Правильний вибір сонцезахисного крему

Правильний вибір сонцезахисного крему

Де й коли б ви не засмагали — з правильним сонцезахисним кремом, ви обов’язково будете абсолютно захищеними. Знаючи потреби вашої шкіри, ви безпечно переживете літо й сонце.

Сонцезахисний крем NIVEA — надійний засіб

Захист і догляд

Ми розробили лінійку продуктів, що забезпечують надійний захист і найкращий догляд саме для вашої шкіри — потреби вашої шкіри мають першочергове значення. Продукти NIVEA SUN є дуже дієвими, а також приємними у використанні. Ми покажемо вам, як правильно наносити сонцезахисний крем і як насолоджуватися сонцем без ризику для себе.

Сонце без ризику

Добрий захист

Усі засоби NIVEA SUN мають фотостабільний, тобто світлостійкий захист. Природний захист шкіри проти УФ-променів підтримуватиметься, якщо ви знайдете правильний сонцезахисний крем, навіть за гарячого денного сонця. Оскільки креми можуть витиратися у випадку контакту з піском, водою, рушниками або потом, треба повторно наносити їх кожні дві години.

Добрий захистСонцезахисний крем: як його правильно наносити

Що означає фактор захисту від сонця (SPF)?

Власний час захисту шкіри — це індивідуальна кількість часу, коли шкіра може піддаватися впливу сонячних променів до появи сонячного опіку. Тривалість власного природного захисту шкіри без застосування сонцезахисного крему залежить від типу шкіри й становить, як правило, від 5 до 30 хвилин. Якщо помножити власний природний час захисту шкіри на фактор захисту від сонця сонцезахисного крему, ви можете розрахувати тривалість часу, яку ви можете провести на сонці, не турбуючись про свою шкіру.

Сонцезахисний крем має бути водонепроникним

Водонепроникні сонцезахисні засоби NIVEA SUN проходять тестування відповідно до міжнародного стандартного методу (метод COLIPA 2005).

  • Наприклад, після двох 20-хвилинних занурень у воду сонцезахисні креми все ще підтримують щонайменше 50 відсотків їх початкового фактора захисту від сонця.
  • Засоби, позначені написом «екстраводонепроникний», удвічі ефективніші (4 × 20 хв).
  • Засоби з написом «екстрадовга водонепроникність» Swim & Play для дітей забезпечують щонайменше 50% від початкового фактора захисту від сонця після 120-хвилинного купання.

Правильне нанесення сонцезахисного крему: як це робити

Застосування потрібної кількості засобів захисту від сонця є дуже важливим, щоб гарантувати повний захист вашої шкіри. Тому NIVEA Sun розробили прості основні правила: 

  • Для дітей віком 3-5 років необхідна доза дорівнює смужці сонцезахисного молочка завдовжки з один — один з половиною середній палець (наприклад, NIVEA Sun Kids Moisturising Sun Lotion) або 5-6 натискань у випадку застосування спрею NIVEA Sun Spray. 
  • Для дітей віком 6-10 років — смужці сонцезахисного крему завдовжки з один з половиною — два середніх пальців або 7-10 натискань у випадку застосування спрею NIVEA Sun Spray (наприклад, NIVEA Sun Kids Moisturising Sun Spray). 
  • Для старших дітей і дорослих — смужці сонцезахисного крему завдовжки від зап’ястя до кінчика середнього пальця або 15 натискань у випадку застосування спрею.

Одну дозу треба використовувати для рук і ділянки горла, обличчя та шиї, а вдвічі більше відповідної кількості — для спини, живота й кожної ноги. Крім того, дітям до п’яти років у два рази більша кількість засобу повинна застосовуватися для ділянки обличчя, шиї та горла, оскільки голівка маленьких дітей є непропорційно великою. Дуже важливо: вчасно наносьте новий захисний шар крему.

Під час наношення

Сонцезахисний крем потрібно повторно наносити кожні дві години та щоразу після купання, бо шар крему може зникати після потовиділення, води та рухливих ігор. Але будьте обережні, повторне нанесення сонцезахисного крему не означає, що рівень захисту від сонця починається знову: повторне нанесення крему означає підтримання природного захисту шкіри. Дуже важливо: використовуйте достатню кількість засобу. Тільки таким шляхом буде досягнуто зазначеного фактора захисту від сонця. Також треба переконатися, що від самого початку ви оберете такий фактор захисту від сонця, який захищатиме вашу шкіру протягом усього дня.

 

Soles

Наносячи сонцезахисний крем, не забувайте про важкодоступні місця, наприклад мочки вух і підошви ніг!

Толерантність шкіри

Високоефективна система захисту UVA/UVB, водонепроникна, негайний захист після нанесення, дерматологічно підтверджена сумісність зі шкірою.

 Сонцезахисний крем — що вам потрібно знати

Що означає негайний захист?

Після нанесення всі засоби NIVEA SUN гарантують негайний захист від сонячних опіків і передчасного старіння. «Негайний захист» означає, що зазначений рівень захисту UVA і UVB гарантовано відразу після нанесення і що не потрібно чекати, щоб минув якийсь час до того, як він почне діяти й захищати шкіру. Після нанесення сонцезахисного крему ви можете відразу почати насолоджуватися сонцем. Проте треба переконатися, що ви нанесли крем перед тим як виходити надвір, інакше ви дістанете дуже велику кількість ультрафіолетових променів уже дорогою до пляжу.

 

Чи можна продовжити період дії сонцезахисного крему, наносячи його кілька разів?

Захисний ефект не буде продовжено. Вибраний вами фактор захисту SPF указуватиме, як довго ви можете перебувати під сонцем без ризику для вашої шкіри. Повторне нанесення крему (після висихання, плавання тощо) допоможе підтримати бажаний рівень захисту, але не продовжить його.

 

product-stage-bg

Захистіть себе від сонця за допомогою сонцезахисного крему