• Все
  • Денні креми
  • Доглядаючі маски
  • Лікування
  • Нічні креми
  • Сироватка
Фільтр
Відсортувати
Ваша шкіра така ж унікальна, як і ви
Щоб підібрати крем для обличчя, який підходить саме для вас із вашими унікальними потребами, необхідно знати тип вашої шкіри. Часто відчуваєте сухість та стягненість шкіри? Чи у вас проблемна шкіра? Чутлива до яскравого світла та екстремальних температур? Хоч яка ваша шкіра — комбінована, суха чи проблемна, нормальна чи чутлива, — в асортименті NIVEA знайдуться засоби для догляду за обличчям, ніби створені для вас. Забезпечте інтенсивне зволоження сухій шкірі, доглядайте за чутливою шкірою за допомогою кремів із ніжною формулою та звільніть проблемну шкіру від прищів та жирного блиску.


Особливий догляд для особливих потреб
З віком наша шкіра змінюється: клітини відновлюються повільніше, виробляють менше колагену, а шкіра втрачає вологу та еластичність. Центр дослідження шкіри NIVEA створив спеціальні креми для обличчя для зрілої шкіри. Їхня інноваційна формула допомагає зменшити зморшки та попереджає появу нових, у такий спосіб надаючи шкірі молодшого та більш свіжого вигляду. Особливо негативно на зрілу шкіру впливають УФ-промені, адже вони мають здатність проникати крізь скло. Тож шкіра зазнає їхнього впливу щодня. Саме тому багато денних засобів NIVEA мають рівень захисту від УФ-променів 15 або 30 та спеціальний УФ-фільтр. Для тих, кому важлива не лише доглянутість шкіри обличчя, а й досконаліший її відтінок, гарним рішенням стане крем для обличчя із тоном. NIVEA може запропонувати зволожувальні креми із відтінком для різних типів шкіри. ВВ-креми мають особливу структуру: вони не тільки забезпечують зволоження та захист, а й приховують недоліки шкіри.


Комплексний догляд за шкірою від NIVEA
Щоб шкіра вашого обличчя була доглянутою та сяяла тривалий час, важливо регулярно піклуватися про неї. Догляд має включати використання нічного крему для обличчя та спеціальних засобів для ділянки навколо очей на додачу до денного крему. Завжди обирайте засоби з однієї серії — так ви будете впевнені, що інгредієнти продуктів спеціально створені для ваших потреб і бажаний ефект буде досягнуто. Правильне очищення — важливий етап догляду за шкірою обличчя. Очищувальні серветки, гель чи скраб — обирайте засоби, призначені саме для вашого типу шкіри.