Порівняння антиперспірантів і дезодорантів

Забудьте про пітливість на весь день – знайдіть найкращі антиперспіранти для зменшення пітливості й відкрийте для себе дезодоранти з чарівними ароматами для вашої свіжості та впевненості в собі.

У чому різниця між антиперспірантами й дезодорантами?

Як дезодоранти, так і антиперспіранти борються з бактеріями, що викликають неприємний запах поту. Антиперспіранти, крім того, знижують потовиділення.

Як працюють антиперспіранти?

Дезодоранти містять активні інгредієнти, які усувають запах. Також вони запобігають росту бактерій і навіть зменшують кількість бактерій, що виробляють запах. Антиперспіранти створені для зменшення пітливості, але вони також ефективні як дезодоранти, оскільки пригнічують ріст бактерій завдяки зниженню рівня рН та зменшення вологості.

Більшість антиперспірантів тривалої дії тимчасово блокують потові залози на поверхні шкіри, щоб через них проходила менша кількість поту.

З іншого боку, дезодоранти націлені на усунення запаху поту. Вони містять спирт або інші високоефективні активні інгредієнти без спирту.

Люди з чутливою шкірою, що легко піддається подразненню, можуть вибирати продукти без спирту. Продукти без спирту, такі як *NIVEA Dry Comfort Plus Antiperspirant Stick* або *NIVEA Fresh Natural Deodorant Roll-on* дають шкірі відчуття комфорту, забезпечуючи тривалу свіжість.

Як і класичні дезодоранти, антиперспіранти випускаються з різними ароматами й навіть без віддушок. Виберіть аромат відповідно до вашого настрою, наприклад, *NIVEA Stress Protect Spray* або інший свіжий аромат.

усміхнена-жінка-після-душу

Відчуття комфорту під пахвами

Антиперспіранти, що не містять спирту – роликові антиперспіранти, антиперспіранти у вигляді олівця або антиперспіранти-спреї – мають спеціально розроблені формули, які м'яко й ніжно діють на вашу шкіру, щоб підтримувати відчуття свіжості під пахвами без будь-якого подразнення.

Захист – навіть у стресових ситуаціях

Відкрийте найкращий спосіб тримати стрес на відстані й запобігати небажаним запахам і вологості за допомогою спеціально розроблених антиперспірантів навіть у стресових ситуаціях.

Поради для зменшення надмірного потовиділення й небажаних запахів

Гіпергідроз не має нічого спільного з поганою гігієною, але є дещо, що ви можете зробити для зменшення надмірної пітливості. По-перше, знайдіть антиперспірант, який ефективно знижує пітливість. Також треба стежити за тим, що ви їсте: їжа з надмірним вмістом спецій, солі або занадто гаряча може збільшувати пітливість.

Наносьте наш антиперспірант, наприклад *NIVEA Stress Protect 48h Antiperspirant Roll-on*, уранці й у разі потреби повторно застосовуйте протягом дня.

Ставтеся до вашої шкіри ніжно: носіть одяг з тканин, які пропускають повітря, вибирайте постільну білизну із натуральних тканин, а не синтетики – це допоможе шкірі зберігати баланс. Віддаючи перевагу багатошаровості в одязі замість одного товстого джемпера, ви допомагаєте вашому тілу контролювати свою температуру.

backgrounds

Вибирайте найкращий антиперспірант для вас

На вибір пропонується велика кількість антиперспірантів. Знайдіть той, що відповідає вашим індивідуальним потребам і допомагає вам почуватися впевнено.

Який антиперспірант найкращий для мене?

З правильно підібраним антиперспірантом ви випромінюєте впевненість і почуваєтеся комфортно у своїй шкірі.

Якщо ви схильні до надмірної пітливості, важливо вибрати сильний антиперспірант, який діє до 48 годин.

На ваш вибір є багато варіантів: антиперспіранти-спреї, роликові антиперспіранти та антиперспіранти у вигляді олівця.

У дні, коли ви поспішаєте, ви можете скористатися антиперспірантом-спреєм.

Кожен має власні вподобання щодо формату продукту. Деякі жінки віддають перевагу відчуттю роликового антиперспіранту, а інші полюбляють текстуру антиперспіранту у вигляді олівця.

На щастя, усі формати нанесення є однаково дієвими.

Антиперспіранти для чутливої шкіри

Антиперспіранти, що не містять спирту, наприклад, NIVEA Pure & Sensitive Antiperspirant Spray, розроблені спеціально для чутливої шкіри.

Захист від поту під час занять спортом і тренувань

Антиперспіранти як, наприклад NIVEA Stress Protect Anti-Perspirant, контролюють виділення поту, так що ви можете вкласти всю вашу енергію у тренування.

Маленькі та дієві: Антиперспіранти для офісу

Роликові антиперспіранти допомогають контролювати потовиділення на ходу. Завдяки своєму невеликому розміру, вони ідеально помістяться в будь-яку сумочку й подбають про вашу свіжіть, де б ви не були.

Антиперспіранти для вечірок

Ви сьогодні в маленькій чорній сукні? Чи готуєтеся до виступу на сцені? Антиперспірант NIVEA Invisible Black & White Clear 48hr Anti-Perspirant Roll-On зберігає свіжий запах вашого тіла протягом усього вечора.

жінка-сміється

Дезодоранти NIVEA

Дезодоранти NIVEA, такі як NIVEA Fresh Comfort Roll-On, доглядають за вашою шкірою особливо ніжно і є чудовим рішенням для чутливої шкіри.

Гладенькі та красиві пахви

Зі спеціально розробленими антиперспірантами надмірна пітливість залишиться в минулому, незалежно від того, наскільки чутливою є ваша шкіра.

Солі алюмінію – що вам потрібно знати

Ходить багато чуток про солі алюмінію та їх дію. Так, вони справді є активним інгредієнтом антиперспірантів завдяки їхній властивості зменшувати виділення поту. Ось що кажуть дослідники про антиперспіранти із солями алюмінію:

Солі алюмінію зменшують потік поту в пахвовій зоні, стискуючи верхню частину потових залоз. Крім того, вони допомагають зменшити кількість бактерій, які викликають запах поту.

Як і будь-які інші інгредієнти, що використовуються в косметиці, кількість солей алюмінію суворо регламентована та підлягає жорсткому контролю безпеки й науковим випробуванням. Таким чином, віддаючи перевагу традиційним антиперспірантам або дезодорантам без вмісту алюмінію, ви можете бути впевнені, що всі вони є безпечними для вашого організму. Спробуйте асортимент NIVEA, щоб знайти для себе найкращий антиперспірант або дезодорант.