ПРОЩАВАЙ, ЦЕЛЮЛІТЕ! ОГОЛОШУЄМО ВІЙНУ НЕПРИВАБЛИВИМ ЦЕЛЮЛІТНИМ ЯМКАМ

Гладенька й м'якенька шкіра — це те, чого прагнуть більшість жінок. За допомогою спеціальних вправ і правильних кремів ви можете зміцнити свою шкіру.

ВПРАВИ І ДОГЛЯД ДЛЯ ГЛАДЕНЬКОЇ ШКІРИ

Носити шорти або коротеньку спідничку влітку — це лише половина задоволення, якщо на ваших ногах видніються ці жахливі целюлітні ямки. Тому починайте боротьбу з целюлітом негайно: поверніть форми вашим ногам і сідницям зі спеціально розробленою програмою вправ і цими порадами щодо догляду.
Cellulitis
Приймаючи душ, чергуйте холодну й теплу воду. У холодній воді судини звужуються, а потім розширюються в теплій. Це сприяє циркуляції крові, тканини стають більш пружними.

ЦЕЛЮЛІТ: ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК ЗРОБИТИ СВОЮ ШКІРУ ПРУЖНОЮ

  • Боротьба з целюлітом — справжній виклик для багатьох жінок.
  • Неприємні целюлітні ямки не зникають одразу. Почніть свою антицелюлітну програму взимку, щоб ваша шкіра знову стала пружною до сезону бікіні.
  • Велоспорт, біг підтюпцем і тренажер-степер — ваші союзники на шляху до красивої шкіри. Адже вправи не тільки підтягують м'язи, а ще й розгладжують вашу шкіру.
  • Спеціальні заходи проти целюліту ще й сприяють зміцненню тканин: зміцнювальний лосьйон для тіла NIVEA Q10 Firming Body Lotion дає ефект підтягнення та підсилення.
  • Кофеїн підвищує пружність зовнішнього шару шкіри. Скраб із кавової гущі очищує та стимулює циркуляцію крові і відновлення клітин.

Чергуйте холодний і теплий душ. У холодній воді судини звужуються, потім розширюючись у теплій. Це сприяє циркуляції крові, тож тканини стають більш пружними.

 

МАСАЖ ІЗ СПЕЦІАЛЬНИМИ ЗАСОБАМИ РОБИТЬ ШКІРУ ПОМІТНО БІЛЬШ ГЛАДЕНЬКОЮ

Shower

ВАШ ПЛАН ДІЙ ПРОТИ ЦЕЛЮЛІТУ

  • Масаж покращує циркуляцію крові та активує лімфатичні протоки. Масажуйте шкіру сідниць і ніг рукавичкою для злущування або антицелюлітною щіткою.
  • Будьте обережні в разі варикозного розширення вен: насамперед порадьтеся з вашим сімейним лікарем.
  • Лужна ванна приблизно раз на тиждень очищує та детоксифікує весь організм. Додайте приблизно чотири столові ложки лужної солі у ванну та знайдіть час, щоб насолодитися лікувальним ефектом процедури.
  • Наша шкіра відображає процеси, що відбуваються у нашому організмі. Якщо ми здорові, вона випромінює здоров'я. Коли ви їсте багато вітамінів і ваша дієта збалансована — це помітно одразу! Боріться з целюлітом «зсередини», споживаючи продукти з низьким вмістом солі. Сіль поглинає воду в організмі, що призводить до набрякання тканин. Тому замість солі приправляйте їжу ароматичними травами.
  • Овочі, багаті на калій, такі як броколі, бобові та шпинат, також сприяють виведенню надлишкової рідини з тканин.
 

РЕГУЛЯРНІ ВПРАВИ — НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ БОРОТЬБИ З ЦЕЛЮЛІТОМ

Вправи зміцнюють м'язи та спалюють жир, тож ведіть активний спосіб життя.

ГЛАДЕНЬКА ШКІРА Й БІЛЬШ ПІДТЯГНУТІ ФОРМИ ВАШИХ СІДНИЦЬ І НІГ

Появу целюліту можна попередити за допомогою декількох простих вправ, виконуваних систематично. Усе, що вам знадобиться, — килимок для вправ. Ляжте на спину й підніміть ноги. Зігніть коліна під прямим кутом, залишивши простір між ними шириною з долоню. Тепер підійміть стегна й витягніть одну ногу вперед. Повільно порахуйте до десяти. Тепер так само зробіть із другою ногою. Лише 10 регулярних повторень цієї вправи щодня змінять вашу фігуру й вигляд вашої шкіри.
Workout

ОГОЛОСІТЬ ВІЙНУ ЦЕЛЮЛІТУ: РЕГУЛЯРНІ ВПРАВИ ДАЮТЬ ПОМІТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Час підтягнути верхню частину стегон! Ляжте на бік і злегка зігніть ногу, яка опинилася знизу. Тепер випряміть ногу, яка зверху, і підніміть її, зробивши видих. Потримайте ногу недовго в повітрі і знову опустіть, зробивши вдих. Повторіть 20 разів, а потім виконайте вправу на іншому боці.