Фільтр
Відсортувати
Відсортувати
чоловічої шкіри. Тому не дуже ефективно користуватися кремом вашої другої половини. У більшості випадків це не рекомендовано тому, що креми для жінок мають занадто жирну текстуру.
 

Догляд за обличчям для чоловіків: особливі вимоги до функцій продуктів

Чоловіча шкіра на 15-20 відсотків товща за жіночу і має набагато більше сальних залоз. Як результат, тенденція до розвитку акне та прищів. Засоби для догляду за обличчям для чоловіків орієнтовані на цю особливість. Вони забезпечують шкіру вологою та містять менше масел, щоб пори не забруднювалися додатково.
 

Типи зсобів для догляду за обличчям для чоловіків згідно віку 

Чоловіча шкіра має багато волосяних фолікулів. Ця особливість дуже добре демонструється ростом бороди. Борода має від 5 000 до 30 000 волосин і займає третину обличчя. Волосини ростуть близько одна до одної та оточені сальними та жировими залозами. Відновлювальний догляд за обличчям для чоловіків створений згідно текстури чоловічої шкіри та ефекту, який здійснює на шкіру гоління. Шкіра чоловіків містить більшу пропорцію колагену, тому вона виглядає товщою та більш тугою довше, ніж жіноча шкіра. Незважаючи на це, починаючи з 35 років, колагенові волокна починають зменшуватися - іноді навіть швидше, ніж у жінок - і починають з'являтися перші зморшки. Противікові інгредієнти, які відрізняються використання вдень або вночі забезпечують релаксацію та добре самопочуття. Догляд за обличчям для чоловіків ефективний тоді, коли створений згідно наукових досліджень. NIVEA використовує багаторічний досвід та новітні знання в дерматології як основу для прогресивних концепцій, які ретельно створені для персональніх потреб.