Маска у твоєму ритмі

Турбуйся про шкіру у своєму ритмі

Тканинні маски NIVEA

Підзаряди себе та свою шкіру

Життя в активному ритмі потребує ефективних рішень в особистому піклуванні та догляді. Особливо, коли це піклування та догляд за шкірою обличчя.

 

Одна невеличка пауза тривалістю 10 хвилин — це лише мить у стрімкому потоці життя, але навіть її буде достатньо для повноцінного догляду за шкірою обличчя з лінійкою масок NIVEA.

Очищення та догляд

 

Чорна тканинна маска «Детокс: супер-очищення»

Глибоке очищення та виведення токсинів завдяки вмісту вугілля та зеленого чаю освіжить шкіру та позбавить її від слідів втоми.

Тканинна маска «Живлення: ніжність та комфорт»

А якщо шкіра тьмяна та виснажена? Оберіть інтенсивне живлення з оліями Аргани та Ши. Ваша шкіра матиме сяючий вигляд та буде ніжною на дотик.

Тканинна маска «Зволоження: гідробаланс»

Зневоднена шкіра потребує особливого догляду. Подаруйте їй інтенсивне зволоження та свіжість завдяки вмісту гіалуронової кислоти та алое вера.

Антивіковий догляд

Тканинна ліфтинг-маска NIVEA Q10 POWER

Досконалий ліфтинг-догляд — це перш за все про відновлення пружності та еластичності. Особливу роль в цьому відіграють коензими Q10 та Креатин, що стимулюють вироблення колагену шкірою.

 

Тканинна контуринг-маска NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Особливе місце у підтриманні природної пружності та зміцненні контуру обличчя займає власний колаген і гіалуронова кислота. Стимулювати їх виробництво клітинами шкіри допоможе інноваційна формула з гіалуроновою кислотою та активатором колагену.

Як правильно користуватися маскою?