ТУРБОТА ПРО ПЛАНЕТУ З NIVEA

ДОТИКИ РОБЛЯТЬ НАС ЛЮДЬМИ

Наша шкіра відповідає за дотик- одне з п'яти головних чуттів людини. Через дотики ми вивчаємо все, що нас оточує, і розуміємо, ким ми є насправді. Саме тому місія NIVEA полягає в дбайливій турботі про шкіру. Вона наш провідник у світ!

Ми в NIVEA віримо, що дотики несуть у собі заряд позитивної енергії. Мета NIVEA полягає у створенні засобів, що здатні максимально посилити природні функції шкіри. Ми прагнемо створювати косметичні продукти, завдяки яким ви любитимете свою шкіру та насолоджуватиметеся дотиками з навколишнім світом.

Ми змінюємо світ на краще і ставимо перед собою амбітні цілі у сфері захисту навколишнього середовища. Дослідники NIVEA постійно вдосконалюють формули, щоб зробити наші засоби максимально підходящими для шкіри, водночас мінімізуючи рівень їхнього впливу на природу.

ТУРБУЄМОСЯ ПРО ПЛАНЕТУ

CDP Tripe A
Другий рік поспіль компанія Beiersdorf є лідером у результативній політиці щодо захисту клімату, лісів і водойм. Оцінка CDP Triple A підтверджує наполегливі зусилля в сталому розвитку компанії.
100%
NIVEA Soft містить 100% натуральну олію жожоба та є на 98% біорозкладним. Удосконалена формула дозволяє зменшити викиди CO₂ приблизно на 40%, що є вагомим внеском у турботу про довкілля.
99%
Вдосконалення асортименту NIVEA Lip Care дозволило скоротити викиди CO₂ на 250 тонн на рік. Паковання засобів виготовлено з матеріалів, які підлягають повторній переробці, а формули засобів містять 99% інгредієнтів природного походження (окрім УФ-фільтрів).
80%
До 80% від загальної ваги всіх наших пластикових пляшечок підлягає повторній переробці.