• Все
  • Кульковий
  • Спрей
  • Стік
Фільтр
Відсортувати
Відсортувати

Відчуття свіжості та довготривалий захист дезодорантів

Із дезодорантами NIVEA для чоловіків кожен ранок ви розпочинатимете з відчуття свіжості та насолоджуватиметеся надійним захистом проти поту та неприємного запаху впродовж багатьох годин. Більше того, дезодоратни для чоловіків NIVEA створені згідно формул, які не шкодять шкірі та мають дійсно чоловічі аромати.


Дезодорант-спрей для чоловіків: класика для щоденного використання

Дезодоранти-спреї надають відчуття свіжості та є номером 1 серед дезодорантів для чоловіків. Їх активні інгредієнти швидко та рівномірно розподілються з натисканням та розпилювач, а також мають стійкий аромат. Шкіра під пахвами свіжа, має приємний аромат та добре захищена від поту. Це ідеально для чоловіків, які поспішають вранці та хочуть витрачати мінімум часу на очікування перед тим, як вдягнутися. Наша порада: для більшої ефективності струсніть спрей перед використанням.

Практичний та компактний: роликові дезодоранти для чоловіків
В пошуках дезодоранту, який швидко наноситься одразу після ранкових вправ? Практичний аплікатор особливо ефективний для таких цілей. Якщо вам потрібен дезодорант зручного розміру із витонченим ароматом, роликовий дезодорант - ваше рішення.  Стіки та роликові дезодоранти наносяться точно на необхідну ділянку шкіри, а їх кремові формули лишають захисний шар на шкірі. Чи є ще переваги? Звісно! Стіки та роликові дезодоранти для чоловіків займають дуже мало місця у валізах та спортивних сумках.


Дезодорант та антиперспірант - не одне й те ж саме

Дезодорант забезпечує надійний захист від неприємного запаху, але не запобігає виділенню поту. Дезодоранти вбирають неприємні запахи, спричинені бактеріями. Чоловічі дезодоранти-антиперспіранти також захищають від поту. Для чоловіків, які мало пітніють або не хочуть впливати на процес виділення поту, дезодорант підійде якнайкраще. Навіть ті, хто уникає солей алюмінію, можуть використовувати дезодоранти. Незважаючи на це, чоловіки, які потіють більше та хочуть зменшити виділення поту, оптимальним вибором є антиперспірант. 


Дезодоранти для чоловіків для спеціальних потреб

Незважаючи на ефективність та захист деякі дезодоранти для чоловіків лишають плями на одязі. NIVEA розробила спеціальну формулу, яка пропонує захист від білих слідів на темному одязі та жовтих плям на світлому. Стрес та напруження також збільшують кількість поту. Дезодоранти NIVEA Антистрес містять особливу комбінацію двох компонентів антиперспіранту для допомоги у контролі виділення поту під час стресу, вони надійні та захищають впродовж 48 годин. Якщо для вас важливий антибактерыальний захист, обирайте засоби із волорозчинним цитратом срібла, створені лабораторіями NIVEA.  Такі засоби пропонують високоефективний захист проти плям та поту, а також турбуються про шкіру.