• Все
  • Кульковий
  • Спрей
  • Стіки
Фільтр
Відсортувати
Відсортувати

Перегляньте наш

широкий асортимент дезодорантів

Дезодоранти: надійний захист

Незважаючи на причину (перенапруженість, стрес чи спека), піт - це нормальна реакція, якою наше тіло регулює свою температуру. Але піт може спричинити неприємний запах та виділення надмірної кількості вологи, особливо під пахвами. Новітні дезодоранти та антиперспіранти запобігають неприємному запаху та забезпечують приємне відчуття свіжості впродовж дня. Антиперспіранти, з іншого боку, протидіє потовиділенню загалом.


Дезодорант чи антиперспірант?

Яка ж різниця між дезодорантом та антиперспірантом? Засіб, який запобігає неприємному запаху тіла називається дезодорантом. Дезодоранти вбивають бактерії та не дозволяють їм розмножуватися. На додаток вони маскують запахи приємним ароматом. Людям, які не потіють інтенсивно від природи, рекомендовано використовувати дезодоранти. Навіть ті, хто свідомо обирає засоби, які не містять солей алюмінію, можуть обирати дезодоранти, адже всі дезодоранти NIVEA гарантовано не містять цього інгредієнта. Ті, хто мають підвищене потовиділення, мають обирати антиперспіранти. Антиперспірант ефективно зупиняє виділення поту під пахвами, таким чином запобігаючи появі неприємного запаху  та вологим плямам на одязі. Ці засоби містять солі алюмінію, які, згідно дослідженнім експертів, не шкодять здоров'ю. Дезодоранти та антиперспіранти найбільш ефективні на чистій шкірі. Щоб відчуття догляду залишалося на увесь день, користуйтесь дезодорантами вранці одразу після душу.


Дезодорант для будь-яких потреб: спрей, роликовий дезодорант, стік

Спрей, роликовий чи стік - якому дезодоранту ви надаєте перевагу? В Німеччині чоловіки надають перевагу класичному дезодоратну-спрею, у той час, як роликові дезодоранти особливо популярні серед жінок. Дезодорант-спрей надає особливої свіжості. Він приємно покриває шкіру, залишаючи шкіру під пахвами сухою, і ви можете одягатися майже одразу. Гігієнічне нанесення та чудовий свіжий аромат також є перевагами використання спрею. Для оптимального захисту струсніть дезодорант перед використанням. 

Роликові дезодоранти особливо подобаються жінкам. Ролик, що крутиться, забезпечує оптимальне дозування дезодоранту. Більш того, роликові дезодоранти дуже ніжні до шкіри, а отже підходять для ніжної та чутливої шкіри.  Сухі дезодоранти вважаються такими, що не шкодять довкіллю. Якщо ви хочете будти впевненими, що дезодорант не лишить слідів на одязі, вам необхідні дезодоранти зі спеціальними інгредієнтами, які запобігають появі білих слідів на темному одязу та жовтих на білому.