Правильний вибір сонцезахисного крему

Правильний вибір сонцезахисного крему

Де і коли б ви не засмагали — з правильним сонцезахисним засобом ви будете абсолютно захищеними. Знаючи потреби своєї шкіри, ви будете в безпеці протягом спекотного сонячного літа.

СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ ВІД NIVEA — НАДІЙНІСТЬ І НІЖНІСТЬ

ЗАХИСТ І ДОГЛЯД

Ми розробили лінійку продуктів, які забезпечують надійний захист і найкращий догляд саме для вас, адже потреби вашої шкіри на першому місці. Продукти лінійки NIVEA SUN є дуже дієвими, а також зручними у використанні. Ми покажемо вам, як правильно наносити сонцезахисний крем і насолоджуватися сонцем без ризику.
Сонце без ризику

ЧУДОВИЙ ЗАХИСТ

Всі засоби категорії NIVEA SUN мають фотостабільний, тобто світлостійкий, захист. Природний захист шкіри проти УФ-променів підтримуватиметься, якщо ви знайдете правильний сонцезахисний крем, який діятиме навіть у найбільш сонячні дні. Оскільки креми можуть витиратися при контакті з піском, водою, рушниками або потом, потрібно повторно наносити їх кожні дві години.
Добрий захист


СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ: ЯК ЙОГО ПРАВИЛЬНО НАНОСИТИ

ЩО ОЗНАЧАЄ ФАКТОР ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ (SPF)?

Власний час захисту шкіри — це кількість часу, протягом якого шкіра може піддаватися впливу сонячних променів до появи сонячного опіку. Цей показник індивідуальний — тривалість природного захисту шкіри без застосування сонцезахисного крему залежить від типу шкіри і становить від 5 до 30 хвилин. Помноживши власний час захисту шкіри на фактор захисту від сонця сонцезахисного крему, ви можете розрахувати, як довго ви можете бути на відкритому сонці без страху за свою шкіру.

СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ МАЄ БУТИ ВОДОНЕПРОНИКНИМ

Водонепроникні сонцезахисні засоби NIVEA SUN проходять тестування відповідно до міжнародного стандартного методу COLIPA 2005.

  • Наприклад, після двох 20-хвилинних занурень у воду сонцезахисні креми все ще підтримують щонайменше 50% початкового фактору захисту від сонця.
  • Засоби, позначені написом «екстраводонепроникний», удвічі ефективніші (4×20 хв.).
  • Засоби з написом «екстрадовга водонепроникність» Swim & Play для дітей забезпечують щонайменше 50% початкового фактору захисту від сонця після 120-хвилинного купання.
 

ПРАВИЛЬНЕ НАНЕСЕННЯ СОНЦЕЗАХИСНОГО КРЕМУ

Щоб забезпечити повний захист вашої шкіри, важливо застосовувати потрібну кількість засобу. Тому NIVEA SUN розробили прості, але ефективні правила: 

  • Для дітей віком 3-5 років необхідна доза засобу дорівнює смужці сонцезахисного молочка завдовжки 1-1,5 середнього пальця (наприклад, дитячий сонцезахисний спрей «Ультра захист» SPF 50+ NIVEA) або 5-6 натискань у випадку застосування спрея NIVEA Sun Spray. 
  • Для дітей віком 6-10 років необхідна доза засобу дорівнює смужці сонцезахисного крему завдовжки 1,5-2 середніх пальців (наприклад, дитячого сонцезахисного лосьйону SPF 50+ NIVEA) або 7-10 натискань у випадку застосування спрея (наприклад, «Грай та купайся» SPF 30 NIVEA).
  • Для старших дітей і дорослих необхідна доза засобу дорівнює смужці сонцезахисного крему завдовжки від зап’ястя до кінчика середнього пальця або 15 натискань у випадку застосування спрея.

Одну дозу треба використовувати для рук і ділянки обличчя та шиї, вдвічі більше цієї кількості — для спини, живота й кожної ноги. Крім того, удвічі більша кількість засобу повинна застосовуватися для нанесення на ділянки обличчя, шиї та горла дітям до п’яти років, оскільки голівка маленьких дітей є великою відносно тіла. Дуже важливо вчасно наносити новий захисний шар крему.

 
Одну дозу треба використовувати для рук і ділянки горла, обличчя та шиї, а вдвічі більше відповідної кількості — для спини, живота й кожної ноги. Крім того, дітям до п’яти років у два рази більша кількість засобу повинна застосовуватися для ділянки обличчя, шиї та горла, оскільки голівка маленьких дітей є непропорційно великою. Дуже важливо: вчасно наносьте новий захисний шар крему.

ПІД ЧАС НАНЕСЕННЯ

Сонцезахисний крем потрібно повторно наносити кожні дві години та щоразу після купання, бо шар крему може зникати внаслідок потовиділення, після плавання, ігор у воді та в піску. Але будьте обережні: повторне нанесення сонцезахисного крему не означає, що рівень захисту від сонця починається знову. Повторне нанесення крему означає підтримання природного захисту шкіри. Дуже важливо використовувати достатню кількість засобу — тільки так буде досягнуто зазначеного фактору захисту від сонця. Також треба переконатися, що від самого початку ви обрали такий фактор захисту від сонця, який захищатиме вашу шкіру протягом усього дня.
Наносячи сонцезахисний крем, не забувайте про важкодоступні місця, наприклад, мочки вух і ступні!
Високоефективна система захисту UVA/UVB, водонепроникна, негайний захист після нанесення, дерматологічно підтверджена сумісність зі шкірою.
 
Soles
Наносячи сонцезахисний крем, не забувайте про важкодоступні місця, наприклад мочки вух і підошви ніг!
Толерантність шкіри
Високоефективна система захисту UVA/UVB, водонепроникна, негайний захист після нанесення, дерматологічно підтверджена сумісність зі шкірою.
 


СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ: ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ

ЩО ОЗНАЧАЄ НЕГАЙНИЙ ЗАХИСТ?

Після нанесення всі засоби лінійки NIVEA SUN гарантують негайний захист від сонячних опіків і передчасного старіння шкіри. «Негайний захист» означає, що зазначений рівень захисту UVA і UVB гарантований відразу після нанесення і що не потрібно чекати, щоб минув якийсь час до того, як він почне діяти й захищати шкіру. Після нанесення сонцезахисного крему ви можете відразу почати насолоджуватися сонцем. Проте треба переконатися, що ви нанесли крем перед тим, як виходити надвір, інакше ваша шкіра опиниться під впливом дуже великої кількості ультрафіолетових променів ще дорогою до пляжу.

ЧИ МОЖНА ПРОДОВЖИТИ ПЕРІОД ДІЇ СОНЦЕЗАХИСНОГО КРЕМУ, НАНОСЯЧИ ЙОГО КІЛЬКА РАЗІВ?

Шляхом кількаразового нанесення засобу ви не продовжите захисний ефект. Вибраний вами фактор захисту SPF вказуватиме, як довго ви можете перебувати під сонцем без ризику для вашої шкіри. Повторне нанесення крему (після плавання, ігор тощо) допоможе підтримати бажаний рівень захисту, але не продовжить його.