жінка, яка посміхається

ЩО ТАКЕ КОЕНЗИМ Q10?

Ознайомтесь з путівником по NIVEA, щоб дізнатись все необхідне про коензим Q10 і його користь для шкіри, а також про наші продукти з Q10.

ЩО ТАКЕ КОЕНЗИМ Q10?

Коензим Q10, широко відомий як CoQ10, – це життєво важливий антиоксидант, що природним чином виробляється організмом. У щоденному догляді він відіграє найважливішу роль, оскільки підтримує здоров'я та молодість шкіри. Коензим Q10 допомагає захистити шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів, що прискорюють процес старіння і призводять до появи глибоких або мімічних зморщок. Крім того, Q10 сприяє виробленню колагену й еластину – найважливіших білків, що підтримують пружність і еластичність шкіри. Все це робить Q10 цінним інгредієнтом багатьох антивікових засобів для догляду за шкірою.

ЯК ДІЄ КОЕНЗИМ Q10?

Коензим Q10 – це найважливіший компонент у процесі вироблення клітинної енергії, зокрема, в мітохондріях, які часто називають «енергетичними центрами» клітин. 

Як діє коензим Q10 і для чого він потрібен?

Вироблення енергії: 
Коензим Q10 життєво важливий для процесу вироблення клітинної енергії, включно з клітинами шкіри. Він допомагає переносити електрони між ферментами, сприяючи перетворенню поживних речовин у клітинну енергію, що має вирішальне значення для різних функцій клітин шкіри.
молода дівчина наносить крем для обличчя Nivea Q10

Антиоксидантний захист: 
Коензим Q10 діє як потужний антиоксидант. Він допомагає нейтралізувати шкідливі вільні радикали, що утворюються у процесі вироблення енергії. Таким чином, Q10 допомагає захистити клітини від ушкоджень, що провокують старіння та інші проблеми шкіри.

Вироблення колагену та еластину: 
Коензим Q10 відіграє значну роль у синтезі колагену й еластину – білків, необхідних для підтримки структури й еластичності шкіри. Колаген сприяє пружності, а еластин розгладжує зморшки та дозволяє шкірі  відновлювати форму після розтягнення або стиснення. Q10 підтримує вироблення цих білків, зберігаючи шкіру здоровою і молодою.

Відновлення клітин: 
Коензим Q10 сприяє процесам відновлення клітин, підтримуючи їхнє загальне здоров'я та дозволяючи оптимально функціонувати й ефективніше відновлюватися після ушкоджень. Це особливо корисно для клітин шкіри, що піддаються впливу стресових чинників довкілля, як-от ультрафіолетове випромінювання і забруднення навколишнього середовища.

У доглядових засобах коензим Q10 часто використовується місцево, щоб забезпечити шкіру вищепереліченими перевагами. Його здатність підтримувати вироблення клітинної енергії, діяти як антиоксидант і сприяти утворенню колагену й еластину робить його цінним інгредієнтом у різних антивікових і омолоджувальних засобах.


5 ПЕРЕВАГ КОЕНЗИМУ Q10 ДЛЯ ШКІРИ

 1. Має потужний антиоксидантний ефект:
  Коензим Q10 – це потужний антиоксидант, який допомагає нейтралізовувати шкідливі вільні радикали. Вони утворюються під впливом таких чинників, як ультрафіолетове випромінювання, забруднення довкілля і стрес. Це призводить до передчасного старіння і пошкодження шкіри.

 2. Підвищує вироблення колагену:
  Коензим Q10 стимулює вироблення колагену, допомагаючи зберігати еластичність шкіри й зменшувати кількість зморщок. Внаслідок цього обличчя виглядає значно молодшим.

 3. Зменшує видимість зморщок:
  Здатність Q10 стимулювати вироблення колагену в поєднанні з антиоксидантними властивостями зменшує прояв дрібних зморщок. Регулярне застосування коензиму Q10 допомагає усунути зморшки й підтягнути шкіру, надаючи їй сяючого й молодого вигляду.

 4. Сприяє зволоженню шкіри:
  Q10 сприяє зволоженню шкіри, підтримуючи її природний бар'єр зволоженості. Це означає, що ваша шкіра краще утримуватиме вологу, залишаючись м'якою і сяючою.

 5. Бореться з ознаками старіння:
  Численні переваги коензиму Q10 роблять його відмінним засобом проти старіння. CoQ10 запобігає впливу окислювального стресу, сприяє виробленню колагену та підвищує рівень вологи у шкірі. Завдяки цим перевагам ваша шкіра залишатиметься молодою максимально довго.
Огляд фактів

Q10 ФАКТИ:

Переваги: Коензим Q10 діє як потужний антиоксидант, що допомагає боротися з вільними радикалами, які ушкоджують клітини шкіри та прискорюють старіння.

Застосування: Q10 зазвичай міститься у доглядових засобах, як-от сироватки та креми. Нанесення безпосередньо на шкіру допоможе поліпшити її зовнішній вигляд, текстуру й загальний стан.

