Відчуй Розкіш

Відчуй Розкіш

Чорне та біле невидимий гладкий шовк

Новинка

NIVEA представляє неочікуваний засіб після гоління - не для чоловіків

Новий дезодорант «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» з доглядаючими компонентами задає нові стандарти догляду за жіночою шкірою пахв. Тепер не тільки невидимий захист вашого одягу від плям, а й догляд за шкірою одразу після гоління.

Догляд за шкірою

Доглядаючі компоненти для неймовірно гладенької шовковистої шкіри

Найчастіше гоління призводить до подразнення шкіри, що робить неможливим нанесення дезодоранту. Але тепер це в минулому! Дезодорант «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» підходить для нанесення одразу після гоління. Він робить шкіру неймовірно гладенькою та шовковистою. Ніяких плям, ніякого подразнення шкіри з новим дезодорантом "Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк " від NIVEA.

НЕВИДИМИЙ ЗАХИСТ ТА ДОГЛЯД ТВОЄЇ ШКІРИ Й ОДЯГУ

Інтерв’ю з експертом

ШОВКОВИСТІ Й ГЛАДЕНЬКІ ПАХВИ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ГОЛІННЯ

Чому шкіра пахв така чутлива? Які ознаки подразненої шкіри пахв?

Пахви — дуже чутлива ділянка тіла. Їхня унікальність, у порівнянні з іншими ділянками, у тому, що шкіра в пахвових западинах утворює складки й пронизана великою кількістю потових залоз. Шкіру пахв постійно натирає одяг, плюс додатковий стрес через видалення волосся. Майже 97% жінок видаляють волосся з-під пахв. І в який би спосіб вони це не робили (найчастіше це гоління), поверхневі шари шкіри при цьому видаляються, і шкіра іноді страждає. У більшості жінок з’являються ознаки подразнення шкіри, як-от почервоніння, печіння, свербіж і відчуття сухості.

У чому унікальність формули дезодоранту «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» від NIVEA? І як їй удається пом’якшувати шкіру?

Дезодорант від NIVEA «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» містить доглядаючі компоненти, які допомагають шкірі залишатися м’якою й гладенькою. Наше споживче тестування підтверджує, що жінки бачать і відчувають очевидну різницю. Шкіра пахв доглянута й гарніша на відчуття та на вигляд.

Чи можна використовувати дезодорант від NIVEA «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» відразу після гоління?

Так, дезодорант від NIVEA «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» чудово сприймається щойно поголеною шкірою. По-перше, тому що він не містить етилового спирту, здатного спричиняти ознаки подразнення, наприклад відчуття печіння. А по-друге, дезодорант від NIVEA «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» пом’якшує шкіру та забезпечує комфортні відчуття після гоління. Доглядаючі компоненти у складі допомагають зробити шкіру пахв м’якшою та гладкішою, а також доглянутою на вигляд.

Чи не впливає відсутність спирту на здатність дезодоранту від NIVEA «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» ефективно захищати від неприємного запаху?

Зазвичай для знищення бактерій, що викликають неприємний запах, до дезодорантів додають спирт. Але щоб догляд після гоління був оптимальним, дезодорант від NIVEA «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» спирту не містить. Щоб упоратися з проблемою неприємного запаху без спирту, дезодорант «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» від NIVEA містить потужні антибактеріальні активатори, що забезпечують ефективний захист від неприємного запаху протягом 48 годин.

Чи містить дезодорант від NIVEA «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» солі алюмінію? І чи не шкідливі вони?

Усі дезодоранти, що забезпечують ефективний захист від поту, містять солі алюмінію (наприклад хлоргідрат алюмінію ACH). Ці солі також допомагають зменшити кількість бактерій, що спричиняють неприємний запах. На сьогодні не існує іншого активного інгредієнта, який був би так само надійний у боротьбі з потом і який так само добре сприймала б шкіра. Як і всі інші використовувані в нашій косметиці інгредієнти, солі алюмінію суворо контролюють і піддають серйозним заходам безпеки й науковим випробуванням. Тож споживачі можуть не перейматися щодо можливої шкоди для тіла.

Чи не поступається дезодорант від NIVEA «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» за своєю ефективністю проти білих слідів і жовтих плям іншим дезодорантам Чорне та Біле від NIVEA?

Ні, дезодорант від NIVEA «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» забезпечує такий самий рівень захисту від білих слідів і жовтих плям, як і решта дезодорантів Чорне та Біле від NIVEA. Його ефективність перевіряли в партнерстві з відомим інститутом «Гоенштайн». Цей комплекс, що складається з акредитованої випробувальної лабораторії й науково-дослідного інституту, займається тестуванням і сертифікацією текстилю, а також прикладними дослідженнями в цій галузі.

Що спричиняє часту появу на одязі цих білих плям? І чому на білому одязі в ділянці пахв утворюються жовті плями?

Білий наліт у пахвовій ділянці, який залишається після дезодорантів-антиперспірантів, переважно спричиняють їхні активні компоненти. Вони присутні в дезодорантах як пудра, і тому їх легко побачити на шкірі й темному одязі. Жовті ж плями стають дедалі помітнішими через прання. Утворенню цих плям сприяють різні чинники (наприклад антиперспірантні активні речовини й шкірне сало) і їхня взаємодія з водою та мийним засобом. У результаті цієї хімічної реакції з’являються відкладення жовтого кольору, які в’їдаються в тканину.

Як дезодорант «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» від NIVEA бореться з білими та жовтими плямами?

Проти білого нальоту дезодорант «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» від NIVEA використовує технологію, що запобігає появі білих слідів: розроблені у вигляді суспензії антиперспірантні активні речовини покриті маскувальною оливою, яка робить наліт невидимим. А з жовтими плямами дезодорант від NIVEA «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» бореться за допомогою запатентованого активного компонента проти плям. Цей інгредієнт захищає текстильні волокна від проникнення до них фарбувальних компонентів. У такий спосіб плями залишаються на поверхні, і їх легше відіпрати.

У чому унікальність аромату дезодоранту «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» від NIVEA?

Дезодорант «Чорне та Біле Невидимий Гладкий Шовк» від NIVEA має дуже витончений і приємний аромат, на створення якого надихнули високоякісні парфумерні композиції. Це поєднання квітково-фруктового профілю з мускусними й зеленими нотами. Верхні ноти представлено квітами магнолії, листям плюща й мандарина, а серцевину аромату — дамаською трояндою, золотою орхідеєю та чистими водними нотами. Базовими нотами виступають сандал, амарант, білий мускус і слива.

Про експерта

Доктор Йенс Шульц — завідувач лабораторії у відділі глобального розроблення продукції по лінії дезодорантів у компанії Beiersdorf. Він має вчений ступінь з хімії й докторський ступінь у галузі фізичної хімії, а також 18-річний досвід досліджень і розробок.