Прощавай, целюліт: оголошення війни непривабливим целюлітним ямкам

Гладенька й м'яка шкіра – це те, чого хоче більшість жінок. За допомогою спеціальних вправ і правильних кремів, ви можете знову зміцнити свою шкіру.

Вправи й догляд для гладенької шкіри

Носити шорти або гарненьку спідницю влітку – це лише половина задоволення, якщо на ваших ногах видно ці жахливі целюлітні ямки. Тому починайте боротьбу з целюлітом своєчасно: поверніть форми вашим ногам і сідницям зі спеціально розробленою програмою вправ і цими порадами для догляду.
Cellulitis

Приймаючи душ, чергуйте холодну й теплу воду. У холодній воді судини звужуються, а потім розширюються в теплій. Це сприяє циркуляції крові, тканини стають більш пружними.

Целюліт: тут ви дізнаєтеся, як зробити свою шкіру більш гладенькою та красивою

  • Боротьба з целюлітом – справжня проблема для багатьох жінок.
  • Неприємні целюлітні ямки не зникають одразу. Почніть свою антицелюлітну програму взимку, щоб ваша шкіра знову стала прекрасною до сезону бікіні.
  • Велоспорт, біг підтюпцем і тренажер-степпер – ваші союзники на шляху до красивішої шкіри. Адже вправи не тільки підтягують м'язи, але й розгладжують вашу шкіру.
  • Вживаючи спеціальні заходи проти целюліту, ви сприятимете зміцненню тканин: зміцнювальний лосьйон для тіла NIVEA Q10 Firming Body Lotion надає ефекту підтягнення та підсилення.
  • Кофеїн підвищує пружність зовнішнього шару шкіри. Скраб з кавової гущі очищує та стимулює циркуляцію в клітинах.


МАСАЖ З ЯКІСНИМИ ІНГРЕДІЄНТАМИ РОБИТЬ ШКІРУ ПОМІТНО БІЛЬШ ГЛАДЕНЬКОЮ

Shower

Зміцнюйте свою шкіру навіть під час приймання душу

Ваша програма підтягнення шкіри починається вранці, під час душу. Підтримуйте ефект чергування тепла під час душу за допомогою зміцнювального лосьйону NIVEA Q10 In-Shower Firming Body Lotion. Якісні інгредієнти роблять шкіру еластичною та помітно підтягують її.

Прийоми для зміцнення шкіри - ваш план дій проти целюліту

  • Масаж покращує циркуляцію та стимулює лімфатичні потоки. Масажуйте шкіру сідниць і ніг рукавичкою для злущування або антицелюлітною щіткою.
  • Остерігайтеся варикозного розширення вен: перш ніж лікувати їх, вам слід порадитися з вашим сімейним лікарем.
  • Лужна ванна приблизно раз на тиждень очищує та детоксифікує весь організм. Додайте приблизно чотири столові ложки лужної солі у ванну та знайдіть час, щоб насолодитися лікувальним ефектом ванни.
  • Наша шкіра є відображенням нашого організму. Якщо ми здорові, вона випромінює здоров'я зсередини. Якщо ви їсте багато вітамінів і ваша дієта збалансована – це одразу помітно! Боріться з целюлітом зсередини, вживаючи в їжу продукти з низьким вмістом солі. Сіль поглинає воду в організмі, що призводить до опухлості тканин. Тому замість солі приправляйте їжу ароматичними травами.
  • Овочі, багаті калієм, такі як броколі, бобові та шпинат, також сприяють виведенню надлишкової тканинної рідини.

РЕГУЛЯРНІ ВПРАВИ – НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ БОРОТЬБИ З ЦЕЛЮЛІТОМ

Вправи зміцнюють м'язи та спалюють жир – оголосіть війну целюліту, ведучи рухливий спосіб життя.

Гладенька шкіра й більш підтягнуті форми ваших сідниць і ніг

Появу целюліту можна зменшити за допомогою декількох простих вправ – якщо ви робите їх систематично. Усе, що вам треба, – це килимок для вправ. Ляжте на спину й підніміть ноги. Зігніть коліна під прямим кутом, залишивши простір між ними на ширину долоні. Тепер підніміть стегна й витягніть одну ногу вперед. Повільно порахуйте до десяти, а потім поміняйте ноги. Лише десять регулярних повторень цієї вправи щодня змінять вашу фігуру й зовнішній вигляд вашої шкіри.

Workout

Оголосіть війну целюліту – регулярні вправи дають помітний результат

Зробіть більш підтягнутою верхню частину стегон: ляжте боком на килимок і злегка зігніть ногу, яка внизу. Тепер випряміть ногу, яка зверху, і підніміть її, зробивши видих. Затримайте ненадовго в повітрі, і знову опустіть, зробивши вдих. Повторіть 20 разів і виконайте вправу на іншому боці.