«ОБІЙМИ ТУРБОТИ» — ДОВГОСТРОКОВА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ

«Обійми турботи» — довгострокова програма підтримки дітей, що постраждали від війни
Уже багато років NIVEA бере участь у різних соціальних проєктах, частину з яких організовує сама. З початку війни пріоритетним напрямком нашої підтримки стала допомога маленьким українцям. Для цього ми об’єдналися з Червоним Хрестом України й започаткували ініціативу «Обійми турботи».

З початку 2023 року ми проводимо психологічну програму «Діти і війна. Техніки зцілення», щоб допомогти подолати стрес і травматичні переживання дітям, які постраждали внаслідок військових дій. Вона вже допомогла багатьом родинам підтримати малечу й покращити їхній психоемоційний стан. 

Програма передбачає творчі заняття, розважальні заходи, екскурсії, майстеркласи, освітні сесії, уроки толерантності й неконфліктного спілкування та психосоціальну підтримку. Ми також започаткували «Академію лідерства» для підлітків, які мають можливість долучитися до волонтерства, реалізовувати власні ідеї та робити світ кращим.

З 22 по 28 грудня 2023 року даруємо різдвяні подарунки для дітей, що постраждали від війни. Малеча отримає абонементи в басейн, щоб зануритися в приємні враження та зміцнити здоров’я.

Віримо, що незабаром усі діти України матимуть щасливе дитинство під мирним небом. А поки як можемо допомагаємо й підтримуємо маленьких українців добрими справами!

Благодійна акція «Обійми Турботи» у магазинах Watsons із 15 травня по 15 липня 2023 року: три гривні з кожного придбаного товару NIVEA та NIVEA MEN ми перераховували Товариству Червоного Хреста України на допомогу дітям, постраждалим від війни.
ТОВ «БАЙЄРСДОРФ УКРАЇНА» повідомляє, що протягом періоду проведення акції «Обійми Турботи» завдяки її учасникам були зібрані кошти в розмірі 324 525,00 грн. У жовтні 2023 року на них було придбано 400 наборів канцтоварів.

 
Допомога дітям із вадами зору

ДОПОМОГА ДІТЯМ ІЗ ВАДАМИ ЗОРУ

Допомога дітям із вадами зору
Попри важкі для країни часи ми маємо дбати про найменших і оточувати їх турботою. Тому ми не зупинили спільну програму з Подільською районною організацією Товариства Червоного Хреста України «Дотик турботи» для підтримки дітей з порушенням зору, розпочату ще в 2021 році.

Головна мета проєкту — допомогти дітям інтегруватися, розвивати корисні навички й встановлювати соціальні зв’язки. За час реалізації проєкту ми залучили більше 500 дітей, які проходять програми адаптації, фізичного розвитку, інтерактивні заняття з ненасильницького спілкування та навчання з навичок першої допомоги, арт-терапії, музикотерапії, тілесно-орієнтованої терапії, танцювально-рухової терапії направлених на покращення психоемоційного стану.

NIVEA також допомогла Спеціальній загальноосвітній школі-інтернату №5 ім. Я. П. Батюка для дітей із порушеннями зору. Завдяки спільній благодійній акції, проведеній у мережі магазинів EVA, у 2022 для цього навчального закладу ми придбали апарат для корекції зору «Амблікор».
 

ДОПОМОГА МЕДЗАКЛАДАМ

У 2022 році ми придбали й передали стерилізатор для дитячої лікарні «Охматдит» і функціональні ліжка для реанімаційного відділення Київського міського пологового будинку №2, необхідне обладнання для паліативного відділення Дитячої клінічної лікарні №5 та спеціальний масажний стіл для реабілітації діток з інвалідністю.

У 2023 році ми допомогли військовому госпіталю: закупили стоматологічне крісло, лазерний апарат і масажні столи для фізіотерапії.
Допомога медзакладам

NIVEA Й БЛАГОДІЙНІСТЬ

NIVEA й благодійність
Із перших днів повномасштабного вторгнення NIVEA повсякчас відгукується на запити про допомогу від благодійних організацій і волонтерів. 

Разом ми передаємо тисячі паковань необхідних засобів гігієни туди, де в них є гостра потреба: на передову, у прифронтові зони й до людей, які вимушено залишили свої домівки.

Дякуємо за співпрацю в підтримці українців усім організаціям, які зверталися до нас. На цьому не зупиняємося та продовжуємо допомагати разом!