• Все
  • Крем
  • Лосьйон
  • Після засмаги
  • Сонцезахисний крем
  • Сонцезахисні лосьйони
  • Сонцезахисні спреї
  • Спреї
Фільтр
Відсортувати
Сонце робить вас щасливими, а лосьйон для засмаги — захищеними
Шкіра — найбільший орган нашого тіла — виконує багато важливих функцій. Вона є бар'єром між тілом та зовнішнім світом, захищаючи нас від шкідливого впливу, такого, наприклад, який чинить УФ-випромінювання. Лосьйон для засмаги від NIVEA із різними рівнями захисту від сонця (SPF) забезпечує захист шкіри та підтримує її функції. Водночас він забезпечує рівномірну засмагу, гарний та здоровий вигляд шкіри. Сонце — справжній еліксир життя. Сонячне світло стимулює вироблення ендорфінів, так званих «гормонів щастя», саме тому ми почуваємося такими щасливими влітку. Імунна система та обмін речовин також мають користь від сонця. Сонячні промені сприяють виробленню меланіну, який захищає шкіру, роблячи її темнішою. Лосьйон, спрей чи крем для засмаги мають високий ступінь захисту й підходять для світлої та чутливої шкіри, яка має низькі захисні від сонця властивості.

Лосьйон для засмаги — догляд, якого потребує ваша шкіра!
Те, наскільки довго ваша шкіра почуватиметься комфортно під дією сонячних променів, залежить від її типу. Загалом чим темніша шкіра, тим краще вона захищена від УФ-випромінювання. Та попри це використання лосьйону чи крему для засмаги рекомендоване для всіх типів шкіри, адже сонцезахисні засоби від NIVEA не лише захищають від сонця, а й забезпечують її зволоження. Сонце без фільтрів проникає глибоко у шкіру, що спричиняє її пошкодження та може призвести до передчасного старіння. Ви добре захищені, якщо користуєтеся лосьйоном для засмаги. При виборі лосьйону зверніть увагу на фактор захисту від сонця. На початку літнього сезону обирайте найвищий фактор захисту. Чим більше ви засмагаєте, тим краще ваша шкіра захищена та стійка до УФ-випромінювання. Обираючи лосьйон, пам'ятайте, що високий фактор захисту не збільшує стійкість шкіри до ультрафіолету в безкінечну кількість разів. Нанесення лосьйону повторно не подовжує захист, але збільшує його ефективність.

Лосьйон для рівномірної засмаги
Пігмент меланін спричиняє пігментацію шкіри під час контакту із сонцем. Не секрет, що чим рівномірніша засмага, тим кращий вигляд має шкіра. Це не залежить від природної схильності нашої шкіри, а от правильний догляд за нею справді допомагає. Не залишайтеся на сонці занадто довго та використовуйте лосьйони для засмаги від NIVEA для захисту шкіри та кращого її кольору. Для ще кращого вигляду шкіри та її відновлення користуйтеся лосьйонами після засмаги.