NIVEA MEN РАЗОМ З УАЕФ СТВОРЮЄ ЗБІРНУ УКРАЇНИ З КІБЕРФУТБОЛУ

NIVEA MEN РАЗОМ З УАЕФ СТВОРЮЄ ЗБІРНУ УКРАЇНИ З КІБЕРФУТБОЛУ

Підтримай кіберзбірну та вигравай Playstation 5 та подарунки від NIVEA MEN

NIVEA MEN вже три роки поспіль прокачує кіберфутбол

У 2019 році ми разом з Прем'єр-лігою України та EA Sports робили перший національний турнір з FIFA20, завдяки якому Україна увійшла до складу світових кіберліг EA Sports.

У 2020 NIVEA MEN провели другий турнір — NIVEA MEN Cyber League: Loot Box Edition з подарунками у вигляді реальних лутбоксів. Цього разу ми об’єднали сили з УАЕФ (Українською асоціацією електронного футболу), щоб зібрати команду для чемпіонату світу FIFAE NATIONS CUP 2021.

Перш ніж дійти до фінального етапу, нашій новоспеченій команді потрібно пройти кваліфікацію в Європейському дивізіоні, яка відбудеться вже у травні.

NIVEA MEN оголошує розіграш для вболівальників.

Навіть якщо ти не кіберспортсмен, все одно маєш шанс підтримати нашу збірну та отримати подарунки від NIVEA MEN.

Призовий фонд:

1 місце — Playstation 5.

2-10 місця — подарунковий набір NIVEA MEN ULTRA.

Щоб взяти участь у розіграші, потрібно:

1. Придумати кіберфутбольну кричалку на підтримку збірної України з FIFA 21. У тексті необхідно використати слово «Ultra».

Наприклад: "у кіберфутболі всі ми шалені - грай на "Ultra" і перемога в кишені!" або "у FIFA на Ultra грай - перемогу здобувай!"

2. Залишити свій варіант тут: посилання

3. Чекати на результат розіграшу 28.05.2021 на сторінках NIVEA MEN у Facebook та Instagram.

Важливо: до участі у розіграші допускаються лише кричалки, у яких не використовується нецензурна лексика та, згідно умов вище, з використанням слова Ultra. Ознайомитися з повним переліком правил.

Офіційний склад національної збірної України з кіберфутболу

На Європейських кваліфікаціях за честь України змагатиметься збірна з трьох гравців.

Тренер збірної та капітан команди — Олег «Walkmanio» Хмара — офіційний суддя на чемпіонатах FIFA, дворазовий чемпіон України з FIFA, чемпіон та віцечемпіон Європи, чемпіон СНД.

Ще два місця у збірній отримали найкращі гравці турніру Ukrainian eCup powered by Nivea Men, що відбувся 22 та 23 квітня. Це Ярослав BlackStar98 Гурмак та Андрій CIG_STEPOVER Шакалов.

Вони розділили призовий фонд від УАЕФ в розмірі 100 тис. грн та представлятимуть країну на чемпіонаті світу FIFAe Nations Cup 2021.

FIFAe Nations Cup | Group Stage | Matchday 1
FIFAe Nations Cup | Group Stage | Matchday 2