СПРИЯТЛИВА ДІЯ ЗМІЦНЮВАЛЬНОГО ЛОСЬЙОНУ ДЛЯ ТІЛА

З часом шкіра може втратити свою пружність та еластичність, якщо за нею не доглядати в належний спосіб. Дізнайтеся, як мати здорову й доглянуту шкіру — вивчіть ці поради щодо зміни способу життя й підбору лосьйонів для тіла.

ВІДКРИТТЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ ВАШОЇ ШКІРИ

З часом шкіра може втратити свою пружність та еластичність, якщо за нею не доглядати в належний спосіб. Дізнайтеся, як мати здорову й доглянуту шкіру — вивчіть ці поради щодо зміни способу життя й підбору лосьйонів для тіла.

ЩО ГОВОРИТЬ НАУКА ПРО СТАРІННЯ ШКІРИ?

Наш тип шкіри має властивість змінюватися протягом усього нашого життя. Ви можете мати комбіновану шкіру у двадцять років і суху в сорок років.
Що робить шкіру сухою, коли ми стаємо старшими? Перш за все наш організм виробляє менше натуральних речовин, які зволожують нашу шкіру.
Клітини також відновлюються повільніше, ніж тоді, коли ми були молодшими. Перебування на сонці без використання сонцезахисного крему може також зашкодити зовнішньому вигляду й позначитися на пружності нашої шкіри.
Але ще не все втрачено. Розв’язати проблему можна, змінивши ваші процедури й засоби для догляду за шкірою на такі, які підходять для сухішої шкіри, оскільки вона потребує більше уваги. Інтенсивні зволожувальні креми, такі як лосьйон для тіла Q10 «Пружність та сяяння шкіри» від NIVEA, допомагають зберігати м’яку й еластичну шкіру. Окрім зволоження, цей лосьйон створює ефект природної засмаги для сяяння шкіри.

ЩО ПОТРІБНО ЗРІЛІЙ ШКІРІ?

Ключ до здоров’я шкіри — це її зволоженість. З віком кількість коензиму Q10 — компонента шкіри, що підтримує її пружність, — починає зменшуватися. Зволожувальний засіб для тіла з коензимом Q10 підтримає вашу шкіру, зберігаючи її м’якість та еластичність.

ТОНІЗУЄМО ШКІРУ: П’ЯТЬ ЗМІН У СПОСОБІ ЖИТТЯ

ГІДРАТАЦІЯ

Сприятливий вплив гідратації важко переоцінити. Вашу шкіру завжди можна наповнити вологою за допомогою зволожувального крему та випивши води, яка живить її зсередини. Вживання чистої питної води замість кофеїновмісних і солодких напоїв не лише позитивно вплине на здоров’я вашої шкіри, а й надасть їй м’якості та пружності.

БІЛЬШЕ ВПРАВ

Фізичні вправи сприяють не лише зменшенню розміру вашого одягу та тонусу окремих проблемних зон — заняття у тренажерному залі, йога, щоденна ранкова гімнастика допомагають виробленню колагену й покращують кровообіг. У свою чергу це тонізує вашу шкіру і змушує її сяяти.

КОРИСТУЙТЕСЯ СОНЦЕЗАХИСНИМ КРЕМОМ

Пошкодження шкіри внаслідок загоряння без використання сонцезахисного крему є однією з основних причин її старіння. Якщо шкіра не захищена від ультрафіолетових променів, природний колаген та еластин у вашому організмі руйнуються. А саме вони відповідають за пружність та еластичність шкіри.
жінка-тримає-в-руках-зелене яблуко

ДОТРИМУЙТЕСЯ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Здорова дієта — це дещо більше, ніж спосіб підтримувати вагу і форму. Правильне харчування позначається на вигляді вашої шкіри — вона стає свіжою і пружною. З іншого боку, солодощі сприяють виробленню інсуліну, який руйнує колаген та еластин в організмі, викликаючи зморшки та роблячи вашу шкіру в’ялою.  

ЯК МАТИ ЕЛАСТИЧНУ ШКІРУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗМІЦНЮВАЛЬНОГО ЛОСЬЙОНУ ДЛЯ ТІЛА

Навіть з усіма цими вправами наша шкіра іноді потребує допомоги. Дізнайтеся про переваги лосьйону для зрілої шкіри.

ЩО ТАКОГО ОСОБЛИВОГО В ЛОСЬЙОНАХ NIVEA?

Формула лосьйонів для тіла від NIVEA дарує відчутне зволоження сухій та нормальній шкіри протягом 48 годин завдяки інгредієнтам природного походження. Наприклад, натуральний алое вера у лосьйоні для тіла «NATURALLY GOOD Натуральний Алое та Зволоження» не тільки працює із сухою шкірою за допомогою м’якого масажу, але й допомагає відновити природну пружність шкіри. А формула лосьйону для тiла «Неймовірна м'якість» збагачена сироваткою DEEP MOISTURE («Глибоке зволоження») та ціною олією ши.

НІЩО НЕ ЗАВАДИТЬ БУТИ КРАСИВОЮ

Іноді ви думаєте, що на процедури зволоження немає часу. Але нанесення лосьйону для тіла «Відновлення та догляд SOS» від NIVEA, який піклується про дуже суху шкіру та діє у балансі з її мікробіомом, не потребуватиме багато зусиль. Почніть ваш день із догляду за вашою шкірою, щоб вона залишалася м’якою та еластичною.