1. Чому зволоження важливе для шкіри обличчя?
Зволоження відіграє вкрай важливу роль для здоров’я шкіри. Роговий шар містить 10—30% води, а глибші шари — ще більше. Шкіра з оптимальним балансом вологи еластична, гладенька й повноцінно виконує захисну функцію. Недостатнє зволоження може призвести до загрубіння та тьмяності шкіри. Суха шкіра також може втратити еластичність, і тоді виникають мікротріщини, що призводять до порушення бар’єрної функції. З огляду на це, зволоження надзвичайно важливе для здорового вигляду шкіри та її балансу. Засоби для догляду за шкірою обличчя від NIVEA допоможуть вам зволожувати й живити шкіру.

2. Який догляд за сухою шкірою обличчя найефективніший?
Найкращий метод догляду за сухою шкірою — підтримувати її баланс, м’яко очищувати, забезпечувати живлення. Засоби для сухої шкіри від NIVEA спеціально розроблені для цих потреб. Важливо, що кожен засіб рекомендовано для певного типу шкіри. Очищувальні засоби для сухої шкіри від NIVEA ніжно й ретельно видаляють макіяж і забруднення. Також вони підтримують водний баланс шкіри. Засоби для догляду від NIVEA забезпечують шкіру вологою та ліпідами. Вони не порушують захисний бар’єр шкіри й допомагають їй запобігти втраті води. Крім того, вони живлять шкіру, щоб вона була гладенькою та мала здоровий вигляд. NIVEA пропонує спеціальні засоби для сухої шкіри, наприклад, NIVEA Nourishing Day Care, NIVEA Indulging Cleansing Milk та NIVEA Gentle Cleansing Cream від NIVEA.

3. Що може спричинити сухість шкіри обличчя?
Роговий шар шкіри (stratum corneum) вкриває гідроліпідна плівка. Разом вони утворюють захисний бар’єр, відповідальний за захист від бактеріальних інфекцій і підтримування балансу вологи в шкірі. Пошкодження цього бар’єру може призвести до зневоднення шкіри. Шкіра може стати сухою через зовнішні й внутрішні причини. Зовнішні — це кліматичні чинники: вітер, холод, сухе повітря під час опалювального сезону, низька вологість повітря, високі температури та ультрафіолетове випромінювання. Ваші звички також відіграють важливу роль, наприклад: надмірне використання агресивних очищувальних засобів, недостатнє вживання рідини, застосування деяких ліків, незадовільне харчування. Крім того, причиною сухості можуть стати внутрішні чинники: гормональні коливання, стрес, хвороби або старіння шкіри.

4. Чому потрібно використовувати спеціальні засоби для очищання обличчя?
Очищання є першим кроком у збереженні природної краси й здорового вигляду шкіри. Очищувальні засоби для обличчя від NIVEA м’яко, але ретельно видаляють зі шкіри макіяж, шкірне сало та забруднення, не сушать її та не пошкоджують захисний кислотний шар шкіри. Вони створені з урахуванням особливостей різних типів шкіри. Вона готова для подальшого нанесення засобів для догляду.

5. Як боротися з розширеними порами?
Першим кроком має бути щоденне очищання, щоб видалити надлишки шкірного сала з поверхні шкіри. Тому очищайте шкіру засобом, що змивається, з подальшим використанням очищувального тоніка для обличчя відповідно до типу вашої шкіри. Також потрібно 1-2 рази на тиждень використовувати маску для глибокого очищання або скраб для обличчя. З-поміж засобів для догляду за обличчям від NIVEA рекомендовано вибирати легкі зволожувальні продукти.

6. Як часто треба користуватися засобами для пілінгу?
Для нормальної, комбінованої та схильної до акне шкіри можна використовувати скраб для обличчя 1-2 рази на тиждень, щоб посилити ефект очищання під час догляду за обличчям. Засоби для пілінгу від NIVEA обережно, але ретельно змивають шкірне сало й забруднення, а мертві клітини шкіри видаляються завдяки м’якому механічному впливові на верхній шар шкіри. NIVEA пропонує спеціальні продукти для пілінгу: NIVEA Skin Refining Scrub або NIVEA Anti-Blemish 3-in-1 Cleanser. Якщо у вас чутлива шкіра, не варто робити пілінг занадто часто, до того ж треба переконатися, що засіб справді підходить для вашого типу шкіри.

7. Чому краще користуватися тоніком разом з моїм засобом для очищання обличчя?
Очищувальні засоби м’яко, але ретельно звільняють шкіру від макіяжу, шкірного сала й забруднень. Нова «Міцелярна вода» допомагає делікатно змити водорозчинну туш. Тонік допомагає очистити шкіру обличчя. Він видаляє залишки забруднень, освіжає шкіру та зволожує її. NIVEA Toner підходить для сухої та чутливої шкіри й має заспокійливі властивості, а ось тонік NIVEA Aqua Effect Toner створено для комбінованої шкіри — він надає ефекту матовості. Ці засоби забезпечують глибоке очищання та сенсаційне відчуття свіжості шкіри.

