Фільтр
Відсортувати
Відсортувати

Впровадження правильного догляду для вашого типу шкіри    
                                                                                                                                            
Коли справа стосується пошуку підходящих засобів для догляду за шкірою, вам дійсно потрібно володіти деякою інформацією стосовно вашого типу шкіри. У кожного з нас різний тип шкіри та різні потреби з догляду. Переглядаючи цей список статей, а також інформаційні матеріали з догляду за шкірою, ми сподіваємось, що зможемо допомогти вам з пошуком ідеального бальзаму, молочка або кремів, а також поділитись позитивним досвідом щодо застосування та процедур, які відповідають вашому стилю життя. Ми тут, щоб надати вам експертні пізнавальні матеріали та забезпечити вам можливість удосконалити свій зовнішній вигляд та відчувати себе комфортно.


NIVEA знає, як з легкістю піклуватись про власну шкіру  

Якщо ваша шкіра страждає від сухості, лущення, жирності або ж схильна до утворення вугрів, у нас є саме те, що вам потрібно для вирішення ваших проблем та збереження природної краси. Навіть якщо ваша шкіра вже бездоганна (так тримати!), ми все ж маємо деякі цікаві, інформаційні матеріали, які проллють світло на догляд за шкірою. Дозвольте нашим експертам ознайомити вас з правильними методами догляду за шкірою тіла, та не забудьте ознайомитись із засобами, які ми рекомендуємо для цього. Якщо ви страждаєте від сухості чи лущення шкіри, вам буде потрібен інший крем, ніж тому, у кого жирна шкіра. Потреби зрілої шкіри відрізняються від потреб молодої шкіри, і NIVEA знає, про що йдеться мова. Якщо ви шукаєте інформацію за відповідною темою, ви завжди можете застосувати фільтри для сортування та пошуку необхідної інформації.


Кожна шкіра має свої потреби, однак у нас є рішення

Ми пишаємося нашою здатністю забезпечити вас високоякісними засобами для догляду за шкірою, однак ми також пишаємось і тим, що маємо можливість знайти правильні відповіді на ваші питання з дерматології.  Перегляньте наш розділ порад з догляду за шкірою та дізнайтесь, чим ми можемо допомогти для того, щоб залишатись здоровим, щасливим  та відчувати комфорт власної шкіри, незалежно від обставин.