Отримайте максимум задоволення від душу

ВАШ ПОСІБНИК ІЗ ПРИЄМНОГО ПРИЙМАННЯ ДУША

Незалежно від того, приймаєте ви швидкий душ перед роботою чи для розслаблення ввечері, присвятіть час підготовці й ваш щоденний душ стане набагато приємнішим процесом.

РІЗНІ ПІДХОДИ ДО ПРИЙМАННЯ ДУШУ

Кожен має різні потребі під час душу – подумайте, який тип вам необхідний і сплануйте процес ефективніше.

Поспішаєте? Опануйте швидкий душ

Перебуваючи в душі, зосереджуйтеся на купанні, і ви будете вражені, скільки часу ви змогли заощадити.

Швидкий та ефективний душ

Не секрет, що сучасне повсякденне життя може бути дуже бурхливим, у вас завжди багато нагальних справ. Багато хто вважає, що душ є останнім у списку пріоритетів, і хоче зробити це якомога швидше й ефективніше.

Витрачати менше часу на душ, звісно, можливо, але вимагає певного планування, щоб забезпечити його ефективність і комфорт.

Перш за все переконайтеся, що ви підготували все необхідне: певні продукти для душу, зубну щітку або мочалку. І вам не доведеться виходити з душу, щоб знайти щось, – це марнування часу!

Важливо також, щоб ви не надто захопилися насолодою від приємної теплої води. Якщо ви поспішаєте, встановіть собі максимально допустиме обмеження часу й дотримуйтеся його.

Як приймати душ для ультра-розслаблаблення

Якщо ваш час не обмежений, ви можете дозволити собі поніжитися в душі довше. Чому б не приглушити світло, наповнити кімнату улюбленим ароматом і по-справжньому розслабитися?

Також рекомендуємо вибрати збагачені продукти для душу, щоб сповна поніжитися у розслабляючому душі. Побалуйте себе нашим засобом NIVEA Creme Smooth Shower та насолоджуйтеся відчуттям гладкої шкіри. Або, якщо ви любите поніжити вашу шкіру олією для душу, скористайтеся NIVEA Natural Shower Oil – живильною олією для чутливої та сухої шкіри.

Душ для розслаблення – це не просто купання. Ви маєте увібрати в себе його атмосферу, забуваючи про свої турботи й насолоджуючись «часом для себе».

Час відпочити: душ для розслаблення

З іншого боку, дехто любить приймати душ, не поспішаючи. Насолода паровим гарячим душем – це один з маленьких моментів релаксації в житті, під час якого поступово минає денний стрес.


ГОЛОВНА УМОВА ДЛЯ ПРИЄМНОГО ДУШУ: ПІДГОТОВКА

Чи отримаєте ви від душу те, що вам потрібно, часто залежить від того, як ви підготуєтеся до нього.

Як підготуватися до душу

Гарна підготовка до душу допоможе вам заощадити час і бути більш організованим.

Перш ніж стрибати в душ, важливо вирішити, скільки часу ви хочете там провести й чого хочете досягти. Якщо ви не миєте волосся щодня, заздалегідь заплануйте дні, коли ви це робитимете, – так ви можете залишити собі додатковий час і вам не доведеться поспішати.

Якщо ви плануєте заняття спортом або відвідування тренажерного залу, якщо це можливо, залиште час на душ після цього. Так само, якщо ви віддаєте перевагу ранковому душу, сплануйте його й залиште достатньо часу. Душ поспіхом може залишити відчуття стресу, а це не є гарним початком вашого дня.

Сплануйте, які продукти вам необхідні

Перш ніж зайти в душ, потрібно вирішити, які продукти ви будете використовувати для шкіри й волосся, щоб ви могли їх підготувати та скласти чіткий план дій.

Поради щодо підготовки до душу

  • Вдягніть шапочку для душу, якщо ви не плануєте мити волосся.
  • Ретельно розчешіть волосся, якщо ви плануєте його мити.
  • Використовуйте щітку для тіла, щоб видалити відмерлі клітини шкіри.
  • Нагрійте ванну кімнату до комфортної температури.
  • Підготуйте одяг, який C66ви вдягнете після того, як вийдете з душу.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЧУДОВІ ПРОДУКТИ ВІД NIVEA ПІД ЧАС ПРИЙМАННЯ ДУШУ

ЯК ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ ВАШ ЩОДЕННИЙ ДУШ МАВ ПОЗИТИВНИЙ ЕФЕКТ ДЛЯ ВАС

Наявність правильної стратегії приймання душу гарантує, що процес іде за планом.

Ідеальний режим приймання душу – що я маю зробити спочатку?

вродлива-дівчина-з-рушником

Обсихання

Щоб висушити волосся, загорніть його якісним і м'яким рушником, попередньо обережно віджавши, і почніть обтирати вашу шкіру делікатними рухами.

Помийте волосся

Спочатку краще помити волосся шампунем, а тоді нанести кондиціонер. Так ви зможете залишити кондиціонер на деякий час, щоб він ефективніше подіяв, поки ви займаєтеся іншими справами. Якщо необхідно, підніміть волосся з плечей і заколіть його. Результат – шовковисте, гладеньке волосся.

Очистіть обличчя

Після кількох хвилин у душі пара починає відкривати пори на обличчі, тому очищення буде набагато глибшим. Спробуйте крем NIVEA Creme Care Facial Cleansing Cream для цілющого очищення з Евцерітом і пантенолом для неймовірно м'якої та еластичної шкіри.

Гоління

Не рекомендується голитися, коли ви тільки зайшли в душ, – це може навіть призвести до поранень. Після того, як ви провели трохи часу у воді, шкіра й волосся стануть м'якшими, і гоління буде набагато ефективнішим.

Помийте тіло

В ідеалі, миття тіла має бути останньою дією в душі. Так ви можете бути впевнені, що змиєте залишки шампуню та кондиціонера, які в іншому випадку можуть подразнювати шкіру, якщо вона є особливо чутливою.

5 простих способів забезпечити приємне приймання душу

  • Заздалегідь плануйте частоту приймання душу.
  • Якщо у вас є резервуар для гарячої води, переконайтеся, що ви достатньо нагріли його для приймання душу.
  • Завжди використовуйте килимок проти ковзання для душу, щоб запобігти нещасним випадкам.
  • Використовуйте таймер для душу, який попередить вас, що час, відведений на душ, закінчився.
  • Звикайте до звичайного щоденного душу, і процес стане набагато простішим.

жінка-наносить-крем-на-руку

Що робити після душу

Розумно використовуйте час після душу. Зволожуйте шкіру ще у ванній кімнаті. Вона поглинає більше вологи не тільки після душу, цьому також сприяє пара. Це найкращий час для обрізання нігтів, оскільки вони стають значно м'якшими.