Запитання про Creme і Soft?

Запитання про Creme і Soft?

Поширені запитання про Creme та Soft від NIVEA

1. Для яких типів шкіри підходять NIVEA Soft і NIVEA Creme?
NIVEA Creme і NIVEA Soft доглядають за вашим обличчям, тілом і руками, хоч який тип шкіри ви маєте. Те, який саме засіб вам обрати, залежить тільки від ваших потреб у догляді за шкірою. Якщо ваша шкіра потребує інтенсивного живлення та збагачення, правильним вибором буде NIVEA Creme. А NIVEA Soft освіжає та зволожує шкіру, легко наноситься й ідеально підходить для догляду за великими ділянками тіла.

2. Чим відрізняються NIVEA Soft і NIVEA Creme?
NIVEA Creme — це олійно-водна емульсія. Це означає, що крапельки води рівномірно розподілені в олії. У результаті застосування засобу ваша шкіра спершу отримує інтенсивну терапію з олійної фази, а потім зволожується. Натомість NIVEA Soft — це водно-олійна емульсія: маленькі крапельки олії розпорошені у воді. Спочатку вода швидко поглинається шкірою, надаючи їй відчуття свіжості та зволоженості, а тоді дрібні краплі олії доглядають за нею.

3. Чому NIVEA Creme виготовлено без консервантів?
NIVEA Creme — це олійно-водна емульсія, тобто крапельки води «плавають» в олії. На відміну від водно-олійної емульсії (NIVEA Soft), у цьому разі мікроорганізми отримують мінімум вологи. Оскільки NIVEA Creme може бути практично стерильним і з рівномірним розподілом дрібних краплин емульсії, багато мікроорганізмів, які потрапляють у крем зі шкіри людини, не можуть вижити й гинуть.

4. Чи можна використовувати NIVEA Creme для догляду за сухою шкірою немовлят/дітей?
Застосування NIVEA Creme рекомендоване для догляду за сухою шкірою немовлят. Засіб не містить консервантів і барвників, тож добре підходить для потреб немовлят із дуже чутливою сухою шкірою.

Ще запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи нашу онлайн-форму.

 

Зв'яжіться з нами