Маєте запитання про догляд за шкірою обличчя?

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ ПРО ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ОБЛИЧЧЯ? NIVEA ВІДПОВІДАЄ

1. Чому важливо зволожувати шкіру обличчя?
Зволоження відіграє вкрай важливу роль для здоров’я шкіри. Роговий шар (верхній шар епідермісу) за норми містить близько 30% води, а глибші шари — ще більше. Шкіра з оптимальним балансом вологи — еластична, гладенька й повноцінно виконує захисну функцію. Недостатнє зволоження може призвести до загрубіння та потьмяніння шкіри. Суха шкіра також може втратити еластичність, і тоді виникають мікротріщини, що призводять до порушення її бар’єрної функції. З огляду на це зволоження надзвичайно важливе для здорового вигляду шкіри та її балансу. Засоби для догляду за шкірою обличчя від NIVEA допоможуть вам зволожувати й живити шкіру.

2. Який догляд за сухою шкірою обличчя найефективніший?
Найкращий спосіб доглядати за сухою шкірою — підтримувати її баланс, м’яко очищувати, забезпечувати живлення. Засоби для сухої шкіри від NIVEA спеціально розроблені для цих потреб. Причому кожен засіб рекомендовано для певного типу шкіри. Очищувальні засоби для сухої шкіри від NIVEA ніжно й ретельно видаляють макіяж і забруднення. Також вони підтримують водний баланс шкіри. Засоби для догляду від NIVEA забезпечують шкіру вологою та ліпідами. Вони не порушують захисний бар’єр шкіри й допомагають запобігти втраті води. Крім того, вони живлять шкіру, щоб шкіра була гладенькою та мала здоровий вигляд. NIVEA пропонує спеціальні засоби для сухої шкіри, такі як пом’якшувальний тонік для сухої та чутливої шкіри з мигдалевою олією, міцелярна вода для сухої шкіри з амінокислотами, мус для вмивання, збагачений мигдалевою олією для глибокого очищення та зволоження шкіри, крем-гель для вмивання зі зволожуючим компонентом, живильний крем SPF15 «Інтенсивне зволоження 24 години», тканинна маска «Природне сяяння» для догляду для тьмяною та виснаженою шкірою, та багато інших. 

3. Що може спричинити сухість шкіри обличчя?
Роговий шар шкіри вкриває гідроліпідна плівка. Разом вони утворюють захисний бар’єр, відповідальний за захист від бактеріальних інфекцій і підтримання балансу вологи у шкірі. Пошкодження цього бар’єру може призвести до зневоднення шкіри. 
Шкіра може стати сухою через зовнішні й внутрішні причини. Зовнішні — це кліматичні чинники: вітер, холод, сухе повітря під час опалювального сезону, низька вологість повітря, високі температури та ультрафіолетове випромінювання. 
Ваші звички також відіграють своюроль, наприклад: надмірне використання агресивних очищувальних засобів, недостатнє вживання рідини, застосування деяких ліків, незадовільне харчування. Крім того, причиною сухості можуть стати внутрішні чинники: гормональні коливання, стрес, хвороби або старіння шкіри.

4. Чому потрібно використовувати спеціальні засоби для очищення обличчя?
Очищення є першим кроком на шляху до збереження природної краси й здорового вигляду шкіри. Очищувальні засоби для обличчя від NIVEA м’яко, але ретельно видаляють зі шкіри макіяж, шкірний себум і забруднення, не сушать її та не пошкоджують захисний кислотний шар. Вони створені з урахуванням особливостей різних типів шкіри. Тож шкіра готова для подальшого нанесення засобів для догляду.

5. Як боротися з розширеними порами?
Першим кроком має бути очищення, щоб видалити надлишки шкірного себуму з поверхні шкіри. Тому намагайтеся щодня очищувати шкіру засобом, що змивається, з подальшим використанням очищувального тоніка для обличчя відповідно до типу вашої шкіри. Також потрібно один-два рази на тиждень використовувати маску для глибокого очищення або скраб для обличчя. З-поміж засобів для догляду за обличчям від NIVEA рекомендовано обирати легкі зволожувальні продукти.

6. Як часто треба користуватися засобами для пілінгу?
Для нормальної, комбінованої та схильної до акне шкіри можна використовувати скраб для обличчя один-два рази на тиждень, щоб посилити ефект очищення під час догляду за обличчям. Засоби для пілінгу від NIVEA обережно, але ретельно усувають шкірний себум і забруднення, а мертві клітини шкіри видаляються завдяки м’якому механічному впливу на верхній шар шкіри. NIVEA пропонує спеціальні продукти для пілінгу: очищувальний рисовий скраб або щоденний очищувальний гель-скраб проти недоліків шкіри з натуральним екстрактом магнолії та молочною кислотою. Якщо у вас чутлива шкіра, не варто робити пілінг занадто часто, до того ж треба переконатися, що засіб справді підходить для вашого типу шкіри.

