Часті запитання про: ванну, душ і мило

Запитання про купання. Приймати душ з гелем чи з милом?

1. Чи шкідливо для шкіри часто приймати душ або ванну?
Розроблена експертами, уся продукція NIVEA Body Cleansing містить особливу комбінацію інгредієнтів, які надають шкірі відчуття доглянутості й допомагають захистити її від втрати вологи. Приймати душ або ванну – не шкідливо для шкіри. Однак, залежно від типу шкіри, якості й температури води, дерматологи зазвичай не рекомендують приймати душ або ванну більше як два рази на день, щоб зберегти власний баланс шкіри. Людям із чутливим і сухим типом шкіри також необхідно звернути увагу на реакцію шкіри, щоб встановити свій особистий режим приймання душу або ванни.

2. Як дізнатися, яка продукція підходить саме для мене?
Щоб вибрати продукцію NIVEA Body Cleansing, яка підходить саме для вас, спершу необхідно визначитися з власними потребами й бажаннями, а тоді поєднати їх із вашими улюбленими ароматами й загальним настроєм, якого ви хочете досягти! Крем-засоби для душу можна поділити таким чином: крем-гелі для душу від NIVEA (NIVEA Cream Shower Gels), ідеальні помічники для повсякденного життя, а також крем-гелі для душу від NIVEA (NIVEA Cream Shower Gels) для задоволення, які мають особливі аромати, створюють додаткові миті задоволення та гарантують насичені «моменти для себе» й догляд. Якщо ви прагнете відчути свіжість, то прозорі гелі для душу – це засоби саме для вас. Формули прозорих гелів із гранулами поєднують свіжість і догляд завдяки оліям, що містяться у гранулах. Якщо вам більше подобається приймати ванну, то ви можете вибрати крем для ванни від NIVEA (NIVEA Cream Care Bath) з оригінальним ароматом NIVEA та оригінальними інгредієнтами для догляду за шкірою. NIVEA Body Cleansing має також відповідні засоби для інших особливих потреб (пілінг, дуже суха або чутлива шкіра). Отже, питання лише у виборі аромату, який вам подобається найбільше в потрібній категорії.

3. Як засоби для догляду за тілом від NIVEA додатково доглядають за моєю шкірою?
Щоб забезпечити кращий догляд, лінійка NIVEA Body Cleansing містить дуже м'які поверхнево-активні речовини, а їхня сумісність зі шкірою схвалена дерматологами. Більшість продуктів мають нейтральний pH. Крім того, для задоволення потреб навіть дуже сухого типу шкіри розроблено багато засобів, таких як, наприклад, NIVEA Supreme Touch Cream Shower з олією ши й олією макадамії або NIVEA Crème Care Shower, що містить олію та провітамін оригінального крему NIVEA. Спеціальні чутливі формули є додатковими, розробленими саме для найбільш чутливої шкіри, для забезпечення м’якого очищення та догляду. Наприклад, дуже м'який NIVEA Sensitive Balance Shower з натуральним екстрактом ромашки й бісабололом – з м'яким і сучасним ароматом.

4. Скільки засобу для догляду у ванній і душі слід використовувати, якщо на етикетці немає інформації?
Невеликої порції (максимум 30 мл) у воду – достатньо, але засоби можна дозувати індивідуально, залежно від необхідної інтенсивності (наприклад, кількості піни) продукту.

5. Чи можу я використовувати засоби для догляду за тілом від NIVEA також і для волосся?

Так, загалом засоби для душу від NIVEA можна використовувати для вашого волосся. Крім того, наприклад, засоби для душу від NIVEA MEN представлені як такі, що годяться для очищення тіла, обличчя та волосся. У такому разі, щоб підтвердити якість продукту, його тестують на чоловіках. Але загалом усі засоби з догляду за тілом від NIVEA розроблені насамперед для задоволення потреб вашої шкіри. Для кращого догляду за вашим волоссям ми рекомендуємо широкий асортимент засобів для догляду за волоссям від NIVEA, наприклад різні шампуні, які підходять для різних типів волосся. Довге, фарбоване та/або пошкоджене волосся потребує особливого піклування, а отже, й особливих компонентів. У таких випадках ми пропонуємо, наприклад, NIVEA Intense Repair Shampoo, NIVEA Color Care & Protect Shampoo або NIVEA Diamond Gloss Shampoo.

6. Які засоби для догляду за тілом від NIVEA найкраще використовувати жінкам із чутливою шкірою під час вагітності?
Вагітність може тимчасово змінити властивості вашої шкіри, адже гормони впливають на водний баланс тіла й ваша шкіра піддаватиметься стресу. У цей час Ваша шкіра вимагає посиленого догляду. Підвищення рівня гормонів і стрес шкіри можуть призвести до відчуття сухості. Утримайтеся від надмірного купання в гарячій воді, оскільки це також сушить шкіру. Натомість спробуйте дбайливе піклування наших засобів для догляду за тілом від NIVEA, наприклад, NIVEA Creme Care Shower, NIVEA Crème Soft Shower або дуже м'який NIVEA Sensitive Balance Shower з натуральним екстрактом ромашки і бісабололом. Також, щоб зберегти еластичність вашої шкіри, радимо вам NIVEA Natural Shower Oil, яка містить 55 % натуральних олій.

7. Чому на милі утворюються тріщини?
На жаль, ця проблема може виникнути практично з будь-яким милом після тривалого використання. Ці тріщини утворюються, коли мило намокає, а потім ним довго не користуються. Але тріщини ніяк не впливають на очищувальні властивості продукту. Єдиним наслідком тріщин може бути неестетичний зовнішній вигляд мила, якщо часточки бруду накопичуються у тріщинах і можуть здаватися темними плямами в милі.


Ще запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи нашу онлайн-форму.

 

Зв'яжіться з нами

product-stage-bg