ВІДЧУЙТЕ НОВУ СВІЖІСТЬ
BLACK & WHITE!

NIVEA ЗАВЖДИ НА ВАРТІ ВАШОГО ОБРАЗУ

Зробіть кожен свій образ свіжим та унікальним

Тенденції моди диктують неповторність. Та іноді здається, що ми всі носимо однакові моделі з однієї й тієї ж колекції. Стиль — не означає купувати все трендове в бутику, стиль — це відчуття прекрасного і впевненість у собі. NIVEA допоможе розв’язати принаймні половину цього завдання.

Свіжість

Новий ексклюзивний дезодорант дарує приємний аромат свіжого огірка та хрусткого зеленого яблука, а також чудове відчуття, наче ви щойно з душу. 

Непомітність

Він не залишає плям на одязі. Чорне залишається чорним, а біле — білим ще довше.

Впевненість

Залиште в минулому це незручне відчуття роздратування білими слідами на чорному й жовтими плямами на білому одязі.

ТРИВАЛА ДІЯ

Надійний 48-годинний захист і тривалий запах чистоти гарантовані!

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЩО ТАКОГО МІСТЯТЬ ДЕЗОДОРАНТИ, ЯКІ ЗАЛИШАЮТЬ БІЛІ ПЛЯМИ НА ТЕМНИХ ТКАНИНАХ?
Білі плями під пахвами, які залишають дезодоранти, здебільшого спричиняють активні інгредієнти антиперспіранта — солі алюмінію. Це активні порошкоподібні речовини, які розчиняються у воді. У безводних композиціях, як-от більшість аерозольних спреїв, вони містяться у вигляді порошку, тому їх легко можна побачити на шкірі й темному одязі. Навіть тоді, коли солі алюмінію розчиняються у воді, білі сліди можуть з'явитися на темному одязі після випаровування вологи.

ЩО Є ПРИЧИНОЮ УТВОРЕННЯ ЖОВТИХ ПЛЯМ ПІД ПАХВАМИ НА СВІТЛОМУ ОДЯЗІ?
Жовті плями стають дедалі помітнішими від прання до прання. Їх спричиняють різноманітні фактори: антиперспірантні активні речовини, шкірний себум і піт, що поглинаються тканиною, взаємодіють із водою та розчинниками. Ця хімічна реакція залишає у волокнах тканини жовті відкладення. З кожним пранням тканина стає все жовтішою та твердішою.

ЧОМУ НЕ В УСІХ ВИНИКАЮТЬ ЖОВТІ  СЛІДИ У СКЛАДКАХ ОДЯГУ ПІД ПАХВАМИ?
Насправді кожен, хто користується антиперспірантами, зрештою помітить жовті плями. Однак швидкість їх утворення може бути різною. Це залежить від складу поту та шкірного себуму людини, а також від його кількості. На одязі деяких людей плями з'являються не швидко. І мине чимало часу, перш ніж їх стане видно неозброєним оком. Таким людям може здатися, що вони взагалі не мають проблем із жовтими плямами. Ще одна причина відсутності жовтих плям — ви використовуєте дезодорант, який не містить активних антиперспірантних речовин.

 

ЩО МОЖНА ВДІЯТИ З ЖОВТИМИ ПЛЯМАМИ?
Лимонна (або оцтова) кислота здатна зменшити плями, а іноді навіть повністю видалити їх. Отже, якщо у вас на футболці є жовті плями під пахвами, ви можете спробувати видалити їх за допомогою такої процедури: додайте 10 столових ложок 25% оцтової кислоти або 300 мл 5% столового оцту до 5 літрів теплої води. Або розчиніть 12 грамів лимонної кислоти в 1 літрі води. Ці продукти доступні в аптеках і супермаркетах. Залежно від вираженості плями замочіть одяг у цьому розчині приблизно на 12 годин, а потім прополощіть. Будьте обережні з кольоровими й делікатними тканинами та одягом з перламутровими ґудзиками, оскільки кислотний розчин може пошкодити їх.

ЯК ЧАСТО МОЖНА КОРИСТУВАТИСЯ ЦИМ ПРОДУКТОМ?
Ви можете використовувати «Невидимий захист для чорного та білого» NIVEA так само часто, як і ваш звичайний дезодорант/антиперспірант.

ЧИ НЕ ВИКЛИКАЄ ЦЕЙ ПРОДУКТ ЩЕ БІЛЬШЕ ПОДРАЗНЕННЯ ШКІРИ ПОРІВНЯНО ІЗ ТРАДИЦІЙНИМИ ДЕЗОДОРАНТАМИ?
Ні, оскільки всі продукти «Невидимий захист для чорного та білого» NIVEA перед початком їх промислового виробництва були, безумовно, ретельно протестовані на ефективність і переносимість шкірою. У всіх тестах засоби лінійки «Невидимий захист для чорного та білого» NIVEA виявили дуже добру сумісність зі шкірою.

ЯК ПРАЦЮЄ ЦЯ ФОРМУЛА (ПРОТИ БІЛИХ І ЖОВНИХ ПЛЯМ)?
Формула спеціально розроблена для запобігання появі білих плям і зменшення жовтого забарвлення, забезпечуючи надійне 48-годинне дихання тіла й захист від запаху. Проти білих плям NIVEA використовує спеціальну технологію проти білого кольору: солі алюмінію розчиняються в емульсії та покриті маскувальними оліями, що робить сліди невидимими. Щоб запобігти пожовтінню, продукти лінійки «Невидимий захист для чорного та білого» NIVEA створені на основі нової технології, яка містить спеціальну суміш проти забруднень. Цей інгредієнт захищає текстильні волокна від плям, які можуть проникнути в них. Тож плями залишаються на поверхні тканини, і їх можна легше змити.