ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ NIVEA LUMINOUS630 ПРОТИ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ

Після 10 років досліджень, лінійка Luminous630 стала одним із проривних відкриттів NIVEA, створених на основі запатентованих інгредієнтів, які допомагають пом'якшити шкіру та запобігти появі пігментації. Лінійка Luminous630 від NIVEA збагачена такими ефективними інгредієнтами, як гіалуронова кислота, що міститься в сироватці для глибокого освітлення шкіри. Крім того, в сироватці проти зморщок і плям міститься колагеновий бустер, що заповнює глибокі зморшки, а в сироватці проти слідів від акне – саліцилова кислота, що розгладжує шкіру.

Що таке лінійка NIVEA Luminous і як вона працює?
Лінійка Nivea Cellular Luminous630 розроблена командою експертів із догляду за шкірою. Їхня мета полягала у створенні засобів, які б безпечно висвітлювали пігментні плями та запобігали появі нових у майбутньому. Засоби від пігментних плям Nivea Cellular Luminous працюють на клітинному рівні, тому спрямовані на першопричину проблеми та мають подвійну дію, а саме:

- Впливають на ділянки з високим рівнем меланіну, освітлюючи плями.

- За постійного використання регулюють вироблення меланіну, запобігаючи появі нових темних плям.

Що таке пігментні плями і як вони з'являються?
"Пігментні або темні плями – це знебарвлення шкіри, спричинене підвищеним виробленням меланіну. Існує 4 причини, через які на шкірі можуть з'являтися такі плями: 

1. Надмірне перебування на сонці без засобу з SPF
2. Гормональний дисбаланс
3. Вік
4. Постакне/запалення шкіри

Вплив сонця: внаслідок перебування на сонці або в соляріях, де ваша шкіра піддається впливу УФ, на тілі та обличчі можуть з'являтися темні плями. Їх також називають печінковими плямами або сонячним лентіго (веснянки, гіперпігментація).

Плями від сонця найчастіше з'являються на ділянках тіла, найбільш схильних до сонячного впливу – обличчі та кистях.

Гормональний дисбаланс: невеликі ділянки знебарвлення шкіри є симптомом порушення її пігментації, що називається мелазмою. Жінки мають більшу схильність до цих змін, особливо під час вагітності. Як правило, це пов'язано з високим рівнем естрогену проти низького рівня прогестерону, що призводить до підвищеного рівня пігментації шкіри.

Вік: тісно пов'язані з впливом сонця, вікові плями утворюються через меланін. Інтенсифікація утворення цього природного пігменту відбувається за дії УФ-випромінювання. Вікові плями з'являються на шкірі, що піддавалася впливу сонця протягом тривалого часу, що спричинило надмірне накопичення меланіну.

Постакне/запалення шкіри: темні плями або постзапальна пігментація (PIH) – це не обов'язково шрами. Це багаті меланіном фіолетові або темні плями, які з'являються після усунення акне. Іноді такі сліди можуть залишатися довше, ніж саме акне. Лінійка Luminous630 є ефективним засобом від пігментних плям. Продукти цієї серії цілеспрямовано впливають на пігментацію, щоб освітлити плями й збалансувати колір вашої шкіри.

Ознайомтеся з лінійкою Luminous630, що подарує вам рівний тон обличчя."

Як боротися з пігментацією?
Почніть свій шлях до сяючого і рівного тону шкіри вже сьогодні з NIVEA Luminous. Ми рекомендуємо послідовно використовувати засіб від пігментних плям на обличчі у ранковому та вечірньому догляді за шкірою. Наприклад, денний флюїд NIVEA® LUMINOUS630® «Потрійний захист» SPF 50 захищатиме шкіру впродовж дня, а отже, вам не доведеться турбуватися про появу нової пігментації.

Увечері подбайте про шкіру з нічним кремом LUMINOUS630® «Вирівнювання тону». Цей дієвий засіб від пігментних плям збагачений гіалуроновою кислотою, щоб заряджати шкіру енергією вночі й зберігати баланс вироблення меланіну.