Маєте запитання про захист від сонця?

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ ПРО ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ? ШУКАЙТЕ ВІДПОВІДІ ТУТ!

1. Як засмагає шкіра?
Ультрафіолетове випромінювання в сонячному світлі стимулює клітини шкіри виробляти пігмент меланін для захисту. Меланін утворюється в організмі природним шляхом, поглинає ультрафіолетове випромінювання та бореться з вільними радикалами. Вироблення меланіну — це природна захисна відповідь нашого організму. Важливо розуміти, що природний колір шкіри людини впливає на те, як сильно може бути ушкоджена шкіра.

2. Що таке фактор захисту від сонця (SPF)?
SPF — це опис того, як довго ви можете перебувати на сонці й не отримати сонячних опіків залежно від можливостей самозахисту шкіри (наприклад, можна залишатися на сонці протягом 10 хвилин без «згоряння», отже, засіб з SPF 10 помножить час самозахисту на 10 — тобто 100 хвилин). 
Іншими словами, захист від сонця залежить від вашого типу шкіри. Повного захисту від сонячного випромінювання можна досягти лише за умови, що ви використовуєте достатню кількість продукту. Рекомендуємо 2 мг/см² продукту для разового застосування (завдовжки приблизно один палець для обличчя або 2-3 столові ложки для тіла дорослої людини).

3. Яку кількість засобу варто застосовувати?
Захист, який забезпечують сонцезахисні засоби, залежить від кількості нанесеного продукту. Тому сонцезахисні засоби на всіх ділянках шкіри варто наносити густим шаром. Ділянки тіла, про які часто забувають, — задня поверхня шиї, верхня частина грудей і задня поверхня ніг. Правильне застосування сонцезахисних продуктів — запорука ефективного захисту: завжди користуйтеся таким засобом, перш ніж вийти на сонце, задля безпеки від самого початку. Разове застосування засобу для дорослого — 2-3 столові ложки. Повторно варто наносити засіб через кожні дві години й обов’язково після купання, витирання рушником або коли спітнієте.

4. Чи потрібні дітям сонцезахисні засоби, відмінні від продуктів для дорослих?
Шкіра дітей особливо схильна до ушкоджень, спричинених ультрафіолетом. Вона ніжна й уразлива, а в немовлят, окрім того, природний механізм захисту ще не повністю сформований. Шкіра досягне звичайної товщини та набуде здатності продукувати пігмент аж тоді, як дитина стане підлітком. Сонячні опіки, що часто трапляються в дитинстві, підвищують ймовірність раку шкіри в дорослому віці. Тому для малечі потрібно використовувати засоби з високим і дуже високим фактором УФ-захисту.
Також діти дуже люблять купатися, тож поступово УФ-фільтри змиваються. Це зменшує ступінь захисту їхньої шкіри від ультрафіолету. Щоб зберегти рівень захисту від сонця якнайдовше, наші лосьйони та спреї для дітей розроблені як екстраводостійкі — наприклад, «Грай та Купайся» має тривалі водостійкі властивості.
Щоб перевірити, чи екстраводостійкий засіб, відповідно до затвердженого стандарту «Косметики Європи», учасники тестування приймають ванну 4 рази по 20 хвилин. Наш тест на тривалу водостійкість передбачав 6 купань по 20 хвилин для учасників дослідження після нанесення засобу. Після водних процедур залишки сонцезахисного засобу мали забезпечувати понад 50% від вихідного значення.

5. Чи можна подовжити захист від сонця, якщо повторно нанести сонцезахисний крем?
Захисний ефект не подовжується за допомогою повторного застосування, тому так важливо одразу починати з нанесення засобу з вищим фактором захисту. Регулярне застосування після витирання рушником, плавання тощо щонайменше кожні дві години допоможе зберегти вибраний рівень захисту.

6. Що таке водостійкість?
«Косметика Європи» (організація косметичної промисловості) затвердила єдиний стандарт для тестування водостійкості європейських засобів. Усі наші сонцезахисні засоби з водостійким фактором були протестовані в зовнішніх незалежних інститутах і пройшли критерії водостійкості за зазначеним стандартом. Під час тестування учасники після нанесення сонцезахисного засобу приймають ванну 2 рази по 20 хвилин (для випробування водостійкого продукту) або 4 рази по 20 хвилин (для екстраводостійкого). Після водних процедур залишки сонцезахисного засобу мали забезпечувати понад 50% захисту порівняно з вихідним значенням. Тому водостійкість не означає тривалий початковий захист від сонця протягом необмеженого часу.

