• Все
  • Бальзами для губ
  • Скраб
Фільтр
Відсортувати
Відсортувати

Догляд за губами: захист та догляд для краси ваших губ

Щодня губи піддаються неймовірним стресам. Сонце, холод, сухе повітря легко позбавлюють ніну шкіру губ вологи. Перш за все, шкіра губ, навідміну від шкіри обличчя не має сальних залоз чи захисного шару жиру.  Як результат, губи легко тріскаються, грубіють та втрачають природну красу. Є різні засоби для догляду за губами, які можуть стати цьому на заваді. Вони забезпечать губи вологою та захистять їх від вітру та погодних умов. Більше того, правильний догляд за губами відновлюю сухі та дуже пошкоджені губи, допомагає заживити потріскані куточки губ. Губи стають м'якими та пружними знову, вони виглядають доглянутими та здоровими.

Правильний бальзам для губ для будь-якої потреби
Так само, як засоби для догляду за шкірою обличчя, засоби для губ створені для різних потреб. Низька пігментація губ означає, що  вони тільки незначно захищені від шкідливих УФ променів. Таким чином, краще використовувати засоби із УФ захистом під час засмаги. Взимку тим не менш важливо користуватися засобами із більш жирною текстурою. Продукти для губ також відрізняються залежно від використання та складу. Традиційний бальзам працює по принципу помади. Масло для губ продається у невеличкій баночці і наноситься за допомогою пальця. Усі засоби для губ NIVEA невеликого розміру та зручні у використанні - ідеально, коли ви постійно у русі.


Ефективні інгредієнти для еластичних та здорових губ. 

NIVEA використовує велику кількість високоякісних інгредієнтів задля максимального догляду за вашими губами. NIVEA винайшла сам догляд за губамиі, та має не лише багато років досвіду в розробці нових засобів, але й інноваційні результати досліджень. Як результат, засоби для догляду за губами захищають їх у гармонії із основними функціями шкіри. Зволоження губ язиком насправді дуже шкідливе. Це ще більше висушує шкіру та подразнює її. Регулярний догляд за губами з іншого боку забезпечує довготривалий захист від цього. І незважаючи на чутки, не спричинює звикання до бальзаму.


Догляд, аромат та колір - у вас є вибір

У засобах для губ NIVEA ефективні живильні та захисні інгредієнти поєднані із приємними косметичними якостями. Ніжно зволожені губи набувають легкого відтінку. Перламутровий блиск або мерехтливі пігменти додають особливого блиску, в той час як аромат збуджує ваші почуття. Також є засоби для губ без додаткових косметичних характеристик. Чоловічі засоби для губ не мають ніякого блиску чи аромату. Ефективна формула забезпечує здоров'я ваших губ.