Екологічна відповідальність

Наш підхід до сталого розвитку

Турбота — не просто частина нашого бізнесу. Вона виражає нашу відповідальність перед людьми й навколишнім середовищем. Ми виробляємо високоякісні продукти для догляду за шкірою та маємо досвід наукових досліджень, який становить понад 100 років. Наші зусилля є частиною міжнародної стратегії сталого розвитку компанії Beiersdorf «Ми піклуємося».

Оптимальне використання сировини

Деякі види сировини, що ми використовуємо в наших продуктах, мають обмежений запас, і немає гарантії, що вони завжди будуть доступні. Ми підтримуємо стабільні джерела постачання й працюємо над розроблянням альтернатив, що відповідають нашим високим стандартам якості.

На шляху до раціонального розвитку індустрії пальмової олії

Ми не використовуємо пальмову олію у виробництві. Проте деякі наші продукти містять домішки, наприклад емульгатори, що є нормою для косметичної галузі; ці домішки зазвичай виробляють з мінеральних олив та олій: кокосової, ріпакової, навіть пальмової або пальмоядрової. 
 
Як учасники Круглого столу з питань раціонального розвитку індустрії пальмової олії (RSPO), ми також сприяємо екологічним практикам вирощування пальмової олії. Наша мета — до 2015 року забезпечити використання в сировині екологічно виробленої й сертифікованої пальмової та пальмовоядрової олії всіма нашими постачальниками. Ми тісно співпрацюємо з ними, аби досягнути цієї мети. 
 
Щоб одержати детальний перелік інгредієнтів, відвідайте сайт продукції та натисніть на вибраний продукт.


Альтернативи тестуванню на тваринах

Beiersdorf не тестує косметичні засоби на тваринах. Такою була наша політика ще задовго до того, як директиви, що регулюють випробування на тваринах у косметології, набули чинності в Європейському Союзі 2004 року. Ми переконані, що немає потреби залучати тварин для тестування, аби довести безпечність і ефективність косметичних засобів.

У березні 2013 року набув чинності наступний етап заборони випробовувань на тваринах у Європі: відтоді не можна продавати в ЄС косметичні продукти, що містять інгредієнти, випробувані на тваринах (після березня 2013 року) з метою зібрання даних для дотримання правил безпеки косметичних засобів. Розроблення й визнання альтернативних методів особливо важливі для Beiersdorf незалежно від цієї нової заборони.

Понад 20 років ми успішно працюємо в експертних колективах і асоціаціях з питань процедур in vitro (експерименти в пробірках). Ми є однією з провідних і найвідоміших дослідницьких компаній у світі. Наприклад, Beiersdorf розробила процедуру, що в майбутньому разом з іншими тестами допоможе оцінити потенціал алергенних речовин без експериментування на тваринах.

Beiersdorf Research також розробляє широкий спектр інших альтернативних методів випробувань і вже застосовує багато перевірених методів. Ми активно виступаємо за ухвалення відповідними органами влади по всьому світі наявних альтернативних методів без проведення дослідів на тваринах. Окрім того, ми надаємо кадрову й фінансову підтримку науковим зусиллям, щоб заповнити прогалини там, де альтернативні методи ще не доступні.


Менше відходів, та сама якість

Незалежно від того, чи використаний матеріал — пластик, скло, метал, картон або папір, ми постійно працюємо над зменшенням його кількості. Майже 100% наших пакувальних матеріалів підлягають перероблюванню.

Флакони для наповнення — ще один спосіб зменшення кількості паковання. Багаторазові наповнення контейнерів і пакети для продуктів, наприклад дозатори на рідке мило, сприяють істотному скороченню обсягу відходів. Зокрема, завдяки використанню флаконів для наповнення гелю для душу NIVEA Creme Shower Gel обсяг відходів зменшився на 75%.

Формули

У наших формулах — менш ніж 80% органічних компонентів.

Споживання

Ми постійно працюємо над тим, щоб зменшити споживання води, енергії та дефіцитної сировини для виробництва.

Повторне використання

Наше паковання підлягає перероблюванню на 100%.

Транспорт

Завдяки новому пакованню ми можемо транспортувати більше продукції на піддонах. Це дозволяє зменшити викиди CO2 на 585 тонн на рік.

Пакування

Ми зменшили об’єм паковання на 15% і таким чином заощаджуємо 350 тонн пластику на рік.