7. Чи можна користуватися торішніми сонцезахисними засобами? Чи це не ефективно?
Ми гарантуємо якість продукції впродовж 12 місяців після відкриття флакона. Якщо засіб зберігався в нормальних умовах за кімнатної температури, не має незвичного вигляду та неприємного запаху, ним можна користуватися й наступного сезону. Строк придатності обмежений такими чинниками, як фізична нестабільність (розшарування емульсії) та зміни аромату й кольору засобу. Поширена думка, ніби фактор УФ-захисту сонцезахисних продуктів зменшується з часом і лише свіжі продукти забезпечують повний захист, не є правдивою.

8. Чи можна використовувати сонцезахисний крем у поєднанні з продукцією для тіла й обличчя від NIVEA?
Це можливо, коли ви спершу наносите сонцезахисний крем і чекаєте 15-30 хвилин, а потім — засіб для тіла або обличчя від NIVEA. За такого способу нанесення ефективність системи захисту від сонця UVA/UVB-фільтрів у сонцезахисних засобах зберігається.

9. Які причини алергії на сонячне випромінювання?
Таку алергію спричиняє окислювальний стрес у клітинах шкіри. Внаслідок впливу ультрафіолетового випромінювання утворюються вільні радикали, імунна система реагує на них надто сильно, і запускаються запальні процеси. Виникають численні алергічні симптоми. Здебільшого схильність до алергії на сонячне випромінювання мають особи з чутливою шкірою, а це майже 20% людей. Насправді вона безпечна, але дуже неприємна для тих, хто на неї страждає. Можна спробувати запобігти алергії за допомогою збалансованої системи захисту від UVA/UVB-випромінювання, зокрема завдяки засобам із сильними UVA-фільтрами. Крім того, активні елементи захисту клітин, що містяться в засобах (наприклад, вітамін E), можуть допомогти зміцнити опір шкіри шкідливому впливу сонця. Щоб задовольнити ваші побажання щодо догляду за шкірою та різних рівнів захисту, ми пропонуємо широкий асортимент сонцезахисних лосьйонів і спреїв Sun Protection

10. Як позбутися жовтих плям на одязі після використання сонцезахисних засобів?
Засоби містять різні УФ-фільтри, що захищають шкіру від UVA- і UVB-випромінювання. Зазвичай саме UVA-фільтри залишають жовті плями. Вони можуть виникати, якщо одяг контактує зі шкірою, перш ніж засіб повністю поглинається. У цих випадках одяг варто негайно прополоскати без будь-якого мийного засобу за температури 30 °C, а після випрати у звичайному циклі із рідким мийним засобом за температури 30 °C. Якщо плями не зникли після прання, ми рекомендуємо занурити тканину в розчин лимонної кислоти (50 г лимонної кислоти на 1 л води) на годину. Обережно ставтеся до ніжних тканин і ґудзиків із перламутром. Просимо перевірити продукт до фактичного використання на малопомітній ділянці. Обробляйте тканину засобом для видалення плям від іржі згідно з інструкцією щодо використання продукту. Потім можна промити тканину рідким мийним засобом за температури 30 °C. Не користуйтеся відбілювачами, продуктами окислювальної дії та порошковими мийними засобами; уникайте прання за високих температур. Увага! Пам’ятайте, що лимонна кислота шкідлива в таких випадках: контакт зі шкірою (подразник, сенсибілізатор), потрапляння в очі (подразник), ковтання та вдихання (подразник). У випадку потрапляння на шкіру вона може спричинити запалення й пухирці. Ступінь ушкодження залежить від тривалості контакту. Тому ми наполегливо рекомендуємо одягати захисні рукавички під час використання лимонної кислоти й не вдихати її пил.

11. Чому із сонцезахисним засобом я засмагаю гірше, ніж без нього?
Існує думка, що сонцезахисний крем із високим фактором захисту від сонця (SPF) запобігає засмазі, а тому треба використовувати продукти з нижчим SPF. Але навіть із вищим рівнем захисту від сонячного випромінювання ви будете засмагати, хоча й дещо повільніше. Водночас вплив на вашу шкіру буде м’якшим. Продукти з високим фактором захисту запобігають сонячним опікам і передчасному старінню шкіри внаслідок дії ультрафіолетового випромінювання.

12. Який строк зберігання засобів NIVEA?
Усі засоби від NIVEA, якщо їх не відкривали, мають гарантований строк зберігання — не менше 30 місяців від дати виготовлення, якщо не зазначено інше. Вплив тепла і світла може з часом призвести до нестабільності структури продукту. Ми радимо позбутися всіх старих засобів для догляду, якщо вони на вигляд зернисті, водянисті, знебарвлені або в них змінився запах.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою онлайн-форми.