НОВА ЛІНІЙКА NIVEA Q10 ENERGY

НОВА ЛІНІЙКА NIVEA Q10 ENERGY З ВІТАМІНОМ С, КОЕНЗИМОМ Q10 І ВІТАМІНОМ Е

ЛІНІЙКА Q10 ENERGY

ЛІНІЙКА Q10 ENERGY: ДОГЛЯД ДЛЯ СЯЯННЯ ШКІРИ

Набір дієвих засобів із потужним поєднанням вітаміну С, коензиму Q10 і вітаміну Е. Креми з потрійною силою антиоксидантів для сяйливої шкіри — і ви можете забути про дрібні зморшки, ознаки втоми та бути впевненими в собі.

ТРИ ПОТУЖНІ ІНГРЕДІЄНТИ

ПОТРІЙНА СИЛА АНТИОКСИДАНТІВ

 Завдяки потужній суміші ідентичного шкірі коензиму Q10, вітаміну C і вітаміну E, лінійка Q10 ENERGY повертає шкірі сяяння та заряджає її енергією.

Orange slice

Вітамін C заряджає шкіру енергією для більш ефективного оновлення.

Q10 Energy Logo

З часом шкіра починає виробляти менше коензиму Q10, природного антиоксиданту, що відновлює енергію в клітинах.
Ця поступова втрата погіршує здатність шкіри відновлюватися.
Q10 ENERGY містить коензим Q10, який ідентичний тому, що виробляє шкіра.

Q10 Energy Logo

Вплив зовнішнього середовища теж позначається на обличчі. Погодні умови та якість повітря шкодять шкірі.
Q10 ENERGY містить вітамін Е — антиоксидант, що зміцнює захисний бар’єр шкіри.


СЯЙТЕ ЯСКРАВІШЕ

Є РІЗНІ СПОСОБИ ЗАРЯДИТИ ШКІРУ ЕНЕРГІЄЮ

Q10 ENERGY — це комплексний догляд, що дає інтенсивний заряд енергії та допомагає сяяти щодня. Познайомтеся з нашими засобами для сяйливої шкіри просто зараз
Q10 Energy Healthy Glow Day Care SPF15

Денний крем Q10 ENERGY SPF 15 «Здорове сяяння»  

Почніть свій день із відчуттям свіжості — з денним кремом, що працює так само завзято, як і ви.
Завдяки потрійній силі антиоксидантів він наповнює шкіру енергією, бореться з дрібними зморшками та захищає від впливу вільних радикалів.
Цей крем для обличчя з вітаміном С, коензимом Q10 і вітаміном Е подарує вам здорове сяяння й зволоження протягом 24 годин. 
Q10 Energy Recharging Night Care

Нічний крем Q10 ENERGY «Відновлення енергії» 

Зарядіть енергією втомлену шкіру за допомогою нічного крему, який відновлює те, що забирає ваше активне життя.
Тепер ви можете прокидатися зі свіжим обличчям і знову бути готовою сяяти, бо під час сну нічний крем із вітаміном С
у поєднанні з вітаміном Е діє проти основних проявів стресу: зморщок, тьмяності та в’ялості. 
Q10 Energy Fresh Look Eye Care

Крем для шкіри навколо очей Q10 ENERGY «Освіжаючий догляд проти зморщок» 

Смартфони, планшети й інші пристрої негативно впливають на ніжну шкіру очей.
Попередьте появу зморщок і проявів втоми за допомогою потужного засобу з потрійною силою антиоксидантів: вітаміну С,
вітаміну Е та коензиму Q10, який на 100% ідентичний тому, що виробляє шкіра. 


ПЕРЕВАГИ NIVEA Q10 ENERGY

ВІДКРИЙТЕ ПЕРЕВАГИ НАШИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ СЯЯННЯ ШКІРИ

Природний захист від шкідливих UV-променів

Вітамін С і вітамін Е мають потужні антиоксидантні властивості. У поєднанні вони посилюють природний захисний бар’єр шкіри проти впливу навколишнього середовища, наприклад, ультрафіолетового випромінювання. Коензим Q10 також бореться з оксидативним стресом, що спричиняє UV-випромінювання. Використання денного крему Q10 ENERGY SPF 15 «Здорове сяяння», який містить вітамін С і вітамін Е, а також SPF 15, забезпечить додатковий захист від сонця протягом дня.

