Умови використання

 

1. Персональні дані

 

Зверніть увагу на нашу правову політику в питаннях конфіденційності даних.

 

2. Зміст

 

Матеріали -  будь-які зображення, фотографії, графіка, логотипи, відеоролики, фільми, аудіофайли й текст (надалі – «матеріал») що використано на веб-сайті www.nivea.ua («веб-сайт»). Матеріал є власністю або знаходиться в розпорядженні Beiersdorf AG, Unnastr. 48, 20245 Hamburg («Beiersdorf»), він захищений положеннями законодавства про авторське право, законами про знаки для товарів і послуг й законами про дизайн і заснований на особистих правах, що існують відповідно до законодавства Німеччини й міжнародного права. Будь-яке використання матеріалу, що виходить за рамки виключно приватних цілей, вимагає попередньої письмової згоди Beiersdorf. Те саме стосується будь-якої зміни матеріалу, зокрема перекладу або будь-якої іншої форми обробки, і будь-якої передачі  та відтворення матеріалу.

 

Якщо матеріал безпосередньо надано для завантаження на веб-сайт (наприклад, у Media Center), можуть бути застосовані спеціальні умови використання.

 

 

 

3. Відмова від відповідальності

 

Якщо користувач завантажує матеріал або використовує його в будь-якій іншій формі, він робить це розуміючи відповідальність за свої дії. Beiersdorf не несе відповідальності за будь-які збитки для користувача, що виникають через це, зокрема якщо це стосується даних, обладнання або програмного забезпечення. Це не стосується відповідальності за намір і грубу недбалість. Beiersdorf не несе жодної відповідальності за будь-яке порушення прав третіх осіб, яке сталося внаслідок такого використання матеріалів.

 

Інформація на цьому веб-сайті була зібрана й перевірена з усією ретельністю. Однак Beiersdorf не несе жодної відповідальності за її точність, актуальність і повноту. Цей веб-сайт служить для ознайомлення та надання загальної інформації та жодним чином не замінює медичні або спеціальні рекомендації.

 

4. Правові наслідки

 

Beiersdorf залишає за собою право проводити судове переслідування за несанкціоноване використання та будь-яке порушення прав, зокрема порушення прав особистості, знаків для товарів та послуг, проектів, авторських прав та інших прав інтелектуальної власності відповідно до цивільного або кримінального законодавства.

 

Недійсність окремих положень, що містяться в цих умовах та умовах використання, не впливає на дійсність інших умов використання.

 

Через технічні нововведення та поправки до законодавства ці умови використання періодично переглядають, останнє оновлення було у жовтні 2019 року. Якщо ви хочете повідомити нас про будь-які порушення прав на нашому веб-сайті, будь ласка, звертайтеся до нас за адресою:

 

 

ТОВ «Байєрсдорф Україна»

 

Проспект Степана Бандери 28А, літера Г

 Бізнес-центр SP Hall

 04073 Київ

 Україна

 

 Тел.: 38 044 490 63 95

 Факс: 38 044 490 63 97

 Email: Nivea.UA@Beiersdorf.com