Лінійка NIVEA Q10 POWER

Лінійка NIVEA Q10 POWER: в 10 разів більше креатину

Менше зморщок через 4 тижні більш пружна шкіра через 2 тижні

Iнновація

НОВИЙ ВИГЛЯД. НОВА СИЛА

Відкрийте для себе лінійку засобів проти зморщок NIVEA Q10 POWER — наші найліпші на сьогодні продукти лінійки Q10. Увесь асортимент лінійки спеціально розроблено для зменшення ознак старіння й запобігання їм, завдяки чому ви маєте неперевершений вигляд і відчуваєте це. Поєднання клітинно-активного Q10 зі збільшеною вдесятеро дозою креатину* стимулює природне вироблення колагену** в шкірі, завдяки чому зморшки помітно зменшуються вже за чотири тижні, а шкіра стає пружнішою вже за два.

* У порівнянні з попередньою формулою

** Протестовано in vitro


Лінійка

ПОМІТНО ПРУЖНІША ШКІРА З РІЗНОМАНІТТЯМ ЗАСОБІВ Q10 POWER

Щоденний догляд NIVEA Q10 Power

Продукти лінійки Q10 POWER допомагають шкірі виглядати помітно пружнішою, стимулюючи вироблення колагену клітинами шкіри**

Для досягнення максимального ефекту використовуйте всі продукти лінійки NIVEA Q10 Power.

Дізнатися більше

НОВИНКИ: Концентрат проти зморщок та Тканинна ліфтинг-маска NIVEA Q10 Power

Концентрат проти зморщок ефективно зменшує навіть глибокі зморшки та робить шкіру відчутно пружніщою за 10 днів.

Тканинна ліфтинг-маска Q10 power насичує шкіру живильними компонентами, розгладжує поверхневі та неглибокі зморшки, надає шкірі пружності та еластичності.

Дізнатися більше

Інгредієнти

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЩО ВСЕРЕДИНІ

Спеціалісти нашої компанії були першими, хто дослідив ефект та переваги коензиму Q10 для шкіри. Природні процеси у шкірі надихнули на створення спеціальних формул, які з доведеною ефективністю зменшують зморшки та допомагають повернути шкірі її природню красу.

КОЕНЗИМ Q10: споріднений зі шкірою компонент

Це речовина, природна для всіх клітин організму. Q10 грає велику роль у виробленні енергії, щоб шкіра могла виконувати свої основні функції - регенерацію та загоєння. Коензим Q10 виробляється як антиоксидант, що бореться із оксидативним стресом і зберігає здоровий вигляд вашої шкіри.

З віком та під впливом різних зовнішніх чинників рівень природного коензиму Q10 у шкірі знижується. З огляду на те, що Q10 є життєво важливим антиоксидантом і має вирішальне значення для процесу вироблення енергії, зниження його рівня робить шкіру більш схильною до появи мімічних та статичних зморщок.

Ось чому так важливо допомагати шкірі підтримувати її природний рівень Q10. Нам вдалося клінічно довести здатність формули усіх засобів лінійки NIVEA Q10 POWER ефективно відновлювати рівень Q10 і зменшувати зморшки.

Креатин

Енергетичний резервуар шкіри, який бере участь у виробленні колагену — складний процес, тож, якщо клітинної енергії для його синтезу недостатньо, запаси колагену зменшуються. Наслідками є зниження еластичності шкіри і поява небажаних зморщок. Проведені NIVEA дослідження показали, що насичення клітин шкіри креатином в різних концентраціях призводить до збільшення вироблення колагену. Саме тому наша нова формула засобів лінійки NIVEA Q10 POWER містить удесятеро більше креатину* і її здатність насичувати ним шкіру є клінічно доведеною.

* У порівнянні з попередньою формулою