Історія догляду за шкірою

ІСТОРІЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

Деякі продукти з’являються і зникають, а інші стають фаворитами багатьох поколінь. Дізнайтеся історію процедур догляду за шкірою протягом століть. Ви побачите, як крем NIVEA став синонімом захисту й турботи.

ДІЗНАЙТЕСЯ ІСТОРІЮ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

Як процедури догляду за шкірою змінилися з часом? Відкрийте історію догляду за шкірою та дізнайтеся, як у світі формувалися сучасні уявлення про нього.

ВИВЧЕННЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

Жінки від початку часів доглядали за шкірою. Але процедури суттєво змінювалися із часом. Також вони різнилися залежно від континенту. Двадцяте століття було золотою добою засобів для догляду за шкірою — вони стали доступні не лише заможним жінкам.
Мода змінюється. Те саме відбувалося з доглядом за шкірою. Наприклад, у 1920-х роках були популярними продукти, що покликані були зберегти молодість обличчя. Це було прикметою яскравого часу, коли жінки-феміністки кидали виклик традиційному укладу життя.
1960-ті запам’яталися впровадженням багатоступеневого догляду за шкірою — засобами для очищення, тонізування і зволоження, які ми знаємо сьогодні. У 1990-х роках до складу засобів почали додавати вітаміни, щоб зменшити ознаки старіння шкіри.
 
алое вера

ПРОЦЕДУРИ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

У XVI-XVII ст. для догляду за шкірою використовували природні продукти. Спирт і рослини застосовувалися у виготовленні тонерів і цілющих мазей. За їх допомогою намагалися розв’язати різноманітні проблеми зі шкірою. У ті часи кастильське мило на оливковій олії могли дозволити собі лише представники вищих прошарків.
стародавня-практика-догляду-за-шкірою-в-Єгипті

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ У СВІТІ

Інтерес до догляду за шкірою у світі був завжди. Жительки Стародавнього Єгипту використовували ефірні олії для виготовлення кремів проти зморшок. За часів Римської імперії популярними засобами для розгладжування шкіри були скраби з натуральними інгредієнтами, наприклад, насінням і медом.

ІСТОРІЯ NIVEA — ІСТОРІЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

Компанія NIVEA вже понад сто років є близьким другом багатьох сімей і підтримує їх за допомогою чистоти, простоти та ретельного підбору інгредієнтів.
аромат-Nivea

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КРЕМУ NIVEA CREME

Усім відома ця синя баночка — білий крем і неповторний аромат. Справді, цей крем став улюбленцем багатьох поколінь у всьому світі завдяки зволожувальним властивостям і по-справжньому унікальному аромату, що асоціюється з турботою, довірою і щастям.

інгредієнтів. ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ВІД КОМПАНІЇ NIVEA

Історія компанії NIVEA почалася 1890 року, коли фармацевт, доктор Тропловіц (Troplowitz) придбав лабораторію дерматотерапевтичних препаратів у Гамбурзі. Саме там він працював разом із науковим консультантом і дерматологом, професором Унною (Unna) над створенням першої водно-олійної емульсії.
Дослідники винайшли нову основу для мазі, названу евцеритом (Eucerit®). Це був віск, виявлений в овечій вовні, який діє як емульгатор. За допомогою цієї мазі вперше з’явилася можливість сполучити олію та воду у стабільну основу для білого крему. Раніше емульсії реагували на зміни температури й розділялися на окремі частини води й олії.
Новий крем, що містив ліпіди, олії та мав унікальний запах, було запущено у виробництво в 1911 році. Це ознаменувало початок безпрецедентної історії бренду.
 

ЕФЕКТ КРЕМУ NIVEA

Коли NIVEA Creme з’явився на ринку, то спричинив справжній фурор. Це був не лише інноваційний продукт, а й крем у неповторному пакованні.
Використання спеціальної машини для пакування крему в алюмінієві баночки стало історичним моментом і поворотним пунктом для сучасної косметики.
Тож не дивно, що білосніжний крем миттєво став популярним. Його формула використовувалася не тільки в лосьйонах для тіла, кремах для обличчя і рук, але й у продуктах для догляду за дитячою шкірою, оскільки крем був дуже ніжним. До запуску у виробництво NIVEA Creme 1911 року єдиною альтернативою були вода, мило й порошок.

Уже за три роки NIVEA Creme продавався в 34 країнах. І сьогодні він, як і раніше, є бестселером компанії NIVEA. З моменту його запуску у виробництво продано понад 15 мільярдів баночок.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО…

  • Жоден крем NIVEA не є універсальнішим, ніж NIVEA Creme.
  • Він захищає від холоду, створюючи захисний шар на шкірі.
  • NIVEA Creme підходить для шкіри всіх типів.
  • Він діє як крем для рук, засіб для догляду за обличчям і лосьйон для тіла.
  • NIVEA Creme — це більше ніж крем: він найкращий друг і захисник вашої шкіри.