З турботою про шкіру — з любов’ю до планети

Турбота про шкіру передбачає й турботу про довкілля. Адже все, що впливає на планету, також впливатиме на нас, наше здоров’я і стан нашої шкіри.

Піклуючись про підтримку природного балансу шкіри, NIVEA приділяє увагу й балансу довкілля. Тому ми прагнемо зробити екологічним кожен етап виробництва.

onlooking-woman-wind-turbine-solar-panel
hand-holding-leaf

Філософія виробництва паковання для продуктів: «Скорочення споживання, повторне використання, переробка». Ми й далі вдосконалюємо наші методи виробництва продуктів і паковання для економії енергії, сировини та зменшення викидів.

Ми ретельно стежимо, щоб усі учасники процесу створення косметики NIVEA поділяли цінності бренду: повагу та прагнення піклуватися — про себе, оточення та природу.

Приєднуйтеся до нас і дізнавайтеся, як NIVEA намагається максимально дбайливо взаємодіяти зі світом і створювати продукти, які захищають і шкіру, і все, що нас оточує.


Відповідальне використання сировини

Більшість постачальників NIVEA виконують соціальні та екологічні вимоги, викладені в нашому кодексі, і ми активно допомагаємо їм відповідати найвищим стандартам. 

Ми беремо участь у боротьбі зі зникненням лісів, щоб захистити біологічне різноманіття і клімат нашої планети. Вирубування лісів — один з ключових чинників зміни клімату. Без лісів багато видів утратять своє середовище проживання, а планета — свої «легені». У межах нашої боротьби з вирубуванням лісів ми використовуємо папір, сертифікований Лісовою опікунською радою (FSC), і плануємо до 2020 року використовувати винятково FSC-сертифікований або перероблений папір.

Ми активно просуваємо ці ідеї, щоб доглядаючі засоби NIVEA були делікатними і до планети, і до нашої шкіри.

Пальмова олія: екологічне використання

Приблизно 70% усіх косметичних засобів містять інгредієнти, отримані з пальмової олії. Трапляються вони й у деяких продуктах бренду NIVEA. Основна проблема, пов’язана з пальмовою олією, полягає в тому, що з метою звільнення місця для посадки плантацій олійних пальм знищуються великі площі тропічних лісів. Ми в NIVEA переконані: пальмову олію можна і треба добувати, не сприяючи вирубуванню лісів. Замінити пальмову олію на іншу рослинну — не найліпший варіант, бо олійні пальми дають більшу кількість плодів. Альтернативні варіанти не можна назвати екологічними, оскільки для вирощування інших, менш урожайних дерев буде потрібна більша кількість землі.  

Ми ж разом з партнерами підтримуємо перехід до екологічного виробництва пальмової олії. Компанія Beiersdorf приєдналася до Круглого столу з сертификації екологічно чистої пальмової олії (RSPO) та Форуму з екологічного виробництва пальмової олії (FONAP).

Наша мета на 2020 рік полягає в тому, щоб уся сировина на основі пальмової олії, що закуповується для компанії Beiersdorf, була отримана з екологічних джерел. До 2018 року ми вже покрили 63% наших потреб у пальмовій сировині екологічно чистою продукцією, сертифікованою за стандартом RSPO Mass Balance. І до тих пір, поки не досягнемо запланованого повного переходу, ми компенсуватимемо залишок потрібної сировини продукцією з сертифікатами RSPO Book and Claim.

RSPO-NIVEA-certification
honeycomb-close-up-honeybee

Відповідальне використання сировини

Щоб підтримати природні функції шкіри, ми вибираємо природні інгредієнти та інгредієнти природного походження.

 

Одна з їхніх переваг — це відновлюваність. Багато джерел сировини, яку ми використовуємо для продукції NIVEA, відновлюються. Наприклад, ріпакова олія або віск соняшника, який ми використовуємо в бальзамах для губ, наші постачальники збирають з полів, які цвітуть щороку.

Ми прагнемо, щоб природні інгредієнти й інгредієнти природного походження були отримані з екологічних джерел, і робимо це, щоб зберегти природні ресурси. 

Чим відрізняються природні інгредієнти й інгредієнти природного походження?

Натуральні інгредієнти, такі як ефірні олії, виробляються безпосередньо з натуральної сировини за допомогою фізичних процесів (дистиляції — переганяння або випаровування рідини з подальшим охолодженням і конденсацією парів тощо) або інших процедур, включно з традиційною екстракцією без навмисної хімічної модифікації.  

Що стосується інгредієнтів натурального походження, то сировина для них — наприклад, кокосова олія — піддається подальшій обробці, перш ніж потрапити до складу. Вони отримані за допомогою певних хімічних і/або біологічних процесів.

open-coconut-cream-tips-close-up

Гарний привід робити гарні речі

Ми вкладаємо багато сил у розробку найліпших формул для засобів для догляду за вашою шкірою. Для доглядаючої косметики NIVEA ми вибираємо тільки безпечні компоненти, які підтримують природний баланс шкіри, а також ми прагнемо використовувати якомога більше інгредієнтів з екологічних джерел.

