Турбота про планету з NIVEA

Дотики роблять нас людьми

Наша шкіра відповідає за дотик — одне з п’яти головних чуттів людини. Через дотики ми вивчаємо все, що нас оточує, і розуміємо, ким ми є насправді. Саме тому так важливо дбати про шкіру. Вона — наш провідник у світ!

Нехай світ відчує чари дотиків

Ми в NIVEA віримо, що дотики несуть у собі заряд позитивної енергії. Філософія NIVEA полягає у створенні засобів, що здатні максимально посилити природні функції шкіри. Ми прагнемо створювати косметичні продукти, завдяки яким ви любитимете свою шкіру та насолоджуватиметеся дотиками з навколишнім світом.

 

Ми хочемо змінювати світ на краще і ставимо перед собою амбітні цілі у сфері захисту навколишнього середовища. Дослідники NIVEA постійно вдосконалюють формули, щоб зробити наші засоби максимально підходящими для шкіри, водночас мінімізуючи рівень їхнього впливу на природу.

Основні напрямки NIVEA
на шляху до екологічності

На цьому сайті зібрано всю інформацію про ефективний і безпечний догляд за шкірою.

Безпечний для нас і для довкілля.

nivea-sustainability-skin-comes-first

Торкаючись до шкіри

Переваги передового досвіду NIVEA у сфері догляду за шкірою. Внутрішні суворі критерії оцінки якості продукції та ініціативи щодо захисту довкілля.
nivea-sustainability-world-is-our-skin

З турботою про шкіру — з любов’ю до планети

Від вибору інгредієнтів і створення косметики до розробки упаковки придатної для переробки: як NIVEA робить екологічним кожен етап виробництва.
nivea-sustainability-honesty-transparency

Чесність і прозорість

Як NIVEA дотримується своїх цінностей: від Кодексу корпоративної і соціальної відповідальності до спільних проектів з партнерами та інших ініціатив.