• Все
  • Бальзами для губ
  • Скраб
Фільтр
Відсортувати
Відсортувати
Догляд та захист для краси ваших губ
Щодня наші губи зазнають негативних впливів: сонце, холодне або сухе повітря позбавляють ніжну шкіру губ вологи. Треба сказати, що шкіра губ, на відміну від шкіри обличчя, не має сальних залоз чи захисного шару жиру. В результаті губи легко тріскаються, грубішають, відтак втрачають природну красу. На щастя, є різні засоби для догляду за губами, які можуть стати на заваді цьому руйнівному процесу. Вони забезпечать губи вологою та захистять їх від вітру та інших несприятливих погодних умов. Ба більше, правильний догляд за губами здатен відновити сухі та дуже пошкоджені губи, допомагає заживити потріскані куточки. Губи знову стануть м'якими та пружними, матимуть доглянутий та здоровий вигляд.

Правильний бальзам для губ за будь-якої потреби
Так само, як і засоби для догляду за шкірою обличчя, продукти для губ створені для задоволення різних потреб. Незначна пігментація губ означає, що вони недостатньо захищені від шкідливих УФ-променів, а отже, варто використовувати засоби із УФ-захистом у сонячні дні. Взимку важливо користуватися засобами із більш жирною текстурою. Продукти для губ відрізняються залежно від мети використання та складу. Традиційний бальзам працює за принципом помади. Масло для губ продається у невеличкій баночці й наноситься за допомогою пальця. Всі засоби для губ NIVEA невеликого розміру та зручні у використанні. Вони ідеальні для вас, якщо ви постійно в русі.


Ефективні інгредієнти для еластичних та здорових губ 
Максимально ефективний догляд за губами забезпечують продукти від NIVEA, у складі яких велика кількість високоякісних інгредієнтів. NIVEA винайшла самий догляд за губами та має не лише багато років досвіду в розробці нових засобів, а й інноваційні результати досліджень. Тож наші засоби для догляду за губами захищають їх одночасно із підтриманням основних функцій шкіри. Зволоження губ язиком — насправді дуже шкідлива звичка. Це робить шкіру ще більш сухою та подразнює її. Регулярний догляд за губами зі свого боку забезпечує тривалий захист від цього. Попри чутки звикання до бальзаму не існує.


Догляд, аромат та колір — у вас є вибір
У засобах для губ NIVEA інгредієнти, які виконують ефективні живильні та захисні функції, поєднані із приємними косметичними якостями. Ніжно зволожені губи набувають легкого відтінку. Перламутровий блиск або мерехтливі пігменти додають особливого вигляду губам, тоді як аромат розпалює ваші почуття. Також є засоби для губ без додаткових косметичних характеристик. Чоловічі засоби для губ не мають жодного блиску чи аромату. Ефективна формула продуктів від NIVEA забезпечує здоров'я ваших губ.