Часті запитання до NIVEA щодо догляду за тілом

1. Чому зволожувати шкіру необхідно щодня?
Кожного дня наша шкіра зазнає різних впливів — як довкілля, так і різних занять, як-от приймання душу. Саме тому важливо регулярно її зволожувати. Всі засоби для догляду за тілом від NIVEA Body, а також NIVEA Soft і NIVEA Creme забезпечують вашу шкіру зволожувальними компонентами.

2. Чи підходять засоби для догляду за тілом від NIVEA і для обличчя?
NIVEA пропонує широкий спектр універсальних засобів, які можна використовувати для догляду за обличчям, руками та тілом. Вони призначені для різних потреб шкіри і різних її типів. Серед них інтенсивний зволожувальний крем NIVEA Soft для обличчя, рук та тіла. Легка формула з вітаміном Е та олією жожоба швидко поглинається та освіжає шкіру. Також спробуйте наш універсальний зволожувальний крем для догляду за шкірою. Завдяки унікальній формулі з евцеритом, пантенолом і гліцерином крем прекрасно зволожує, живить і дбайливо доглядає за шкірою тіла, особливо за її сухими ділянками.

3. Як часто потрібно користуватися зволожувальним кремом для рук?
Те, як часто вам слід наносити зволожувальний крем для рук, залежить від впливу, якого вони зазнають, і від ваших індивідуальних потреб у зволоженні. Просто користуйтеся зволожувальним засобом регулярно, щоб ваші руки залишалися м’якими й ніжними. Крем для рук 3в1 відновлення «SOS» з декспантенолом миттєво позбавляє відчуття сухості та стягнутості, глибоко відновлює суху та потріскану шкіру, забезпечує тривалий захист та догляд.

4. Які засоби для догляду за тілом від NIVEA можна безпечно використовувати у холодну пору року?
Маєте суху та стягнену шкіру? Спробуйте лосьйон для тіла «Відновлення та догляд SOS», який піклується про дуже суху шкіру та діє у балансі з її мікробіомом. Формула з сироваткою для інтенсивного зволоження шкіри утримує вологу та відчутно пом'якшує шкіру до 72 годин у разі регулярного використання.

5. Чому для рук потрібен спеціальний зволожувальний засіб?
Наші руки щодня зазнають різних впливів довкілля, очищувальних засобів і миття. Оскільки ми постійно в русі, крем для рук повинен не тільки зволожувати, а й швидко поглинатися. Пропонуємо спробувати крем для рук «Гладенькі руки & догляд за нігтями» з натуральною олією макадамії та квіткою лотоса, який зміцнює шкірний бар'єр, залишаючи ваші руки м'якими та гладенькими протягом 24 годин.

Ще запитання?

Будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи нашу онлайн-форму.