Який фактор захисту від сонця мені потрібен?

Фактор захисту від сонця визначає, наскільки ефективно і як довго сонцезахисний засіб захищатиме шкіру. Дізнайтеся, як визначити цей фактор для вашого типу шкіри.

РОЗВАГИ НА СОНЦІ — ТІЛЬКИ З ПРАВИЛЬНИМ ФАКТОРОМ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ

ФАКТОР ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ (SPF)

Ми радіємо й добре почуваємося, коли сонце яскраво світить на пляжі або на гірськолижних схилах. Водночас ми маємо захищатися від його променів. Фактор захисту від сонця (SPF) — один із чинників, що визначає ефективність засобу. Засоби NIVEA захищають шкіру від ультрафіолетового випромінювання, запобігають сонячним опікам і руйнівній дії вільних радикалів. Засмагати — це чудово, однак усі люди так чи так чутливі до сонячного випромінювання. Є різні типи шкіри відповідно до кольору шкіри, волосся й очей. Оскільки дуже світла шкіра потребує більше захисту від сонця порівняно з більш темною, для кожного типу є відповідний фактор.

Важливо знати: SPF визначається за кількістю часу, протягом якого шкіра здатна сама себе захистити (тобто часу, протягом якого вплив сонця не спричинить сонячних опіків). Залежно від типу шкіри, місцевості й пори року це в середньому 5–30 хвилин.
 
Вищий фактор захисту від сонця
Фактори захисту від сонця поділяються на такі рівні: низький (6–10), середній (15–25), високий (30–50), дуже високий (50+). Високий фактор захисту від сонця гарантує безпечне задоволення від сонячних ванн і здорову засмагу.
Ця формула допоможе вам визначити оптимальний фактор захисту від сонця, а також обрати сонцезахисні засоби для безпечного перебування на пляжі або в горах.

ЯК ВИБРАТИ ФАКТОР ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ?

ЩОБ ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ФАКТОР ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ, ВАРТО ЗВАЖАТИ НА ТАКІ КРИТЕРІЇ:

  • тривалість перебування на сонці;
  • тип шкіри;
  • місце перебування на сонці;
  • пора року.
 

УСЕБІЧНИЙ ЗАХИСТ: ЯКІСНІ ЗАСОБИ ДАЮТЬ КРАЩИЙ ЕФЕКТ

Важливо: фактор захисту від сонця у засобах здебільшого описує захист від UVB-проміння. Однак продукти NIVEA також захищають від ультрафіолетових променів A.

Правильне співвідношення між захистом від UVA й UVB визначають згідно з рекомендаціями Європейського Союзу. Цілком очевидно, що це співвідношення наявне в усіх сонцезахисних продуктах NIVEA.
 

УФ-ФІЛЬТРИ

МІНЕРАЛЬНІ ФІЛЬТРИ

Мінеральні УФ-фільтри в засобах захисту від сонця здебільшого складаються з діоксиду титану й оксиду цинку. Механізм захисту цих УФ-фільтрів полягає не лише в поглинанні сонячного світла, а й у фізичних ефектах, а саме у відбиванні й розсіюванні.

ХІМІЧНІ ФІЛЬТРИ

Також є хімічні УФ-фільтри із захисними механізмами, що діють виключно на поглинанні УФ-випромінювання. У цьому випадку шкідливе УФ-випромінювання перетворюється на теплову енергію. Різні УФ-фільтри об’єднані для досягнення оптимального захисту від UVA/UVB. Окрім фактору потрібного захисту від сонця, сенсорні та інші критерії, наприклад водостійкість, також відіграють роль під час вибору правильних фільтрів.

УНИКНЕННЯ ШКОДИ ДЛЯ ДНК

Промені UVA не спричиняють жодних хворобливих симптомів на шкірі, але проникають дуже глибоко у клітини дерми. Вони стимулюють утворення вільних радикалів і можуть пошкодити клітини і ДНК у довгостроковій перспективі. UVB-промені проникають лише в епідерміс. Вони сприяють набуттю шкірою бронзового відтінку, однак можуть спричинити сонячні опіки й рак шкіри, оскільки здатні зашкодити ДНК. Використання сонцезахисних засобів допомагає захиститися від негативних властивостей UVA/UVB-променів.
Applying sunscreen
Високий фактор забезпечує найкращий захист від ультрафіолетового випромінювання.

ТРИВАЛА ПРИРОДНА ЗАСМАГА

Якщо ви вибрали високий фактор захисту від сонця, шкірі знадобиться більше часу, щоб засмагнути. Це означає, що перебування на сонці буде менш ризикованим, а отже, здоровішим. Та й засмага збережеться на довше.

Сонцезахисна олійка-спрей «Захист та засмага» SPF 30 від NIVEA забезпечить високоефективний захист від UVA/UVB-променів та подарує вам рівномірну та природну засмагу.