Приєднуйтеся до благодійної акції «Дитинство без війни»!

 

Ми хочемо, щоб діти чули сміх друзів і шум моря замість гулу сирен тривоги. Тому підтримуємо «Дитинство без війни» — найбільший централізований проєкт евакуації дітей з України.

 

Дана ініціатива допомагає дітям з дитячих будинків і дитячих будинків сімейного типу опинитися якомога далі від сирен і обстрілів: в Туреччині, де їм забезпечать усі умови для комфортного життя, навчання й розвитку.

 

Щоб приєднатися до доброї справи, купуйте будь-які товари ТМ NIVEA чи NIVEA MEN з 1 грудня по 31 грудня 2022 року в мережі магазинів EVA або на вебсайті eva.ua. З кожної покупки ми перерахуємо 1 гривню на підтримку проєкту «Дитинство без війни».

 

Більше про проєкт можна дізнатися тут.


ТОВ «БАЙЄРСДОРФ УКРАЇНА» повідомляє, що протягом періоду проведення Акції «Дитинство без війни» завдяки її учасникам зібрані грошові кошти в розмірі 723 485,00 грн. (сімсот двадцять три тисячі чотириста вісімдесят п’ять гривень, 00 копійок).

Дана сума в повному обсязі була переказана Товариством на рахунок Благодійної Організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РУСЛАНА  ШОСТАКА» з метою евакуації українських дітей із прифронтових територій та допомоги найуразливішій категорії українців: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, членів сімей військовослужбовців, людей, що їх супроводжують (опікуни, піклувальники, вихователі).