Наша відданість захисту довкілля поширюється і на процес створення засобів для догляду за шкірою. Ми ставимо перед собою чіткі цілі й завдання: зменшувати викиди CO2, економити енергію й забезпечувати гарні умови праці для всіх, хто бере участь у виробництві продукції NIVEA.

hands-through-field-water-droplets-on-skin

Кодекс корпоративної і соціальної відповідальності

Створення косметики для догляду NIVEA — це командна робота, і ми відчуваємо відповідальність за кожного її учасника. Кодекс правил для постачальників і субпідрядників встановлює високі стандарти — такі самі, яких дотримуємося й ми. NIVEA прагне захищати права людини й не допускати використання примусової і дитячої праці, корупції або дискримінації в межах своєї діяльності й ланцюжка постачання. Ми не тільки висуваємо вимоги, а й допомагаємо постачальникам у пошуках екологічних ресурсів і джерел. Допомога іншим у захисті довкілля — для нас приємна можливість колективно чинити позитивний вплив.

Пакування

paper-cup-recycling-sign

Екологічність пакування — частина філософії NIVEA

Ми дбаємо про те, щоб усі складники нашої продукції були максимально екологічними, від фірмового пакування NIVEA — того, що споживач бачить у першу чергу. Натепер ми отримали пакування, до якого прагнули вже з 2009 року: воно не тільки відповідає за збереження косметичних продуктів бренду, а й практично на 100% піддається переробленню, зменшуючи свій вплив на довкілля.

Менше — значить краще

Використання меншої кількості матеріалу для виробництва нашого пакування заощаджує цінні ресурси. Наприклад, коли 2016 року ми перейшли на легкі кришки тюбиків кремів для рук, нам вдалося заощадити приблизно 50 тонн поліпропілену тільки за перший рік.

Перероблення пакування

У своїй роботі ми прагнемо перейти на модель економіки замкнутого циклу, все частіше використовуючи вторинні, перероблені матеріали для виробництва пакування. Наша мета досягти 25% частки перероблених матеріалів у виробництві пластикового пакування на європейському ринку до 2025 року.

На теперішній день пакування косметики NIVEA практично повністю підлягає переробленню. У плани Beiersdorf входить прагнення в найближчі кілька років збільшити відсоток екологічності пакування до 100%.


Косметичні продукти: що відбувається після їх використання

hand-in-water-woman-in-water

Турбота про океани

Щоб наші продукти мали якомога менший вплив на довкілля, ми робимо все можливе для негайного й ефективного розв’язання проблем: потенційних і вже наявних.

Ще 2013 року ми відмовилися від використання в продукції NIVEA пластикових пілінгових частинок з поліетилену. Вже два роки по тому жодна наша формула не містила мікрочастинок. Але це тільки початок: ми робимо все для того, щоб засоби NIVEA що змиваються зовсім не містили навіть частинок мікропластику — відповідно до термінів, зазначених у Програмі ООН з довкілля (тобто до 2020 року). Щоб досягти цієї мети, ми прибрали з шампунів і гелів для душу NIVEA мікропластик у формі твердих, нерозчинних у воді синтетичних полімерів.

Мікропластик

Учасники публічних дискусій на тему мікропластику дуже часто розходяться в думках, тому загальноприйнятого визначення «мікропластику» просто немає. Ми, з огляду на науково обґрунтовану інтерпретацію, запропоновану в Програмі ООН з довкілля (UNEP), під терміном «мікропластик» маємо на увазі тверді, нерозчинні у воді частинки пластику розміром 5 і менше міліметрів, які не є біорозкладними.

У минулому ми використовували невеликі тверді пластикові частинки, виготовлені з поліетилену — так звані мікрочастинки — в змивних засобах для догляду за тілом (пілінгу, гелях для душу тощо) для дбайливого й безпечного для шкіри очищення. У 2013 році NIVEA вирішила замінити ці частинки на екологічні альтернативи, і вже через два роки під час створення продукції бренду мікрочастинки не використовувалися. На зміну їм прийшли целюлоза, діоксид кремнію і рициновий віск. Целюлоза — біорозкладний органічний матеріал, який також міститься в рослинних волокнах. Діоксид кремнію за своїм хімічним складом аналогічний кварцовому піску, а рициновий віск становить собою натуральну, біорозкладну сировину зі щільною консистенцією.

Наступним кроком стала робота над повною заміною інгредієнтів на основі мікропластику, які використовуються в косметичних засобах NIVEA для додання їм характерного щільного кольору. Ми плануємо завершити проект зі зміни формул усіх засобів що змиваються NIVEA (гелів для душу та шампунів) до 2020 року, водночас проводячи роботу над виключенням зі складу нейлонових інгредієнтів, що відповідають за гладкість текстури в декількох змивних засобах (наприклад, кремах для обличчя).