Корисні підказки щодо того, як приймати душ

ЯК ЗМІНИТИ НА КРАЩЕ РАНКОВУ ПРОЦЕДУРУ ПРИЙМАННЯ ДУШУ

Не зациклюйтеся на звичних і малоефективних способах приймання ранкового душу. Дізнайтеся більше корисних порад, щоб пришвидшити та зробити продуктивнішими ваші ранкові справи.

ЯК МАТИ МАКСИМУМ ВІД ВАШИХ ПРОЦЕДУР ПРИЙМАННЯ ДУШУ

Змініть спосіб приймати душ, щоб зекономити час і полегшити ранкові процедури.

Кожен може приймати душ ефективно

Більше не доведеться спізнюватися на роботу з тієї причини, що Ви не залишили собі достатньо часу, щоб підготуватися. Будь-хто може навчитися як організувати свої інструменти і ефективно використовувати свій час. Способи прийому душу до Ваших послуг, щоб полегшити Ваше життя.

Перегляньте ваш підхід до процедури приймання душу

Ранкове приймання душу є важливим елементом початку дня для більшості людей. Ця процедура не лише дарує відчуття ідеальної чистоти та запах свіжості, але й пробуджує та надихає вас на звершення нового дня.

Однак більшість людей сприймають щоденну потребу приймати душ як незручну обов’язкову процедуру та воліли б залишитися на зайвих десять хвилин у ліжку. Проте, ви можете насолоджуватися продуктивнішим ранком, скориставшись порадами й креативним підходом до приймання душу, щоб зекономити свій час для гарного початку дня.

Ви будете здивовані, наскільки багатофункціональним може стати ваше приймання душу, варто лише скористатися корисними підказками, що ми вам пропонуємо.


4 прості способи приймати душ, щоб процедура працювала на вас

Повісьте зім’ятий одяг у ванній під час приймання душу

Розвісьте пом’ятий одяг у ванній з парою, і складки поступово зникнуть. Це позбавить потреби прасувати одяг. Однією турботою менше!

Обмотайте голову футболкою після того, як вимили волосся

Сушити волосся рушником — занадто агресивний метод для тонких волосяних фолікулів. До того ж, рушник поглинає з волосся забагато вологи й робить його хвилястим. Якщо натомість обернути волосся футболкою, ви позбавитеся надлишку вологи, а волосся буде гладким і м’яким.

Відкладіть обрізання нігтів на час після душу

Обрізання нігтів на руках і ногах може ускладнитися, якщо вони жорсткі й тверді. Душ пом’якшить нігті, і їх буде легше й зручніше обрізати, а вам не треба буде опісля збирати їх по всій кімнаті.

Застосовуйте парфуми відразу після душу

Якщо нанести улюблений аромат одразу після душу й до вдягання, волога на шкірі допоможе затримати аромат на триваліший час. Отже, не потрібно буде турбуватися, що парфуми вивітряться протягом дня. Також ви уникнете плям на одязі.


СПОСОБИ ПРИЙМАТИ ДУШ ВІД NIVEA

Змінивши засоби для душу, можна зекономити час без шкоди для догляду за шкірою.

Економте ранковий час, користуючись засобом для зволожування тіла в душі NIVEA In-Shower Body Moisturiser

Якщо вранці вам часто бракує часу, зволожувальний засіб для тіла — це та річ, яку ви готові принести в жертву. Використовуючи зволожувальний крем для тіла *NIVEA In-Shower Body Moisturiser*, цього більше не доведеться робити.

Просто нанесіть його на шкіру, доки ви ще перебуваєте в душі, змийте й обітріться рушником як зазвичай. Шкіра буде гладкою та зволоженою протягом 24 годин.

Формула, що активується водою, миттєво поглинається шкірою і не залишає по собі липкого сліду — можете одягнутися й робити свої справи далі. Це ж так легко!

Швидкий і простий ранковий догляд

У кожного шкіра час від часу заслуговує на хвилинку задоволення, але брак часу часто марнує зусилля. Чому б уранці не нанести на шкіру крем NIVEA Care & Magnolia Shower Cream, щоб шкіра стала м’якою та чарівною без зайвих зусиль.

Корисні поради щодо покращення ранкового ритуалу

  • Поки вода в душі нагрівається, виконайте додаткові вправи.
  • Використовувати відновлювальний гель для душу *NIVEA Lemongrass & Oil Shower Gel* значно практичніше, аніж звичайне мило.
  • Не мийте волосся щоранку, якщо воно не жирніє швидко.
  • Придбайте таймер для душу. Цей пристрій нагадає, що 5 або 10 хвилин уже спливли — адже захопитися так легко!

ЦІКАВІ ПОРАДИ ДЛЯ ВАС