Порівняння антиперспірантів і дезодорантів

Позбутися пітливості на весь день легко! У цьому допоможуть найкращі антиперспіранти. Також відкрийте для себе дезодоранти з чарівними ароматами для вашої свіжості та впевненості в собі.

У ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ МІЖ АНТИПЕРСПІРАНТАМИ ТА ДЕЗОДОРАНТАМИ?

І дезодоранти, і антиперспіранти борються з бактеріями, що спричиняють неприємний запах. Крім того, антиперспіранти знижують потовиділення.

Як працюють антиперспіранти?

Дезодоранти містять активні інгредієнти, які усувають запах. Також вони запобігають росту бактерій, що спричиняють запах, і навіть зменшують їхню кількість. Антиперспіранти створені для зменшення пітливості, але вони також ефективні як дезодоранти, оскільки пригнічують ріст бактерій завдяки зниженню рівня рН та зменшенню кількості вологи.
Більшість антиперспірантів тривалої дії тимчасово блокують потові залози на поверхні шкіри, щоб через них проходила менша кількість поту.
З іншого боку, дезодоранти націлені на усунення запаху поту. Вони містять спирт або інші високоефективні активні інгредієнти без вмісту спирту.
Люди із чутливою шкірою, що легко подразнюється, можуть вибирати продукти без спирту. Наприклад, антиперспірант «Свіжий дотик троянди» або дезодорант «Свіжість квітки» дарують шкірі відчуття комфорту, забезпечуючи тривалу свіжість.
Як і класичні дезодоранти, антиперспіранти випускаються з різними ароматами й навіть без парфумерних композицій. Оберіть продукти, що відповідають вашому настрою, наприклад, антиперспірант «Свіжа вишня» або інший свіжий аромат.
усміхнена-жінка-після-душу

Відчуття комфорту під пахвами

Антиперспіранти, що не містять спирту, — роликові, антиперспіранти у вигляді олівця або антиперспіранти-спреї — мають спеціально розроблені формули, які м'яко й ніжно діють на вашу шкіру, щоб підтримувати відчуття свіжості під пахвами без жодного подразнення.

Захист – навіть у стресових ситуаціях

Відкрийте найкращий спосіб витримувати стрес й запобігати небажаним запахам і волозі за допомогою спеціально розроблених антиперспірантів навіть у найбільш неочікуваних ситуаціях.

ПОРАДИ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ НАДМІРНОГО ПОТОВИДІЛЕННЯ Й НЕБАЖАНИХ ЗАПАХІВ

Гіпергідроз не має нічого спільного з поганою гігієною. Але є дещо, що ви можете зробити для зменшення надмірної пітливості. По-перше, знайдіть антиперспірант, який ефективно знижує пітливість. По-друге, стежте за тим, що ви їсте: їжа з надмірним вмістом спецій, солі або занадто гаряча їжа може збільшувати пітливість.
Наносьте наш антиперспірант, наприклад «"Краса перлин" Преміальні парфуми», вранці й за потреби повторно протягом дня, адже він є у різних форматах — як роликовий, так і спрей.
А ще ставтеся до своєї шкіри лагідно: носіть одяг із тканин, які пропускають повітря, вибирайте постільну білизну із натуральних тканин, а не синтетики — це допоможе шкірі зберігати баланс. Віддаючи перевагу багатошаровості в одязі замість одного товстого джемпера, ви допомагаєте вашому тілу контролювати свою температуру.
 
backgrounds

ВИБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ АНТИПЕРСПІРАНТ ДЛЯ ВАС

Ми пропонуємо великий вибір антиперспірантів. Знайдіть серед них той, що відповідає вашим індивідуальним потребам і допоможе почуватися впевненіше.

ЯКИЙ АНТИПЕРСПІРАНТ НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ МЕНЕ?

З правильно підібраним антиперспірантом ви випромінюватимете впевненість і почуватиметеся комфортно.
Якщо ви схильні до надмірної пітливості, віддайте перевагу сильному антиперспіранту, який діє до 48 годин.
До вашої уваги багато варіантів: антиперспіранти-спреї, роликові антиперспіранти та антиперспіранти у вигляді олівця.
У дні, коли ви поспішаєте, можете скористатися антиперспірантом-спреєм.
Кожна людина має власні вподобання щодо формату продукту. Деякі обирають відчуття, які дарує роликовий антиперспірант, а інші віддають перевагу текстурі антиперспіранту у вигляді олівця.
На щастя, усі формати нанесення є однаково дієвими.

Антиперспіранти для чутливої шкіри

Для догляду за чутливою шкірою вибирайте антиперспіранти без спирту, які не подразнюють її навіть після гоління. Наприклад, «Антиперспірант Чорне та Біле невидимий: гладкий шовк». Він пом’якшує шкіру й захищає не тільки від поту, але й від слідів на одязі.

Захист від поту під час занять спортом і тренувань

Найкращий вибір під час фізичних навантажень — антиперспірант «Чорне та Біле невидимий: ULTIMATE IMPACT». Потужна формула забезпечує захист 5-в-1 проти поту, запаху, слідів, плям і  подразнення, щоб ніщо не відволікало вас від досягнення мети.

Маленькі та дієві: Антиперспіранти для офісу

Роликові антиперспіранти допомогають контролювати потовиділення на ходу. Завдяки своєму невеликому розміру, вони ідеально помістяться в будь-яку сумочку й подбають про вашу свіжіть, де б ви не були.

Антиперспіранти для вечірок

Антиперспірант «Чорне та Біле невидимий: чистий» — такий ж незамінний у догляді, як і маленька чорна сукня в гардеробі! Відчуйте свободу рухів завдяки дії формули, що захищає вас від поту, а ваші стильні образи — від білих слідів на чорному й жовтих плям на білому.

жінка-сміється

Дезодоранти NIVEA

Пориньте у відчуття свіжості з дезодорантами «Свіжа чистота» для жінок і «Свіжість океану» для чоловіків від NIVEA. Обидва дарують приємні аромати, освіжальний ефект і надійний захист від поту до 48 годин.

Гладенькі та красиві пахви

Зі спеціально розробленими антиперспірантами надмірна пітливість залишиться в минулому, а ваша шкіра подякує вам, хоч би якою чутливою вона була. 

СОЛІ АЛЮМІНІЮ: ЩО ВАМ ПОТРІБНО ПРО НИХ ЗНАТИ

Є багато чуток про солі алюмінію та їхню дію. Так, вони справді є активним інгредієнтом антиперспірантів завдяки своїй властивості зменшувати виділення поту. 
Ось що говорять дослідники про антиперспіранти із солями алюмінію: солі алюмінію зменшують виділення поту в пахвовій зоні, стискаючи верхню частину потових залоз; крім того, вони допомагають зменшити кількість бактерій, які спричиняють запах поту.
Як і будь-які інші інгредієнти, що використовуються в косметиці, кількість солей алюмінію суворо регламентована та підлягає жорсткому контролю безпеки та є предметом наукових випробувань. Отже, віддаючи перевагу традиційним антиперспірантам або дезодорантам без вмісту солей алюмінію, ви можете бути впевнені, що всі вони є безпечними для вашого організму. Вивчіть асортимент NIVEA, щоб знайти для себе найкращий антиперспірант або дезодорант.