Історія догляду за шкірою

Історія догляду за шкірою

Деякі продукти приходять і відходять, а інші стають фаворитами багатьох поколінь. Дізнайтеся про історію процедур догляду за шкірою протягом століть. Ви побачите, як крем NIVEA став синонімом захисту й турботи.

Дізнайтеся про історію догляду за шкірою

Як процедури догляду за шкірою змінилися з часом? Відкрийте історію догляду за шкірою та дізнайтеся, як формувалися сучасні уявлення про нього у світі.

Вивчення догляду за шкірою

Жінки доглядали за шкірою впродовж століть. Але процедури істотно змінювалися протягом багатьох років. Також вони різнилися залежно від континенту. Двадцяте століття було золотою добою засобів для догляду за шкірою — вони стали доступні не лише для багатих жінок.

Мода настає і минає. Те саме відбувалося з доглядом за шкірою. Наприклад, 1920-ті роки відзначилися популярністю продуктів, що зберігали молодість обличчя. Це було прикметою яскравого часу, коли жінки-феміністки кидали виклик традиційній поведінці.

1960-ті запам’яталися впровадженням багатоступеневого догляду за шкірою — засобами для очищання, тонізування і зволоження, які ми знаємо сьогодні. До 1990-х років до складу засобів почали вносити вітаміни, щоб зменшити ознаки старіння.

алое вера

Процедури догляду за шкірою протягом століть

У XVI—XVII ст. як засоби догляду за шкірою використовували природні продукти. Трави, спирт і рослини — для виготовлення тонерів, цілющих мазей і розтирань. За їх допомогою розв’язували проблеми зі шкірою. У ті часи кастильське мило на оливковій олії призначалося лише для вищих класів.
стародавня-практика-догляду-за-шкірою-в-Єгипті

Догляд за шкірою у світі

Інтерес до догляду за шкірою не вщухав у світі протягом століть. Стародавні єгиптянки використовували ефірні олії для кремів проти зморщок. За часів Римської імперії популярними засобами для розгладжування шкіри були скраби з натуральними інгредієнтами, наприклад насінням і медом.

Історія NIVEA — історія догляду за шкірою

Компанія NIVEA вже понад 100 років є близьким другом багатьох сімей і підтримує їх чистотою, простотою та ретельним підбором інгредієнтів.
аромат-Nivea

Презентація крему NIVEA Creme

Усім відома ця синя банка, білий крем і неповторний аромат. Справді, цей крем став улюбленцем багатьох поколінь у всьому світі завдяки зволожувальним властивостям і по-справжньому унікальному аромату, що асоціюється з турботою, довірою і щастям.

Розповідь про догляд за шкірою від компанії NIVEA

Компанію NIVEA започатковано 1890 року, коли фармацевт, доктор Тропловіц (Troplowitz) придбав лабораторію дерматотерапевтичних препаратів у Гамбурзі. Саме тут Тропловіц працював разом з науковим консультантом і дерматологом, професором Унною (Unna), щоб створити першу водно-олійну емульсію.

Вони винайшли нову основу для мазі, названу евцеритом (Eucerit®). Це був віск, виявлений в овечій вовні, який діє як емульгатор. За допомогою цієї мазі вперше з’явилася можливість сполучити олію та воду в стабільну основу для білого крему. Раніше емульсії реагували на зміни температури й розділялися на окремі частини води й олії.

Новий крем, що містив ліпіди, олії та мав унікальний запах, було запущено у виробництво 1911 року. Це ознаменувало початок безпрецедентної історії бренду.

Ефект крему NIVEA

Коли NIVEA Creme з’явився на ринку, то зробив фурор: крем не лише був інноваційним продуктом, але й мав неповторне паковання.

Використання спеціальної машини для пакування крему в алюмінієві банки стало історичним моментом і поворотним пунктом для сучасної косметики.

Тож не дивно, що білосніжний крем миттєво набув популярності. Його формула використовувалася не тільки в лосьйонах для тіла, кремах для обличчя і рук, але й у продуктах для догляду за дитячою шкірою, оскільки крем був дуже ніжним. До запуску у виробництво * NIVEA Creme * 1911 року єдиною альтернативою були вода, мило й порошок.

Три роки по тому NIVEA Creme продавався в 34 країнах. І сьогодні він, як і раніше, є бестселером компанії NIVEA. З моменту його запуску у виробництво продано понад 15 мільярдів банок.

Чи знаєте ви, що…?

  • Жоден крем NIVEA не є універсальнішим, ніж NIVEA Creme.
  • Він захищає від холоду й забезпечує захисний шар для шкіри.
  • NIVEA Creme підходить для шкіри всіх типів.
  • Він діє як крем для рук, засіб для догляду за обличчям і лосьйон для тіла.
  • NIVEA Creme — це більше, ніж крем: він найкращий друг і захисник вашої шкіри.