НА 100% ІДЕНТИЧНИЙ ШКІРІ Q10

ЗМЕНШУЄ ЗМОРШКИ ЗА 7 ДНІВ

Q10 POWER проти зморщок — доведена дія

Q10 POWER

НА 100% ІДЕНТИЧНИЙ. НА 100% ТАКИЙ, ЯК ТИ.

Відкрийте для себе засоби проти зморщок NIVEA Q10 POWER. Вони містять коензим Q10, який на 100% ідентичний тому, що виробляє твоя шкіра. Завдяки цьому NIVEA Q10 POWER стимулює природне вироблення колагену* в шкірі. В результаті зморшки помітно зменшуються вже за чотири тижні, а шкіра стає пружнішою вже за два. А ви зберігаєте свій неповторний вигляд, залишаючись собою.

* Протестовано in vitro


Q10 POWER

ПОМІТНО МЕНШЕ ЗМОРЩОК ВЖЕ ЗА 4 ТИЖНІ

НА 100% ІДЕНТИЧНИЙ ШКІРІ Q10

Щоденний догляд NIVEA Q10 POWER

Продукти лінійки Q10 POWER допомагають шкірі виглядати помітно пружнішою, стимулюючи вироблення колагену клітинами шкіри*

Для досягнення максимального ефекту використовуйте всі продукти лінійки NIVEA Q10 POWER.

Додатковий догляд:
тканинна ліфтинг-маска NIVEA Q10 Power

Тканинна ліфтинг-маска Q10 POWER насичує шкіру живильними компонентами, розгладжує поверхневі та неглибокі зморшки, надає шкірі пружності та еластичності.


Інгредієнти

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЩО ВСЕРЕДИНІ

Спеціалісти нашої компанії були першими, хто дослідив ефект та переваги коензиму Q10 для шкіри. Природні процеси у шкірі надихнули на створення спеціальних формул, які з доведеною ефективністю зменшують зморшки та допомагають повернути шкірі її природню красу.

100% ІДЕНТИЧНИЙ ШКІРІ Q10

Коензим Q10 – природній компонент шкіри. Він виробляється клітинами шкіри та виступає як антиоксидант, що бореться із оксидативним стресом для збереження здорового вигляду шкіри. Крім того, коензим Q10 відіграє важливу роль у виробленні енергії, щоб шкіра могла виконувати свої основні функції - регенерацію та загоєння.

З віком та під впливом різних зовнішніх чинників рівень природного коензиму Q10 у шкірі знижується. З огляду на те, що Q10 є життєво важливим антиоксидантом і має вирішальне значення для процесу вироблення енергії, зниження його рівня робить шкіру більш схильною до появи мімічних зморщок.

Ось чому так важливо допомагати шкірі підтримувати її природний рівень Q10. Нам вдалося клінічно довести здатність формул NIVEA Q10 POWER ефективно відновлювати рівень Q10 і зменшувати зморшки.

Креатин

Енергетичний резервуар шкіри, який бере участь у виробленні колагену. Це складний процес, тому коли клітинної енергії для синтезу недостатньо, запаси колагену зменшуються. Наслідками є зниження еластичності шкіри і поява небажаних зморщок. Проведені NIVEA дослідження показали, що насичення клітин шкіри креатином в різних концентраціях призводить до збільшення вироблення колагену. Саме тому формули засобів лінійки NIVEA Q10 POWER містять креатин, здатність якого насичувати шкіру є клінічно доведеною.