«Молочко для волосся» від NIVEA - відновлення волосся без обтяження

Експерти NIVEA оцінили властивості молока як прекрасного засобу для відновлення пошкодженого волосся і використали молочні протеїни в новій лінійці. Ефект від використання одразу помітний: відновлене та блискуче волосся без обтяження. Лінійка засобів від NIVEA «Молочко для волосся» - це експертне рішення для здоров'я твого волосся.

Блиск починається зі здорового волосся!

Твоє волосся втратило блиск та виглядає тьмяним? Жодний засіб не допомагає? З новинкою від NIVEA пошуки ідеального засобу закінчені!

В основі Молочка для волосся «Здоровий блиск» є два види протеїнів, які відповідають за здоров'я волосся і натуральний блиск:

  • молочні протеїни зволожують волосся та відновлюють їх структуру зсередини,
  • протеїни шовку надають волоссю здоровий вигляд та природний блиск.

Додатково формула збагачена запатентованим зволожуючим компонентом Eucerit®, який огортає кожну волосину та захищає волосся від впливу негативних факторів зовшнішнього середовища.


ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОГО ЕФЕКТУ ВИКОРИСТОВУЙ ШАМПУНЬ І БАЛЬЗАМ


Для красивого, сповненого життєвої сили волосся


Ідеальний догляд для тонкого та нормального волосся

Сухе та пошкоджене волосся потребує інтенсивного догляду та відновлення. NIVEA створила інноваційну лінійку засобів відповідно до типу вашого волосся, що забезпечує інтенсивне відновлення волосся без обтяження. 

Ми потурбувалися, щоб нормальне волосся отримало необхідний догляд та здоровий вигляд, а тонке - енергію та об'єм.

Унікальна формула шампуню та бальзаму лінійки «Молочко для волосся» збагачена натуральними молочними протеїнами, які інтенсивно відновлюють і зміцнюють структуру волосся зсередини, роблячи волосся пружним. 
Зволожуючий компонент Eucerit® огортає кожну волосину і захищає від зовнішніх впливів. 
Догляд тієї інтенсивності, яка необхідна вашому волоссю, без обтяження - результат правильно підібраних активних компонентів відповідно до структури волосся.

 

Лінійка представлена шампунями та бальзамами.