Призначення: Q10 часто застосовується у догляді за шкірою для зменшення глибоких або мімічних зморщок, а також для стимулювання вироблення колагену й підтримки еластичності шкіри.

Особливості: Q10 підходить для різних типів шкіри й може бути включений як у ранковий, так і у вечірній догляд.

ЯК ВКЛЮЧИТИ NIVEA Q10 У СВІЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ

Включення коензиму Q10 у ваш щоденний догляд стане дієвим кроком на шляху до здоровішої й молодшої шкіри.

Коензим Q10: інструкція з використання представлена нижче.

Очищення: завжди починайте з чистої шкіри. Використовуйте м'який очищувальний засіб, щоб видалити макіяж, бруд і залишки пилу. Це підготує шкіру до кращого засвоєння Q10 з обраних вами засобів.
жінка використовує крем проти зморшок Nivea Q10

Сироватка:
Нанесіть сироватку, зосередившись на тих областях, де ви хочете усунути конкретні проблеми, як-от тонкі зморшки або нерівний тон шкіри.

Зволоження:
виберіть зволожувальний крем, який ефективно насичує шкіру вологою для підтримки її здоров'я.

Денний крем проти зморщок Q10 Power забезпечує 24-годинний захист від зморщок, ушкоджень вільними радикалами та стресових чинників довкілля, живлячи й заряджаючи шкіру енергією впродовж дня.

Вночі можна сприяти процесу омолодження шкіри завдяки відповідним косметичним засобам. Нічний крем проти зморщок NIVEA Q10 Power створений на основі спеціальної формули коензиму Q10 від NIVEA. Креатин у складі крему допомагає регенерувати шкіру під час сну, стимулює вироблення колагену та наповнює шкіру енергією, нейтралізуючи ушкодження, отримані протягом дня.

Крем для шкіри навколо очей:
якщо вас турбують такі проблеми, як набряклість або темні кола, скористайтеся кремом для шкіри навколо очей. Крем проти зморщок для шкіри навколо очей Q10 Power збагачений коензимом Q10 подвійної дії для зменшення гусячих лапок та оздоровлення шкіри у даній ділянці. Засіб створений для миттєвого зволоження та відновлення шкіри, завдяки чому вже за 2 тижні вона матиме помітно свіжіший та молодший вигляд.

Цільовий догляд:
на завершення нанесіть cироватку проти зморщок NIVEA Q10 Power, яка забезпечить миттєвий ефект заповнення зморщок завдяки унікальній формулі. Засіб краще використовувати наприкінці щоденного догляду, і вже за 4 тижні ви помітите зменшення кількості зморщок до 50%.

NIVEA задовольняє найрізноманітніші потреби шкіри з лінійкою Q10. Ми пропонуємо ряд засобів Q10 Power для комплексного догляду за шкірою, зокрема, чутливою, а також Q10 для зрілої шкіри. Сяючий і здоровий вигляд обличчя забезпечить лінійка Q10 Energy, в якій Q10 поєднується з вітаміном С.


Q10 ТА ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

Q10 і ретинол: дбайливий підхід до догляду за шкірою

Ретинол відомий вираженими антивіковими властивостями. Однак Q10 пропонує делікатнішу альтернативу з рядом переваг:

Цільові властивості: ретинол насамперед спрямований на усунення глибоких і мімічних зморщок, а також акне. Q10, з іншого боку, більш універсальний і забезпечує загальне здоров'я шкіри, захищаючи її від окисного стресу.

Сумісність: якщо ви збираєтесь поєднувати ретинол і Q10 у щоденному догляді, то це чудове рішення, адже обидва засоби ефективно доповнюють один одного. Антиоксидантні властивості Q10 допомагають протистояти вільним радикалам, що генеруються ретинолом, знижуючи ймовірність подразнення.

блондинка жінка посміхається
Q10 і гіалуронова кислота: ідеальний дует для зволоження шкіри

Гіалуронова кислота відома здатністю зволожувати й омолоджувати шкіру. У парі з Q10 вони створюють потужну комбінацію для комплексного догляду за шкірою:

Зволоження: гіалуронова кислота – це магніт, здатний притягувати й утримувати вологу в шкірі. Q10 підтримує функції клітин шкіри й допомагає зберігати необхідний баланс вологи. Завдяки цьому чудовому дуету ваша шкіра залишатиметься зволоженою й  молодою.

Профілактичні заходи: антиоксидантні властивості Q10 захищають шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, а гіалуронова кислота відновлює шкірний бар'єр, насичуючи його вологою. Разом вони запобігають передчасним ознакам старіння.

