СОНЯЧНИЙ ОПІК? ЩО СПРАВДІ МИТТЮ ДОПОМОЖЕ?

Хочете найкращу пораду щодо сонячного опіку? Уникайте його! Але якщо ви забули нанести засіб для захисту від сонця, важливо негайно вжити заходів. Вивчайте поради з невідкладної допомоги при ураженні шкіри ультрафіолетовим випромінюванням.

ЯКІ ЧАСТИНИ ТІЛА ОСОБЛИВО ВРАЗЛИВІ?

На жаль, ви можете отримати сонячний опік будь-якої частини вашого тіла. Однак деяким із них ультрафіолетове випромінювання загрожує особливо. Це частково пояснюється їхнім незахищеним розташуванням, а частково — чутливістю шкіри.

«СОНЯЧНІ ПАСТКИ» — ЧАСТИНИ ТІЛА, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОГО ЗАХИСТУ

До так званих «сонячних пасток» тіла належить обличчя, особливо перенісся, губи, зона навколо очей, чоло та щоки. Шкіра на обличчі щодня піддається впливу сонячних променів. Крім того, тут вона дуже тонка, тому дуже чутлива. Їй потрібен особливо високий рівень захисту від сонячних променів. У відпустці обов'язково використовуйте сонцезахисний крем, розроблений спеціально для чутливої шкіри, а на щодень оберіть денний крем із фактором захисту від сонця. 
До ділянок, які можуть швидко отримати сонячний опік, належать верхня частина грудей, шия, верхня частина стопи, плечі, вуха та шкіра голови. Крім сонцезахисного крему або лосьйону з високим фактором захисту від сонця, ваш одяг — найкращий бар’єр для ультрафіолетового випромінювання.
 
капелюх від сонця

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПОКРИВАТИ ГОЛОВУ!

Коли ви перебуваєте під прямим сонцем, обов’язково покривайте голову. Особливо це важливо для дітей.

НЕВІДКЛАДНІ ДІЇ ПРИ СОНЯЧНОМУ ОПІКУ

Against sunburn

ПІСЛЯ ПЕРЕБУВАННЯ НА СОНЦІ

Новий освіжаючий спрей «Зволоження після засмаги» від NIVEA заспокоїть вашу шкіру після засмаги. Спеціальна формула з алое вера та гіалуроновою кислотою допоможе відновити водний баланс шкіри та уникнути її лущення. 

ЗАБАГАТО СОНЦЯ: ПЕРША ДОПОМОГА

Якщо ви надто довго перебували на сонці, головне — охолодитися, пити багато рідини і, звичайно ж, негайно сховатися в тінь. Коли ви засмагаєте, ваше тіло втрачає велику кількість рідини. Цю втрату треба якнайшвидше компенсувати. Пийте більше рідини, бажано води. Щойно вам здасться, що ви надто довго перебували на сонці, негайно йдіть у тінь, прийміть теплий душ і трохи розслабтеся. Охолодити трохи почервонілу шкіру допоможе засіб від NIVEA «після сонця». Замість живильних кремів важливо використовувати зволожувальний засіб, який легко наноситься та заспокоює шкіру, наприклад, освіжаючий лосьйон «Зволоження після засмаги» від NIVEA.

Примітка: якщо у вас сильний сонячний опік, пухирі, нудота та/або біль, обов’язково зверніться до лікаря!
 

ЯК ПІДТРИМАТИ РЕГЕНЕРАЦІЮ ВАШОЇ ШКІРИ?

Сонячний опік зазвичай є опіком першого ступеня; дуже рідко трапляються опіки другого ступеня. Незалежно від важкості опіку, сонячні опіки в дітей тісно пов'язані з ризиком виникнення раку шкіри в дорослому віці. Тому діти повинні уникати сонячних опіків. Підтримуйте регенерацію вашої шкіри за допомогою засобів для догляду за шкірою після засмаги від NIVEA. Зволожувальні продукти містять натуральні інгредієнти, такі як алое вера, заспокоюють шкіру та допомагають її регенерації. Уникайте сонячних променів протягом декількох днів, поки не зникне почервоніння шкіри.

ПРИРОДНІ ЗАСОБИ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ

Для дієвого охолодження та захисту від запалення спробуйте використовувати холодні компреси. Для цього лляну або бавовняну тканину змочіть у крижаній воді. Вони мають охолоджувальний і протизапальний ефект. 

Вологе обгортання з рослинними оліями або зеленим чаєм також забезпечує швидке охолодження уражених сонцем ділянок шкіри. Важливо охолоджувати ділянки ураженої шкіри принаймні на одну або дві години та захищати їх від сонця наступного дня. Лікування сонячного опіку може тривати близько тижня.
 
Ромашка

ЗАСПОКІЙЛИВА ЕСЕНЦІЯ РОМАШКИ

Холодний компрес із есенцією ромашки може заспокоїти шкіру на уражених ділянках.