7. Чому краще користуватися тоніком разом із моїм засобом для очищення обличчя?
Очищувальні засоби м’яко, але ретельно звільняють шкіру від макіяжу, шкірного себуму й забруднень. Нова освіжаюча міцелярна вода для нормальної шкіри від NIVEA допомагає делікатно змити водорозчинну туш. Тонік допомагає очистити шкіру обличчя. Він видаляє залишки забруднень, освіжає шкіру та зволожує її. Ніжний пом’якшувальний тонік Toner Gesichtswasser від NIVEA підходить для сухої та чутливої шкіри й має заспокійливі властивості, а ось тонік Toner Refreshing створено для комбінованої шкіри — він має освіжаючий ефект. Ці засоби забезпечують глибоке очищення та сенсаційне відчуття свіжості шкіри.

8. Які переваги від використання спеціального засобу для догляду за шкірою навколо очей?
Шкіра навколо очей значно відрізняється від шкіри на інших ділянках обличчя. Вона дуже тонка, має слабку підшкірну жирову клітковину, надзвичайно чутлива й гостро реагує на зміни в організмі, особливо ті, що пов’язані зі зберіганням або розподілом вологи. Через таку чутливість на ній дуже помітні темні кола або мімічні зморшки. Засоби для догляду за шкірою навколо очей від NIVEA, наприклад, крем для шкіри навколо очей Q10 ENERGY та зволожувальна гідрогелева маска-патчі ROSE TOUCH, діють м’яко, зволожують і допомагають уникнути появи зморщок та зменшити темні кола під очима. Шкіра сяє та стає гладенькою.

9. Чому спеціальний нічний крем треба наносити ввечері?
Увечері й уночі, коли шкіра розслабляється, прискорюються процеси поділу клітин шкіри — так вона швидше відновлюється. Тож підтримувати процеси регенерації — одна з найважливіших функцій нічного засобу поруч із зволоженням та доглядом. Отже, варто забезпечити шкіру особливими адаптованими компонентами. Продукти для нічного догляду мають більший ефект регенерації, ніж засоби для денного догляду. Крім того, у їхньому складі є компоненти, які забезпечують додатковий захист від УФ-випромінювання, що вночі не потрібно.

10. Що є причиною передчасного старіння шкіри?
Є різні причини передчасного старіння шкіри. Найважливіша з них — вплив ультрафіолетового випромінювання в сонячному світлі. Є й інші чинники, наприклад, нездоровий спосіб життя або стреси. Все разом посилює утворення вільних радикалів у шкірі — це основна причина передчасного старіння. NIVEA пропонує спеціальні продукти для догляду за обличчям із фактором захисту SPF, зокрема освіжаючий денний крем SPF15 «Інтенсивне зволоження 24 години», живильний денний крем SPF15 «Інтенсивне зволоження 24 години», денний крем Q10 ENERGY «Здорове сяяння» SPF 15, денний крем проти зморщок Q10 POWER.

11. Чи має денний засіб для догляду за шкірою обличчя захищати від сонця?
Якщо говорити про передчасне старіння шкіри, основною його причиною є вплив ультрафіолетового випромінювання в сонячному світлі. Тож засоби для догляду за шкірою обличчя від NIVEA з УФ-фільтрами можуть допомогти зменшити шкідливий вплив ультрафіолету. Основний ефект від зволожувальних засобів — збільшення вмісту вологи у шкірі, завдяки чому вона має свіжіший і більше доглянутий вигляд. Зволожувальний крем, що містить УФ-фільтри, додатково захищає шкіру від UVA/UVB променів. Оскільки рівні захисту в різних засобах для догляду за шкірою обличчя від NIVEA різняться, завжди перевіряйте позначки на пакованні, щоб точно визначити фактор УФ-захисту вибраного продукту. Засоби для догляду за шкірою обличчя з фактором УФ-захисту від NIVEA, наприклад, живильний денний крем SPF15 «Інтенсивне зволоження 24 години», захищають шкіру від сонячного світла. Якщо потрібен посилений спеціальний захист від сонця (наприклад, ви засмагаєте або купаєтеся у спеку), обирайте спеціально розроблені сонцезахисні засоби NIVEA Sun Care.

12. Чи варто використовувати різні засоби для догляду за шкірою влітку та взимку?
Шкіра обличчя має різні потреби залежно від пори року. Взимку вона зазвичай більш суха, ніж влітку. Отже, тип шкіри може змінюватися протягом року. Окрім цього, стан шкіри теж зазнає незначних або дуже помітних змін. Якщо ви підібрали засоби для догляду, що ефективно піклуються про шкіру обличчя протягом усього року, немає потреби змінювати ці засоби на інші. Але якщо ви відчуваєте, що шкірі взимку бракує догляду або зволоження, спробуйте насиченіші зволожувальні продукти, як-от живильний крем для обличчя NIVEA CARE та пом’якшувальний крем для обличчя CARE.


13. Що означає «некомедогенний»?
Засоби називаються некомедогенними, коли доведено, що вони не блокують пори, які можуть перетворитися на комедони. Є багато причин для утворення акне. Один із можливих чинників — надлишок шкірного себуму, що призводить до закупорювання сальних залоз, а згодом і до утворення акне. Некомедогенні засоби для очищення та догляду спеціально розроблені для догляду за схильною до висипань шкірою (переважно для жирного та комбінованого типів шкіри). Рекомендуємо спробувати, наприклад, нічний ексфоліант DERMA SKIN CLEAR від NIVEA.

Ще запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи нашу онлайн-форму.

 

Зв'яжіться з нами

ЦІКАВІ ПОРАДИ ДЛЯ ВАС