8. Які переваги від використання спеціального засобу для догляду за шкірою навколо очей?
Шкіра навколо очей значно відрізняється від шкіри на інших ділянках обличчя. Вона дуже тонка, має слабку підшкірну жирову клітковину, надзвичайно чутлива й гостро реагує на зміни в організмі, особливо ті, що пов’язані зі зберіганням або розподілом вологи. Через таку чутливість на ній дуже помітні темні кола або мімічні зморшки. Засоби для догляду за шкірою навколо очей від NIVEA, наприклад NIVEA Q10 Anti-Wrinkle Eye Care, м’яко діють, не містять ароматизаторів і допомагають уникнути появи зморщок та зменшити темні кола під очима. Шкіра сяє та стає гладенькою.

9. Чому спеціальний нічний крем треба наносити ввечері?
Увечері й уночі, коли шкіра розслабляється, прискорюються процеси поділу клітин шкіри — так вона швидше відновлюється. Тож підтримування процесу регенерації — одна з найважливіших функцій для нічного засобу, так само, як зволоження та догляд. Отже, варто забезпечити шкіру особливими адаптованими кремами. Продукти для нічного догляду мають більший ефект регенерації, ніж для денного. Крім того, їх склад такий, що вони не забезпечують додатковий захист від УФ-випромінювання — уночі він не потрібний.

10. Що є причиною передчасного старіння шкіри?
Є різні причини, що призводять до передчасного старіння. Найважливіша — ультрафіолетове випромінювання в сонячному світлі. Є й інші чинники, наприклад, нездоровий спосіб життя або стреси. Усе разом посилює утворення вільних радикалів у шкірі — це основна причина передчасного старіння. NIVEA пропонує спеціальні продукти для догляду за обличчям з фактором захисту SPF, зокрема NIVEA Moisturizing Day Care з SPF 15 і Q10 Anti-Wrinkle Day Care з SPF 15 або SPF 30.

11. Чи має денний засіб для догляду захищати від сонця?
Коли йдеться про передчасне старіння шкіри, основною причиною є ультрафіолетове випромінювання в сонячному світлі. Тож засоби для догляду за шкірою обличчя від NIVEA з УФ-фільтрами можуть допомогти зменшити шкідливий вплив ультрафіолету на шкіру обличчя. Основний ефект від зволожувальних засобів — збільшення вмісту вологи в шкірі, завдяки чому шкіра має свіжіший і більше доглянутий вигляд. Зволожувальний крем, що містить УФ-фільтри, додатково захищає шкіру від UVA/UVB променів. Оскільки рівні захисту в різних засобах для догляду за шкірою обличчя від NIVEA різняться, завжди перевіряйте позначки на пакованні, щоб точно визначити фактор УФ-захисту вибраного продукту. Засоби для догляду за шкірою обличчя з фактором УФ-захисту від NIVEA, наприклад NIVEA Moisturizing Day Care з SPF 15, захищають шкіру від сонячного світла. Якщо потрібен посилений спеціальний захист від сонця (наприклад, ви засмагаєте або купаєтеся в спеку), знадобляться спеціально розроблені сонцезахисні засоби NIVEA Sun Care.

12. Чи варто використовувати різні засоби для догляду за шкірою влітку та взимку?
Шкіра обличчя дещо змінюється залежно від пори року. Узимку вона зазвичай сухіша, ніж улітку. Отже, тип шкіри може змінюватися протягом різних сезонів. Окрім того, стан шкіри теж зазнає незначних або дуже помітних змін. Якщо ви підібрали колекцію засобів для догляду, що ефективно піклуються про шкіру обличчя протягом усього року, немає потреби змінювати ці засоби на інші. Але якщо ви відчуваєте, що шкірі взимку бракує догляду або зволоження, спробуйте насиченіші зволожувальні продукти, як-от NIVEA Moisturizing Day Care та NIVEA Nourishing Day Care.

13. Що означає «некомедогенний»?
Засоби називаються некомедогенними, коли доведено, що вони не блокують пори, які можуть перетворитися на комедони. Є багато причин для утворення акне. Потенційний чинник — надлишок шкірного сала, що призводить до засмічення сальних залоз, а згодом і утворення акне. Некомедогенні засоби з очищання та догляду спеціально розроблені для схильної до висипань шкіри (переважно для жирного й комбінованого типів шкіри)


Ще запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи нашу онлайн-форму.

 

Зв'яжіться з нами