КОРИСНІ ПОРАДИ ЩОДО ТОГО, ЯК ПРИЙМАТИ ДУШ

ЯК ЗМІНИТИ НА КРАЩЕ РАНКОВУ ПРОЦЕДУРУ ПРИЙМАННЯ ДУШУ

Не зациклюйтеся на звичних і малоефективних способах приймання ранкового душу. Дізнайтеся більше корисних порад, щоб пришвидшити та зробити продуктивнішими ваші ранкові процедури.

ЯК ОТРИМАТИ МАКСИМУМ ВІД ПРОЦЕДУРИ ПРИЙМАННЯ ДУШУ

Змініть спосіб приймання душу, щоб зекономити час і полегшити ранкові процедури.

ПРИЙМАТИ ДУШ ЕФЕКТИВНО? ЗАПРОСТО!

Більше ніяких спізнень на роботу через те, що ви не залишили собі достатньо часу на збори. Будь-хто може навчитися ефективно використовувати свій час. До вашої уваги способи приймання душу, які полегшують життя.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВАШ ПІДХІД ДО ПРОЦЕДУРИ ПРИЙМАННЯ ДУШУ

Ранковий душ є важливим компонентом початку дня для більшості людей. Ця процедура не лише дарує відчуття ідеальної чистоти та запах свіжості, але й пробуджує та надихає на звершення нового дня.
Однак багато людей сприймають щоденну потребу приймати душ як обов’язкову надокучливу процедуру та воліли б залишитися у ліжку на зайвих десять хвилин. Що ж, за креативного підходу до приймання душу можна зекономити свій час і продуктивніше провести свій ранок, насолоджуючись гарним початком дня.
Ви будете здивовані, наскільки багатофункційним може стати приймання душу. Скористайтеся корисними порадами, викладеними нижче.
 

ЧОТИРИ ПРОСТИХ СПОСОБИ ЗМУСИТИ ПРОЦЕДУРУ ПРИЙМАННЯ ДУШУ ПРАЦЮВАТИ НА ВАС

Повісьте зім’ятий одяг у ванній під час приймання душу

Розвісьте пом’ятий одяг у ванній з парою, і складки поступово зникнуть. Це позбавить потреби прасувати одяг. Однією турботою менше!

Обмотайте голову футболкою після того, як вимили волосся

Сушити волосся рушником — занадто агресивний метод для тонких волосяних фолікулів. До того ж, рушник поглинає з волосся забагато вологи й робить його хвилястим. Якщо натомість обернути волосся футболкою, ви позбавитеся надлишку вологи, а волосся буде гладким і м’яким.

Відкладіть обрізання нігтів на час після душу

Обрізання нігтів на руках і ногах може ускладнитися, якщо вони жорсткі й тверді. Душ пом’якшить нігті, і їх буде легше й зручніше обрізати, а вам не треба буде опісля збирати їх по всій кімнаті.

Застосовуйте парфуми відразу після душу

Якщо нанести улюблений аромат одразу після душу й до вдягання, волога на шкірі допоможе затримати аромат на триваліший час. Отже, не потрібно буде турбуватися, що парфуми вивітряться протягом дня. Також ви уникнете плям на одязі.

СПОСОБИ ПРИЙМАТИ ДУШ ВІД NIVEA

Змінивши засоби для душу, можна зекономити час без шкоди для догляду за шкірою.

ЕКОНОМТЕ ЧАС УРАНЦІ, КОРИСТУЮЧИСЬ ЗАСОБОМ ДЛЯ ЗВОЛОЖЕННЯ ТІЛА NIVEA ГЕЛЬ-ДОГЛЯД ДЛЯ ДУШУ «КРЕМ ТА АЛОЕ»

Якщо вранці вам часто бракує часу, зволожувальний засіб для тіла — це та річ, якою ви готові пожертвувати. Та з гелем-доглядом для душу «Крем та алое» цього більше не доведеться робити.

Просто нанесіть його на шкіру, доки перебуваєте в душі, спіньте та змийте, потім обітріться рушником, як зазвичай. Ваша шкіра буде гладенькою та зволоженою протягом 24 годин. Спеціальна формула з натуральним алое вера м'яко очищує шкіру, роблячи її шовковистою і ніжною, а легкий аромат дарує відчуття свіжості.

Після душу нанесіть лосьйон для тіла «Алое та зволоження». Формула із сироваткою Intense Moisture («Інтенсивне зволоження») та натуральним алое вера забезпечить комплексний догляд «5 в 1».

ШВИДКИЙ І ПРОСТИЙ РАНКОВИЙ ДОГЛЯД

Ваша шкіра заслуговує бодай на хвилинку задоволення. Але завжди часу обмаль. То чому б уранці не нанести лосьйон для тiла «Неймовірна м'якість», щоб шкіра стала м’якою та чарівною без зайвих зусиль? Формула цього лосьйону збагачена сироваткою Deep Moisture («Глибоке зволоження») та цінною олією ши.

Використовувати гель-догляд для душу «Лемонграс з крапельками олії» значно практичніше, ніж звичайне мило. 

КОРИСНІ ПОРАДИ ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ РАНКОВОГО РИТУАЛУ

  • Поки вода в душі нагрівається, виконайте кілька фізичних вправ.
  • Використовувати відновлювальний гель для душу NIVEA Lemongrass & Oil Shower Gel значно практичніше, ніж звичайне мило.
  • Не мийте волосся щоранку, якщо воно не жирніє швидко.
  • Придбайте таймер для душу. Цей пристрій нагадає, що 5 або 10 хвилин уже спливли. Знаємо, що захопитися дуже легко!
 
background