Який фактор захисту від сонця мені потрібен?

Фактор захисту від сонця визначає, наскільки ефективно і як довго сонцезахисний крем захищатиме шкіру. Дізнайтеся, як визначити фактор для вашого типу шкіри.

РОЗВАГИ НА СОНЦІ — З ПРАВИЛЬНИМ ФАКТОРОМ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ

Фактор захисту від сонця (SPF)

Ми радіємо й добре почуваємося, коли сонце світить на пляжі або на гірськолижних схилах. Але ми захищаємося від його випромінювання. Фактор захисту від сонця (SPF) — один із чинників, що визначає ефективність крему. Засоби NIVEA захищають шкіру від ультрафіолетового випромінювання, запобігають сонячним опікам і дії вільних радикалів. Засмагати — це чудово, однак усі люди так чи так чутливі до сонячного світла. Є різні типи шкіри відповідно до кольору шкіри, волосся й очей. Оскільки світла шкіра потребує більше захисту від сонця, ніж темна, для кожного типу є відповідний фактор.

Важливо знати: SPF визначають за кількістю часу, протягом якого шкіра здатна сама себе захистити — тобто вплив сонця не спричинить сонячних опіків. Залежно від типу шкіри, місцевості й пори року, пересічно це 5—30 хвилин.

Вищий фактор захисту від сонця

Високий фактор захисту від сонця гарантує задоволення від сонячних ванн і здорову засмагу. Фактори захисту від сонця поділяються на такі рівні: низький (6—10), середній (15—25), високий (30—50), дуже високий (50+).

Ця формула допоможе вам визначити оптимальний фактор захисту від сонця, а також вибрати сонцезахисні засоби для безпечного перебування на сонячному пляжі або в горах.


Як вибрати фактор захисту від сонця для шкіри?

Щоб правильно вибрати фактор захисту від сонця, варто зважати на такі критерії:

  • Тривалість перебування на сонці
  • Тип шкіри
  • Місце перебування на сонці
  • Пора перебування на сонці

Усебічний захист: якісні креми дають більший ефект

Важливо: фактор захисту від сонця в кремах здебільшого описує захист від UVB-проміння. Однак продукти NIVEA також захищають від ультрафіолетових променів A.

Правильне співвідношення між захистом від UVA й UVB визначають згідно з рекомендаціями Європейського Союзу. Цілком очевидно, що це співвідношення наявне в усіх сонцезахисних продуктах NIVEA.

product-stage-bg

ЗВОЛОЖУВАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ ДЛЯ КОЖНОГО ТИПУ ШКІРИ

УФ-ФІЛЬТРИ

МІНЕРАЛЬНІ ФІЛЬТРИ

Мінеральні УФ-фільтри в засобах захисту від сонця здебільшого складаються з діоксиду титану й оксиду цинку. Механізм захисту цих УФ-фільтрів полягає не лише в поглинанні сонячного світла, а й у фізичних ефектах, а саме відбиванні й розсіюванні.

ХІМІЧНІ ФІЛЬТРИ

Також є хімічні УФ-фільтри із захисними механізмами, що діють виключно на поглинанні УФ-випромінювання. У цьому випадку шкідливе УФ-випромінювання перетворюється на теплову енергію. Різні УФ-фільтри об’єднано для досягнення оптимального спектра потрібного захисту від UVA/UVB. Окрім фактора потрібного захисту від сонця, сенсорні та інші критерії, наприклад водостійкість, також відіграють роль у виборі правильних фільтрів.

УНИКНЕННЯ ШКОДИ ДЛЯ ДНК

Промені UVA не спричиняють жодних хворобливих симптомів на шкірі, але проникають дуже глибоко в клітини дерми. Вони стимулюють утворення вільних радикалів і можуть пошкодити клітини й ДНК у довгостроковій перспективі. UVB-промені проникають лише в епідерміс. Вони сприяють бронзовому кольору шкіри, однак можуть спричинити сонячні опіки й рак шкіри, оскільки здатні зашкодити ДНК. Використання сонцезахисних засобів допомагає захиститися від негативних властивостей випромінювання UVA/UVB.

Applying sunscreen

Високий фактор забезпечує кращий захист від ультрафіолетового випромінювання, ніж низький.

Тривала природна засмага

Якщо ви вибрали високий фактор захисту від сонця, шкірі знадобиться більше часу для природної засмаги. Це означає, що засмагання буде менш ризикованим, отже здоровішим. Засмага збережеться на довше.

Чудові новини: NIVEA SUN розробила новий продукт, що активує природну засмагу шкіри. Серія NIVEA® SUN Protect & Bronze містить натуральний рослинний екстракт, що активує виробляння меланіну. Він утворюється природним шляхом в організмі й відповідає за захист шкіри й засмагу. Результатом є тривала й природна засмага.