«ОБІЙМИ ТУРБОТИ» — ДОВГОСТРОКОВА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ

«Обійми турботи» — довгострокова програма підтримки дітей, що постраждали від війни
Уже багато років NIVEA бере участь у різних соціальних проєктах, частину з яких організовує сама. З початку війни і на майбутнє пріоритетним напрямком нашої підтримки стала допомога маленьким українцям. Для цього ми об’єдналися з Червоним Хрестом України й започаткували ініціативу «Обійми турботи».

З початку 2023 і по сьогоднішній день ми проводимо психологічну програму «Діти і війна. Техніки зцілення», щоб допомогти подолати стрес і травматичні переживання дітям, які постраждали внаслідок військових дій. Вона вже допомогла багатьом родинам підтримати малечу й покращити їхній психоемоційний стан. Ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуючи і надалі  підтримувати дітей, які постраждали внаслідок військових дій. 

Програма передбачає творчі заняття, розважальні заходи, екскурсії, майстеркласи, освітні сесії, уроки толерантності й неконфліктного спілкування та психосоціальну підтримку. Ми також започаткували «Академію лідерства» для підлітків, які мають можливість долучитися до волонтерства, реалізовувати власні ідеї та робити світ кращим. 
 

З 2023 року ми даруємо подарунки дітям, що постраждали від війни. Малеча отримає абонементи в басейн, щоб зануритися в приємні враження та зміцнити здоров’я. Віримо, що незабаром усі діти України матимуть щасливе дитинство під мирним небом. А поки як можемо допомагаємо й підтримуємо маленьких українців добрими справами!

Благодійна акція «Обійми Турботи» у магазинах Watsons ініційована вперше у  2023 році: три гривні з кожного придбаного товару NIVEA та NIVEA MEN ми перераховували Товариству Червоного Хреста України на допомогу дітям, постраждалим від війни. ТОВ «БАЙЄРСДОРФ УКРАЇНА» повідомляє, що протягом періоду проведення акції «Обійми Турботи» завдяки її учасникам були зібрані кошти в розмірі 324 525,00 грн. На них було придбано 400 наборів канцтоварів.
 
Допомога дітям із вадами зору