Запитання про догляд за губами?

Запитання про догляд за губами?

1. Навіщо потрібен особливий догляд за губами?
Шкіра на губах дуже тонка й чутлива. Тоненький шар шкіри захищає ваші губи від зовнішніх подразнень. Продукти для догляду за губами зберігають вашу шкіру здоровою. Важливо також забезпечувати належне зволоження. А особливо необхідно захищати ваші губи від зовнішніх впливів, наприклад, від холоду, вітру й ультрафіолетових променів. Щоб захистити ваші губи, ви повинні піклуватися про них увесь день, а не лише перед виходом з дому. Зима, зокрема, погано впливає на губи, адже вони швидко стають. Те саме відбувається влітку, якщо ви весь день перебуваєте в кондиціонованих приміщеннях.

2. Чи є небезпека, що регулярне застосування засобів для догляду за губами може викликати звикання?
Немає жодних наукових доказів того, що використання продуктів для догляду за губами може призвести до фізичної залежності. Ліпіди, які наносяться на шкіру зовнішньо, жодним чином не впливають на ендогенне продукування ліпідів шкіри. Однак, якщо у вас ліпіди виробляються в малій кількості, можливо, вам необхідно застосовувати засоби з догляду за губами кілька разів на день, особливо в зимовий період через низькі температури та низьку вологість повітря. Регулярний догляд за губами робить їх м'якими.

3. Потріскані губи. Що робити?
Якщо ваші губи стають сухими й потрісканими, важливо діяти негайно. Найкращим рішенням є засіб, який може зменшити сухість і допомагає відновити губи, а також підтримує процес загоєння. Засоби для догляду за губами від NIVEA включають бальзам для губ SOS Lip Balm та Med – перша допомога для потрісканих губ.

4. Чи можуть губи згоріти на сонці?
Природний пігмент допомагає шкірі фільтрувати небезпечні ультрафіолетові промені, які є в сонячному світлі. На жаль, шкіра губи практично не містять меланіну. Тому під прямим сонячним випромінюванням губи завжди мають бути захищені із засобом, який має фактор УФ-захисту. Багато засобів для догляду за губами від NIVEA мають фактор УФ-захисту 15. Ми рекомендуємо вищі фактори захисту, якщо ви перебуваєте на пляжі або в горах. І не забувайте: ультрафіолетові промені впливають на ваші губи навіть за хмарної погоди. В асортимент засобів для догляду за губами від NIVEA входить Захист від сонця з фактором УФ-захисту 30.


Ще запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи нашу онлайн-форму.