовільним.
  • Прищі в Т-зоні: шкіра на лобі, носі й підборідді особливо схильна до забруднень.
 

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ЖИРНОЮ ШКІРОЮ

Жирна шкіра вимагає великої уваги й особливого догляду. Вироблення шкірного себуму треба контролювати, щоб шкіра була менш блискучою і не виникали неприємності у вигляді прищів і вугрів. Навіть якщо у вас жирна шкіра, завдяки правильному догляду вона може бути чистою.

ОЧИЩЕННЯ ПОР

Ретельне очищення особливо важливе для жирної шкіри. Однак не користуйтеся милом, оскільки воно надмірно висушує шкіру обличчя й стимулює вироблення шкірного себуму. Щоденний очищувальний гель-скраб проти недоліків шкіри з натуральним екстрактом магнолії та молочною кислотою дієво очищує, зменшує блиск і відкриває пори. Це забезпечує ефективний контроль над бактеріями й поліпшує вигляд шкіри. Також чудово підійде очищувальний гель derma skin clear із саліциловою кислотою та ніацинамідом, який глибоко очищує шкіру, розкриває пори та усуває надлишок шкірного себуму. 

Не забувайте про тонізування після очищення, яке допомагає відновити рН баланс шкіри. З цим прекрасно впорається нормалізуючий тонік derma skin clear, який відновлює баланс шкіри та зволожує її, не закупорюючи пори. Щоб ефективно боротися з прищами й забрудненнями, оптимально використовувати всі засоби в комплексі, оскільки вони доповнюють один одного. Наприклад, комплекс із засобів лінійки NIVEA derma skin clear. Нічний ексфоліант derma skin clear відмінно доповнить рутину боротьби з недоліками шкіри, адже має ефективну формулу із вмістом 8% AHA/BHA кислот (саліцилова та гліколева кислоти) і ніацинамідом, що зменшує прояви недосконалостей та запобігає появі нових.

ДАЙТЕ ШКІРІ ЗАСЯЯТИ!

Якщо у вас жирна шкіра, варто завжди користуватися зволожувальним кремом, оскільки жирну шкіру необхідно захищати від холоду, спеки та інших негативних факторів впливу навколишнього середовища. Особливо потрібно захищати шкіру від сонячних променів, тому варто обрати засіб із фактором захисту SPF. Чудово підійдуть легкі текстури й гелі. Пильнуйте, щоб такий засіб містив антибактеріальні, зволожувальні та заспокійливі інгредієнти. Лінійка базових кремів для догляду за шкірою обличчя від NIVEA чудово зволожують, захищають шкіру та мають легку текстуру. 

МЕТОДИ БОРОТЬБИ З ПРИЩАМИ

ШКІРА БЕЗ ПРИЩІВ: ПОРАДИ, ЯК ВИПЕРЕДИТИ ЇХ НА КРОК

  • Уникайте чинників, що сприяють подразненням: надмірного тепла, натирань та агресивного очищення, оскільки жирна шкіра реагує на все це дуже чутливо.
  • Зв’язуйте надлишковий себум: матові порошки й макіяж за допомогою засобів, що не містять себуму, поглинають надлишкові виділення сальних залоз. Якщо ви помітили, що обличчя занадто лискуче, також можна взяти паперову серветку й обережно видалити шкірний себум.
  • Скраби для шкіри й маски проти прищів. Можете видаляти мертві клітини і бруд зі шкіри два-три рази на тиждень, використовуючи м’який скраб, а потім тонізувати й наносити маску для зволоження.
  • Відвідуйте салон краси. Регулярно очищайте шкіру у професійного косметолога. Це на тривалий час поліпшить її вигляд.
  • Змініть раціон і звички. Стрес, куріння й нездоровий спосіб життя негативно впливають на шкіру. Подбайте про здорове харчування і не забувайте пити достатньо рідини.

ЦІКАВІ ПОРАДИ ДЛЯ ВАС