Запитання про NIVEA MEN?

Запитання про NIVEA MEN?

ПРО ЩО ВАШЕ ПИТАННЯ? ЦІ ПИТАННЯ ВИНИКАЮТЬ ДОСИТЬ ЧАСТО. Є ШАНС, ЩО ВИ ЗНАЙДЕТЕ ВІДПОВІДЬ НИЖЧЕ.

BCI

 
Чому інгредієнти продукту вказано англійською мовою?
Наведений на упаковці продукту перелік інгредієнтів дає можливість людям, що страждають на алергію, ще до покупки засобу перевірити, чи містить він речовини, на які в них є алергічна реакція. Це можливо завдяки використанню прийнятих у всіх країнах Європи позначень.

З цією метою міжнародний комітет розробив номенклатуру речовин, яку використовують виробники косметичної продукції (INCI: Міжнародна номенклатура косметичних речовин). Якщо у вас виникають запитання щодо окремих інгредієнтів, ви можете звернутися безпосередньо до нас — ми радо надамо вам додаткову інформацію.

Як продукти серії NIVEA MEN тестуються на переносимість?
Переносимість наших продуктів ретельно перевіряється перед випуском продукції у продаж. Тести проводяться в нашому дослідницькому відділі, а на додачу ще й у незалежних дослідницьких інститутах. Тим не менш, усе же неможливо повністю виключити непереносимість, яка може бути зумовлена індивідуальною гіперчутливістю до одного з інгредієнтів продукту.

Чи справді продукт не містить спирт, якщо серед інгредієнтів вказаний цетиловий спирт?
У хімії виділяють групу речовин під загальною назвою «спирти». Їхній фізичний стан може варіюватися від рідини до твердої речовини, при цьому вони можуть володіти різними властивостями. Якщо на етикетці продукту зазначено «Без вмісту спирту», то це означає, що продукт не містить етиловий спирт, який також є компонентом алкогольних напоїв.
У косметиці етиловий спирт використовується як освіжаючий і зміцнювальний інгредієнт. У повному описі інгредієнтів на упаковці етиловий спирт вказується як "alcohol" чи "alcohol denat". Аліфатичні спирти (наприклад, цетеариловий спирт або ланоліновий спирт) являють собою тверді речовини. Вони використовуються, наприклад, як емульгатори, які надають продукту необхідну консистенцію.

Який вміст води у кремах і лосьйонах?
Вміст води у всіх емульсіях на ринку (незалежно від виробника) становить 70-90%. Останні наукові дослідження показали, що зволожувальний ефект знижує сприйнятливість чутливої шкіри.
Вміст води в NIVEA Creme складає близько 70%. Засіб являє собою водно-масляну емульсію. NIVEA Creme дуже популярний протягом багатьох десятків років завдяки високому показнику толерантності шкіри і чудовим зволожувальним властивостям.

ГОЛІННЯ

 
Яке гоління краще — вологе чи сухе?
Це залежить від стану вашої шкіри і від того, до чого ви звикли (наприклад, сухе гоління рекомендоване тим, хто страждає на хронічну вугрову хворобу). Перевагою вологого гоління є ретельність, а сухого — швидкість і зручність. Але в будь-якому разі необхідно використовувати засіб після гоління, оскільки він сприяє відновленню шкіри. Наприклад, засоби, збагачені зволожувальними елементами та вітамінами, живлять шкіру обличчя й сповнюють її життєвою силою.

А що, якщо я поріжуся?
Холодної води зазвичай достатньо, щоб зупинити кровотечу від дрібних порізів. У разі сильнішої кровотечі можна використовувати антибактеріальний і кровоспинний олівець (продається в будь-якій аптеці).

У мене майже завжди подразнена шкіра, а після гоління з'являються червоні плями. Від чого це?
Швидше за все це спричинено тим, що ви голитеся проти росту волосся.
Можливо, ще й тим, що ви занадто сильно натискаєте на станок під час гоління або використовуєте ароматизовані продукти для гоління, що містять спирт.
Подразнення може викликати і звичка витирати насухо шкіру рушником після гоління замість того, щоб промокати її.
Ще, можливо, ви користуєтеся електричною бритвою, яка вириває щетину зі шкіри. Найчастіше це відбувається з тієї причини, що рівень встановленої швидкості роботи бритви надто низький. Проконсультуйтеся з дерматологом, щоб уникнути подібних проблем у майбутньому.

В мене часто трапляється вростання волосся на обличчі. Чому це відбувається і як цього уникнути?
Вростання волосся на обличчі найчастіше стається через неправильне гоління.
Перше правило під час вологого гоління: ніколи не голіться проти росту волосся! Гоління у всіх напрямках швидко й ефективно видаляє волосся, але призводить до стресу шкіри та її запалення. Якщо шкіра обличчя груба, волоссю ще складніше пробитися назовні, тож воно залишається під поверхнею шкіри й росте всередину.
Радимо регулярно видаляти відмерлі клітинки шкіри. 
Іще одна важлива заувага: якщо ваша шкіра в дуже поганому стані, це може призвести до деформації волосяних фолікул, а іноді й до зміни напрямку росту волосся. Це у свою чергу сприятиме росту волосся під шкірою. Врослу волосину часто можна видалити за допомогою пінцета (акуратно!), але тільки в тому випадку, якщо на обличчі немає ознак запалення й подразнення шкіри. Інакше проконсультуйтеся з дерматологом!