Посилене поглинання: нанесення сироватки з гіалуроновою кислотою перед засобом, що містить Q10, допомагає поліпшити поглинання Q10, забезпечуючи його глибше проникнення в шкіру.
Q10 і вітамін C: динамічний дует для сяючої шкіри

Вітамін С відрізняється освітлювальною та антиоксидантною дією. У поєднанні з Q10 вони створюють синергію, що покращує загальний стан і зовнішній вигляд вашої шкіри:

Сила антиоксидантів: Q10 і вітамін C є потужними антиоксидантами й ефективно нейтралізують вільні радикали, які призводять до передчасного старіння. Спільне використання обох засобів забезпечує подвійний захист від шкідливого впливу довкілля.

Вироблення колагену: вітамін С стимулює вироблення колагену, сприяючи підвищенню еластичності шкіри та зменшенню зморщок. Q10 підтримує цей процес, забезпечуючи клітини шкіри необхідною енергією та посилюючи загальний позитивний ефект.

Освітлення: вітамін С сприяє зникненню темних плям і вирівнюванню тону шкіри, а Q10 надає обличчю сяючого кольору.
Лінійка NIVEA Q10 Energy поєднує Q10 і вітамін С. Вона спрощує ваш догляд за шкірою, пропонуючи два засоби в одному.

Включення Q10, гіалуронової кислоти та вітаміну С у ваш щоденний догляд допоможе отримати рівномірний тон, а також сяючий і молодий вигляд обличчя.
Висновок

Q10 У ДОГЛЯДІ ЗА ШКІРОЮ – НА ЗАМІТКУ

Коензим Q10 – найважливіший природний антиоксидант, що відіграє важливу роль у збереженні молодості шкіри, підтримуючи вироблення колагену та еластину. Його переваги полягають у забезпеченні антивікового захисту, зменшенні зморщок і підвищенні рівня зволоженості шкіри.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ПРО Q10

ЩО ТАКЕ КОЕНЗИМ Q10 (COQ10)?

Q10 – це антиоксидант природного походження, що міститься в організмі. Він відіграє важливу роль у виробленні енергії на клітинному рівні, а також відомий іншими корисними властивостями для шкіри.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ КОЕНЗИМУ Q10 ДЛЯ ШКІРИ?

Q10 допомагає захистити шкіру від вільних радикалів, стимулює вироблення колагену, зменшує видимість зморщок, покращує зволоження шкіри та сприяє сяючому кольору обличчя.

ЯК ВКЛЮЧИТИ КОЕНЗИМ Q10 У ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ?

Ви можете включити Q10 у щоденний догляд за шкірою, використовуючи такі засоби, як сироватки, зволожувальні засоби та креми для шкіри навколо очей, що містять Q10. Їх слід застосовувати після очищення шкіри та перед нанесенням сонцезахисного крему протягом дня.

ЧИ БЕЗПЕЧНИЙ КОЕНЗИМ Q10 ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ШКІРИ?

Якщо говорити про коензим Q10 і протипоказання, то даний інгредієнт зазвичай безпечний для всіх типів шкіри. Однак рекомендується проконсультуватися з дерматологом або фахівцем з догляду за шкірою, щоб переконатися в сумісності коензиму Q10 з вашим типом шкіри й будь-якими наявними захворюваннями.

ЧИ МОЖУ Я ОТРИМАТИ ДОСТАТНЮ КІЛЬКІСТЬ КОЕНЗИМУ Q10 З ЇЖІ?

Хоча CoQ10 у невеликих кількостях міститься в деяких харчових продуктах, таких як риба, м'ясо та горіхи, його може бути недостатньо для забезпечення шкіри всіма перевагами даного компоненту. Для отримання цільового ефекту рекомендоване місцеве застосування CoQ10 у доглядових засобах.

ЧЕРЕЗ ЯКИЙ ЧАС МОЖНА ПОБАЧИТИ ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ВІД ЗАСТОСУВАННЯ ДОГЛЯДОВИХ ЗАСОБІВ З КОЕНЗИМОМ Q10?

Результати можуть варіюватися, але за умови постійного використання можна помітити поліпшення зволоженості й текстури шкіри у термін від двох тижнів до кількох місяців.

ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ КОЕНЗИМ Q10 З ІНШИМИ ІНГРЕДІЄНТАМИ У ДОГЛЯДОВИХ ЗАСОБАХ?

CoQ10 можна сміливо використовувати з багатьма іншими інгредієнтами для догляду за шкірою, включно з гіалуроновою кислотою, вітаміном С і ретинолом. Однак необхідно дотримуватися інструкцій до продуктів і бути обережними з чутливою шкірою.

ЧИ КОРИСНИЙ КОЕНЗИМ Q10 ТІЛЬКИ В АНТИВІКОВИХ ЦІЛЯХ?

Хоча CoQ10 добре відомий антивіковими властивостями, він також може приносити користь шкірі в плані зволоження.

ДЕ Я МОЖУ ЗНАЙТИ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ З КОЕНЗИМОМ Q10?

Ви можете знайти продукти Q10 для догляду за шкірою в спеціальній лінійці продуктів Q10 від NIVEA, яка доступна в багатьох супермаркетах та інтернет-магазинах.

ЦІКАВІ ПОРАДИ ДЛЯ ВАС