Сонячний опік? Що справді миттєво допоможе

Найкраща порада щодо сонячного опіку? Уникайте його! Але якщо ви забули нанести засіб для захисту від сонця, важливо негайно вжити заходи. Знайдіть тут поради для невідкладної допомоги.

ЯКІ ЧАСТИНИ ТІЛА Є ОСОБЛИВО ВРАЗЛИВИМИ

На жаль, ви можете отримати сонячний опік на будь-якій частині вашого тіла, але деякі з них особливо піддаються впливу ультрафіолетового випромінювання. Це частково пояснюється їхнім незахищеним положенням, а частково – чутливістю шкіри.

«Сонячні пастки» – частини тіла, які потребують особливого захисту

До так званих «сонячних пасток» тіла належить обличчя, особливо перенісся, губи, зона навколо очей, чоло та щоки. Шкіра на обличчі щодня піддається впливу сонячних променів. Крім того, вона значно тонша, тому набагато чутливіша та їй потрібен особливо високий рівень захисту від сонячних променів. У відпустці обов'язково використовуйте сонцезахисний крем, розроблений спеціально для чутливої шкіри, а на щодень виберіть денний крем з фактором захисту від сонця. До ділянок, які можуть швидко отримати сонячний опік, належать верхня частина грудей, шия, верхня частина стопи, плечі, вуха та шкіра голови. Крім сонцезахисного крему або лосьйону з високим фактором захисту від сонця, ваш одяг – найкращий спосіб захистити себе від ультрафіолетового випромінювання.

капелюх від сонця

Не забувайте покривати голову!

Коли ви перебуваєте під прямим сонячним промінням, краще рішення – покривати голову. Це є особливо важливим для дітей.


Невідкладні поради при сонячному опіку

Against sunburn

Після перебування на сонці

Новий лосьйон NIVEA SUN In Shower Refreshing After Sun заспокоює та освіжає шкіру після засмаги – і ви навіть можете використовувати його під час душу!

Забагато сонця – перша невідкладна допомога

Якщо ви надто довго перебували на сонці, головне – охолодитися, пити багато рідини і, звичайно ж, негайно сховатися в тінь. Під час засмаги ваше тіло втрачає велику кількість води. Цю втрату треба якнайшвидше компенсувати. Пийте більше рідини, бажано води. Щойно вам здасться, що ви надто довго перебували на сонці, негайно відійдіть у тінь, прийміть теплий душ і трохи розслабтеся. Найкраще охолодити трохи почервонілу шкіру за допомогою засобу від NIVEA «після сонця». Замість живильних кремів важливо використовувати зволожувальний лосьйон «після сонця», який легко наноситься та заспокоює шкіру.

Примітка: якщо у вас сильний сонячний опік, пухирі, нудота та/або біль, вам слід звернутися до лікаря!

Як підтримати регенерацію вашої шкіри?

Сонячний опік зазвичай є опіком першого ступеня; дуже рідко трапляються опіки другого ступеня. Незалежно від важкості опіку: сонячні опіки в дітей тісно пов'язані з ризиком виникнення раку шкіри в дорослому віці. Тому вони повинні уникати сонячних опіків. Підтримуйте регенерацію вашої шкіри за допомогою засобів «після сонця». Зволожувальні продукти містять натуральні інгредієнти, такі як алое вера, заспокоюють шкіру й допомагають регенерації. Уникайте сонячних променів протягом декількох днів, поки не зникне почервоніння шкіри, а отже, і сонячний опік.

Природні засоби першої допомоги

Для дієвого охолодження та захисту від запалення, спробуйте використовувати холодні компреси, зроблені з лляної або бавовняної тканини, змоченої у воді.

Вони мають охолоджувальний і протизапальний ефект. Вологе обгортання з рослинними оліями або зеленим чаєм також забезпечує швидке охолодження сонячних опіків: додайте кілька крапель есенції календули або ромашки до холодних компресів. Також важливо охолоджувати ділянки ураженої шкіри принаймні на одну або дві години та захищати їх від сонця наступного дня. Лікування сонячного опіку може тривати близько тижня.

Ромашка

Заспокійлива есенція ромашки

Холодний компрес із есенцією ромашки може заспокоїти шкіру на уражених ділянках.

product-stage-bg

Доглядайте за вашою шкірою після перебування на сонці