Часті запитання про: ванну, душ і мило

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПРО КУПАННЯ: ПРИЙМАТИ ДУШ З ГЕЛЕМ ЧИ З МИЛОМ?

1. Чи шкідливо для шкіри часто приймати душ або ванну?
Розроблена експертами продукція NIVEA Body Cleansing містить особливу комбінацію інгредієнтів, які надають шкірі відчуття доглянутості й захищають її від втрати вологи. Душ або ванна не шкодять шкірі. Однак, залежно від типу шкіри, якості й температури води, дерматологи зазвичай не рекомендують приймати душ або ванну більше двох разів на день, щоб зберегти власний баланс шкіри. Людям із чутливим і сухим типами шкіри також необхідно звернути увагу на реакцію шкіри, щоб обрати для себе індивідуальний режим приймання душу або ванни.


2. Як дізнатися, яка продукція підходить саме для мене?
Перш ніж обирати продукцію NIVEA Body Cleansing, яка підходить саме для вас, необхідно визначити власні потреби й бажання. А тоді поєднати їх із вашими улюбленими ароматами й настроєм, якого ви хочете досягти! Засоби для душу можна поділити так: мило від NIVEA (NIVEA Soap), ідеальні помічники для повсякденного життя, а також гелі для душу від NIVEA (NIVEA Cream Shower Gels) для задоволення, які мають особливі аромати, створюють додаткові миті задоволення та гарантують насичені «моменти для себе» й догляд. Якщо ви прагнете відчути свіжість, то прозорі гелі для душу — це засоби саме для вас. Формули прозорих гелів із гранулами поєднують свіжість і догляд завдяки оліям, що містяться у гранулах. Лінійка NIVEA Body Cleansing має також відповідні засоби для інших особливих потреб (дуже суха або чутлива шкіра). Отже, питання лише у виборі аромату, який вам подобається найбільше, в потрібній категорії.


3. Як засоби NIVEA додатково доглядають за моєю шкірою?
Щоб забезпечити кращий догляд, лінійка NIVEA Body Cleansing містить дуже м'які поверхнево-активні речовини, а їхню сумісність зі шкірою підтверджують дерматологи. Більшість продуктів мають нейтральний pH. Крім того, для задоволення потреб навіть шкіри дуже сухого типу розроблено багато засобів, як-от, наприклад, NIVEA гель-догляд для душу «Абрикос та олія абрикосових кісточок» або NIVEA гель-догляд для душу «СREME SOFT* і мигдалева олія», що містять натуральні олії, pH збалансовані та не містять мікропластику. Спеціальні чутливі формули є додатковими, розробленими саме для найбільш сухої шкіри, щоб забезпечити зволоження, м’яке очищення та догляд. Наприклад, дуже м'який NIVEA гель-догляд для душу «Крем та алое» з натуральним алое, що ніжно зволожує, та м'яким ароматом крему NIVEA.


4. Скільки засобу для догляду у ванній чи душі використовувати, якщо на етикетці немає такої інформації?
Додавання невеликої порції (максимум 30 мл) у воду буде достатньо. Але засоби можна дозувати індивідуально, залежно від необхідної інтенсивності (наприклад, кількості піни) продукту.


5. Чи можна використовувати засоби для догляду за тілом від NIVEA також і для волосся?
Так, засоби для душу від NIVEA можна використовувати для догляду за вашим волоссям. Наприклад, засоби для душу від NIVEA MEN позиціонуються як такі, що годяться для очищення тіла, обличчя та волосся. У такому разі, щоб підтвердити якість продукту, його тестують за участі чоловіків. Але загалом усі засоби з догляду за тілом від NIVEA розроблені насамперед для задоволення потреб вашої шкіри. 


6. Які засоби для догляду за тілом від NIVEA найкраще використовувати жінкам із чутливою шкірою під час вагітності?
Вагітність може тимчасово змінити властивості вашої шкіри, адже гормони впливають на водний баланс тіла й ваша шкіра зазнаватиме стресу. У цей час ваша шкіра вимагає посиленого догляду. Підвищення рівня гормонів і стрес шкіри можуть призвести до відчуття сухості. Утримайтеся від надмірного купання в гарячій воді, оскільки це також сушить шкіру. Натомість спробуйте дбайливе піклування наших засобів для догляду за тілом від NIVEA, наприклад, NIVEA гель-догляд «Троянда та мигдалева олія», NIVEA гель-догляд «Апельсин та олія авокадо» або  NIVEA гель-догляд «Карамболь та олія моної». Також, щоб зберегти еластичність вашої шкіри, радимо використовувати засоби для догляду за тілом NIVEA.


7. Чому на милі утворюються тріщини?
На жаль, ця проблема може спіткати практично будь-яке мило під час тривалого використання. Ці тріщини утворюються, коли мило намокає, а потім ним довго не користуються. Але тріщини ніяк не впливають на очищувальні властивості продукту. Єдиним наслідком тріщин може бути неестетичний зовнішній вигляд мила, якщо часточки бруду накопичуються у тріщинах і можуть здаватися темними плямами на милі. Спробуйте мило від NIVEA та оберіть те, яке вам сподобається найбільше, — із запахом морських мінералів чи зеленого чаю та огірка

Ще запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи нашу онлайн-форму.

 

Зв'яжіться з нами

product-stage-bg