Яка відмінність між гелями, піною та кремами для гоління?
Вибір засобу для гоління залежить від ваших уподобань.
Перевага піни в тому, що її можна швидко та ефективно використовувати одразу після розприскування із флакона.
Гель наноситься рукою. При цьому не треба спочатку збовтувати флакон. Невелика кількість гелю перетворюється на значний об'єм піни за допомогою кругових рухів пальцями.
Використання крему для гоління — це традиційний підхід. Але для цього необхідна щіточка. Робіть кругові рухи вологою щіточкою, поки не утвориться м'яка піна.
 
 
 

средство после бритья

 


ПІСЛЯ ГОЛІННЯ

 
Чи пропонує NIVEA MEN засоби після гоління без вмісту спирту?
Так! Лінійка продуктів NIVEA MEN Sensitive розроблена спеціально для чоловіків, які мають чутливу шкіру.

Чи можу я обійтися без засобу після гоління?
Цей засіб завершує процес гоління. Щоденне гоління — це стрес для шкіри обличчя. Проте, якщо використовувати потрібний засіб після гоління, то цей вплив можна врівноважити. Засоби після гоління від NIVEA відновлюють ліпідний баланс шкіри, роблять її м'якішою, а вітаміни і провітаміни захищають шкіру і підтримують процеси регенерації.

Моя шкіра дуже чутлива. Якщо я використовую засіб після гоління, то шкіра в мене «горить». Чи є якісь альтернативи використанню продуктів після гоління?
Так. Неприємні відчуття, які вас турбують, швидше за все спричинені вмістом спирту й ароматизаторів у засобі, яким ви користуєтеся. Спробуйте використовувати продукт без запаху і без вмісту спирту.

Я використовую засіб після гоління. Відчуття печіння шкіри — це невід’ємна частина процесу догляду за шкірою після гоління?
Звісно, ні. Відчуття печіння викликає спирт, що міститься в більшості засобів після гоління. У всіх продуктах після гоління дуже важливу роль відіграє елемент догляду за шкірою. Тому цілком доречно використовувати продукти, які містять менше спирту чи взагалі не містять його. Вони не викликають печіння шкіри й забезпечують оптимальний догляд.
 

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ОБЛИЧЧЯ

 
Чому необхідно використовувати засоби для догляду за шкірою, розроблені спеціально для чоловіків?
Шкіра обличчя в чоловіків відрізняється від жіночої шкіри за багатьма показниками: вона на 30% товща і містить більш щільну сітку жирової тканини, що називається підшкірною клітковиною. Вона також має більш високу здатність зв'язувати воду, через що  на вигляд більш щільна і пружна порівняно зі шкірою в жінок. Чоловіча шкіра менш схильна до зневоднення, внаслідок цього на ній утворюється менше зморщок.
Шкіра чоловіків має більш високий вміст жирів. Саме тому шкіра юнаків більш схильна до утворення вугрів. 4-ступінчата система догляду, розроблена дослідницькою групою NIVEA MEN, — від засобів для очищення, засобів для гоління й після гоління до засобів для догляду за шкірою — призначена спеціально для задоволення цих особливих потреб.

Чи необхідно мені використовувати різні продукти для догляду за шкірою взимку, за низьких температур, і влітку?
Низькі температури й повітря у приміщеннях, що обігріваються, висушують шкіру швидше. Оскільки потреба у зволоженні шкіри збільшується, взимку рекомендовано використовувати креми з високим вмістом жирових компонентів, що не лише забезпечують зволоження шкіри, але й утримують вологу протягом більш тривалого періоду. Взимку також рекомендується використовувати нічний крем із високим вмістом жирів.

Чому під очима з’являються темні кола і припухлості? І чи допоможе мені крем для ділянок навколо очей?
Темні кола під очима і припухлості можуть бути результатом нестачі сну чи нездорового способу життя. Тонка й чутлива шкіра навколо очей особливо гостро реагує на стрес і втому, це швидко призводить до зниження темпів виведення кінцевих продуктів обміну речовин. Аби видалити речовини, що не підлягають подальшому розпаду, артерії розширюються. Оскільки шкіра навколо очей дуже тонка (близько 0,55 мм порівняно з 2 мм в інших ділянках), розширені артерії виглядають, як темні кола. Використання охолоджувального крему для ділянок навколо очей може зробити темні кола менш помітними і зменшити припухлість під очима.
Невелику кількість крему слід нанести на зовнішній контур очей і акуратно помасажувати шкіру круговими рухами у бік перенісся.