 

Підтримання пружності

Вітамін С виконує важливу роль у збереженні пружності шкіри, адже він сприяє природному виробленню колагену. У поєднанні з енергією, яку забезпечує коензим Q10, засоби NIVEA Q10 ENERGY допомагають шкірі залишатися еластичною. Колаген відповідає за структуру шкіри, та з віком його природне вироблення зменшується. Нестача може призвести до в’ялості, появи дрібних і глибоких зморщок. Використання вітаміну С у вашому щоденному догляді допоможе покращити вироблення колагену й зберегти пружність шкіри. 

 

Зменшення почервоніння

Вітамін С має протизапальні властивості, які в поєднанні зі здатністю коензиму Q10 відновлювати енергію, зменшують почервоніння та забезпечують більш рівний тон обличчя. З віком шкіра може частіше червоніти, оскільки її природний захист слабшає. Засоби NIVEA Q10 ENERGY наповнюють шкіру енергією, щоб ви могли довше мати здоровий і свіжий колір обличчя.

 

Підтримує баланс зволоженості шкіри

Вітамін С і вітамін Е допомагають шкірі утримувати воду, тож вона залишатиметься зволоженою довше. Нестача вологи може призвести до сухості й подразнення. Використання вітаміну С і вітаміну Е сприятиме заспокоєнню та збереженню здорового вигляду шкіри.

 

Попереджує появу темних плям і гіперпігментації

Окрім захисту від ультрафіолетових променів, вітамін С діє проти інших чинників оксидативного стресу й вільних радикалів, які негативно впливають на шкіру та спричиняють появу темних плям і гіперпігментації. Вітамін С у поєднанні з вітаміном Е, який має потужні відновлювальні властивості, допомагає зменшити сліди від прищів й темні плями та запобігає їхній появі в майбутньому. Спробуйте нічний крем Q10 ENERGY «Відновлення енергії», щоб прискорити відновлення шкіри вночі.
 

ДУМКА ЕКСПЕРТА

ЛІНІЙКА NIVEA Q10 ENERGY: ЧУДОВИЙ ПЕРШИЙ ДОГЛЯД ПРОТИ ВІКОВИХ ЗМІН ІЗ СИЛОЮ 3 АНТИОКСИДАНТІВ

Завдяки силі 3 антиоксидантів NIVEA Q10 ENERGY — ідеальний набір засобів для молодих жінок, що почали помічати перші вікові зміни.

Що особливого в нових засобах NIVEA Q10 ENERGY?

Нова лінійка NIVEA Q10 ENERGY має вдосконалену формулу з трьома антиоксидантами для потужної дії. Ретельно підібрана комбінація ідентичного  шкірі коензиму Q10, вітаміну С і вітаміну Е забезпечує сильний антиоксидантний ефект, захищаючи шкіру від оксидативного стресу та вільних радикалів. Засоби цієї лінійки підходять навіть для молодої шкіри, яка має ознаки втоми. Вони забезпечують здорове сяяння та приємне відчуття зволоженості.

Які причини появи ознак втоми й передчасного старіння шкіри?

Як не дивно, тьмяна та втомлена шкіра — це проблема, що турбує навіть молодих людей. Напружений спосіб життя, зневоднення й недосипання можуть спричиняти появу перших ознак старіння, особливо навколо очей. Крім того, обличчя зазнає негативного впливу сонця більше, ніж інші частини тіла. Це відбувається щодня, незалежно від того, хмарно чи ясно надворі. Чутлива шкіра має тенденцію передчасно старіти, особливо під впливом шкідливих UVA-променів.

Як саме ці три антиоксиданти запобігають старінню шкіри?

Вільні радикали, появу яких спричиняють, наприклад, UVA-промені або забруднення навколишнього середовища, можуть руйнувати колаген та еластин. Обидва відповідають за пружність шкіри. UVA-промені стають причиною появи до 85% дрібних зморщок. Коензим Q10, вітамін С і Е є важливими складовими антиоксидантної мережі клітин шкіри, що самовідновлюється. Дослідження NIVEA виявили: у поєднанні ці три потужні антиоксиданти працюють разом, щоб знизити активність шкідливих вільних радикалів.

доктор Домінік Геддерц

Інтерв’ю з доктором Домініком Геддерцем, керівником лабораторії NIVEA Face Anti-Age, Beiersdorf AG