1. Для яких типів шкіри підходять NIVEA Soft і NIVEA Creme?
NIVEA Creme і NIVEA Soft підходять для будь-якого типу шкіри для догляду за обличчям, тілом і руками. Які саме засоби вам вибрати, залежить тільки від ваших потреб у догляді за шкірою. Якщо ваша шкіра потребує інтенсивного живлення та збагачення, правильним вибором є NIVEA Creme. А NIVEA Soft освіжає та зволожує шкіру, легко наноситься й ідеально підходить для нанесення на великі ділянки тіла.

2. Чим відрізняються NIVEA Soft і NIVEA Creme?
NIVEA Creme – це олійно-водна емульсія. Це означає, що крапельки води рівномірно розподілені в олії. У результаті, ваша шкіра спершу отримує інтенсивну терапію з олійної фази, а потім зволожується. Тоді як NIVEA Soft – це водно-олійна емульсія: маленькі крапельки олії розпорошені у воді. Тому спочатку вода швидко поглинається шкірою, надаючи їй відчуття свіжості та зволоженості, а тоді дрібні краплі олії доглядають за шкірою.

3. Чому NIVEA Creme виготовлено без консервантів?
NIVEA Creme – це олійно-водна емульсія, тобто крапельки води «плавають» в олії. На відміну від водно-олійної емульсії, у цьому разі мікроорганізми отримують мінімум вологи. Оскільки NIVEA Creme може бути практично стерильною і з рівномірним розподілом дрібних краплин емульсії, багато мікроорганізмів, які потрапляють у крем зі шкіри людини, не можуть вижити і гинуть.

4. Чи можна використовувати NIVEA Creme немовлям/дітям, якщо в них суха шкіра?
Для немовлят із сухою шкірою використання NIVEA Creme рекомендоване. NIVEA Creme не містить консервантів і барвників і підходить для потреб немовлят із дуже чутливою сухою шкірою.

Ще запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи нашу онлайн-форму.

 

Зв'яжіться з нами