Жінка й чоловік крупним планом на зеленому фоні. Вони усміхаються в камеру, їхня шкіра чиста, без висипань.

Допоможи своїй шкірі остаточно подолати недосконалості

Формули NIVEA DERMA Skin Clear дбайливо діють на шкіру, зменшуючи недосконалості лише за 7 днів використання. Вони повертають контроль над станом шкіри, а разом із ним — впевненість у собі.

НАША ІННОВАЦІЯ

НОВИЙ НІЧНИЙ ЕКСФОЛІАНТ DERMA SKIN CLEAR

Спробуй м'який пілінг замість агресивного скрабування: формула з вмістом 8% фруктових кислот (саліциловою та гліколевою) разом із ніацинамідом підтримує природний процес оновлення шкіри, зменшує прояви недосконалостей і запобігає їхній появі.
КОМПЛЕКС DERMA SKIN CLEAR

ПІДТРИМАЙ СВОЮ ШКІРУ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО УСУНЕННЯ НЕДОЛІКІВ

Формули нової лінійки DERMA Skin Clear засновані на наукових дослідженнях шкіри. Вони пройшли дерматологічне й клінічне випробування* на ефективність у зменшенні та запобіганні повторній появі недосконалостей для більш чистого й рівного тону обличчя.

* Клінічно протестовано на толерантність і ефективність для шкіри, схильної до недосконалостей. 

Close up of a woman
ЗАСОБИ

ДОГЛЯДАЙ ЗА ШКІРОЮ З ЛІНІЙКОЮ DERMA SKIN CLEAR

Nivea Skin Clear Wash Gel sitting on a tile bathroom counter next to a sink.

ГЕЛЬ ДЛЯ ВМИВАННЯ DERMA SKIN CLEAR МИТТЄВО ОЧИЩАЄ ПОРИ

Почни свою рутину з дбайливого й ефективного гелю для вмивання. Протягом дня та ночі на нашій шкірі накопичується надлишок шкірного себуму, який закупорює пори й сприяє утворенню запалень. Гель для вмивання Derma Skin Clear забезпечує інтенсивне очищення, розкриваючи пори й видаляючи надлишок себуму, а також зменшує прояви недосконалостей і зпобігає їхній появі.

Nivea Skin Clear Toner sitting on a tile bathroom counter next to a sink.

НОРМАЛІЗУЮЧИЙ ТОНІК DERMA SKIN CLEAR

Твій секрет рівного тону обличчя — нормалізуючий тонік Derma Skin Clear. Він зволожує шкіру, не закупорюючи пори, відновлює pH-баланс, видаляє надлишки себуму й допомагає контролювати жирність. Шкіра стає чистішою вже за 7 днів використання. 

Nivea Skin Clear Night Exfoliator laying on a tile bathroom counter.

ДІЄВИЙ НІЧНИЙ ЕКСФОЛІАНТ DERMA SKIN CLEAR

Поверни контроль над станом шкіри за допомогою спеціального нічного догляду! Формула нічного ексфоліанту Derma Skin Clear із вмістом 8% фруктових кислот (саліцилової та гліколевої) прискорює процес оновлення шкіри й надає помітний результат лише за 7 днів використання.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ДОГЛЯД

СПРОБУЙ ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ОЧИЩЕННЯ ДЛЯ ЧИСТОЇ ШКІРИ ТА РІВНОГО ТОНУ ОБЛИЧЧЯ

Вранці та ввечері використовуй гель для вмивання як перший етап догляду: обережно помасажуй вологе обличчя та змий засіб теплою водою. Після цього на очищене обличчя пальцями або ватним диском нанеси тонер і не змивай його. Уникай потрапляння засобів у очі.

Завершуючи вечірній догляд, нанеси нічний ексфоліант на ретельно очищене обличчя.*

 

*Може виникнути легке печіння. Не використовуй на подразненій шкірі; за появи подразнення припини використання; звернися до лікаря, якщо подразнення не зникає; уникай потрапляння в очі. Цей продукт містить альфа-гідроксикислоти, які можуть підвищити чутливість шкіри до сонця та, зокрема, ймовірність сонячних опіків. Використовуй сонцезахисний крем і обмеж перебування на сонці під час використання цього засобу й протягом тижня після нього.


ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Звідки з'являються висипання?

Основною причиною появи недосконалостей є надмірне вироблення шкірного сала (себуму) й потовщення зовнішніх шарів шкіри. Ці процеси закупорюють пори й сприяють утворенню комедонів: білих і чорних цяток. Забиті пори є ідеальним середовищем для розмноження бактерій (переважно Cutibacterium acnes), тому в них виникає запалення та почервоніння. Незалежно від того, більші чи менші, висипання — небажані гості на шкірі.

У чому різниця між AHA- і BHA-кислотами та як вони працюють?

AHA розшифровується як альфа-гідроксикислоти. Ці природні речовини, серед іншого, містяться у фруктах, тому їх також називають фруктовими кислотами. Найважливіші AHA-кислоти для догляду за шкірою — гліколева, мигдалева й молочна кислоти. Переважно вони діють на поверхні шкіри, сприяючи оновленню клітин і розчиняючи ороговілі клітини шкіри. Гліколева кислота допомагає жирній шкірі боротися з недосконалостями, оскільки добре відлущує шкіру. BHA (бета-гідроксикислота) — це саліцилова кислота. Ця жиророзчинна речовина добре проникає в пори, очищаючи протоки сальних залоз зсередини й звільняючи їх від надлишку шкірного себуму. Вона також має протизапальну дію та зменшує почервоніння.
У формулі ми використовуємо більше AHA-кислот, оскільки вони менш агресивні й мають зволожувальний ефект. BHA-кислоти більш потужні у відлущуванні ороговілих клітин, тому їх у формулі не потрібно багато. 

«Кислота на шкірі» звучить трохи лячно...

Шкіра людини постійно оновлюється. Старі клітини шкіри відмирають, і згодом відлущуються. Такому відлущуванню сприяє зовнішнє застосування саліцилової кислоти: вона руйнує ороговілі клітини зовнішнього шару шкіри й відшаровує їх. Окрім цього, саліцилова кислота очищає пори від забруднень і підтримує природний процес відновлення шкіри. Саліцилова кислота є однією з найдовше використовуваних у медицині. Завдяки її властивостям її часто застосовують при акне.

Яку концентрацію кислот містять нові засоби?

Наш головний продукт, нічний ексфоліант NIVEA DERMA Skin Clear, містить вісім відсотків кислотного комплексу. У такому дозуванні інгредієнтів засіб можна використовувати довгостроково без вагань.

А як ніацинамід допомагає проблемній шкірі?

Ніацинамід — водорозчинна форма вітаміну B3. Він чудово переноситься шкірою та підходить для зменшення жирності. Комбінована й жирна шкіра, схильна до недосконалостей, відчує покращення завдяки протизапальній і себорегулюючій дії ніацинаміду. Ще одна неоціненна перевага компоненту — можливість поєднувати його з іншими інгредієнтами в догляді. 

Який результат надає комплексний догляд?

Продукти надзвичайно ефективні й водночас м’які. Користуючися ними, ти відчуєш помітне покращення стану шкіри вже за 7 днів. Такі недосконалості, як запалення, висипання, білі й чорні цятки, а також почервоніння та сухість залишаться в минулому. 

Ви можете це підтвердити?

Абсолютно. Ми протестували всі засоби в клінічних дослідженнях, щоб дерматолог оцінив їхні властивості в боротьбі з недосконалостями й запобіганні їхній появі, а також перевірив сумісність засобів зі шкірою. Але ми прагнемо задовільнити не тільки експерта, а й наших споживачів. Тож ми провели додаткове дослідження¹, щоб дізнатися їхню думку. Результати підтверджують, що засоби допомагають боротися з недосконалостями. 100 споживачів щодня тестували наш нічний пілінг. 93% підтвердили помітне зменшення недоліків усього за сім днів.  Зменшення висипань підтвердили 93% за 4 тижні використання. 
¹ Самостійна оцінка, 8-тижневе дослідження за участю 100 жінок і чоловіків, які використовували нічний ексфоліант, 2022.

Ви рекомендуєте використовувати серію комплексно?

Безумовно. Інгредієнти й ефект засобів ідеально доповнюють одне одного. Догляд за шкірою стає простішим, коли лише 3 засобів достатньо, щоб повернути шкірі доглянутий і здоровий вигляд.