Торкаючись до шкіри

 

NIVEA знає все про шкіру...

Маючи понад 100-річний досвід у догляді за шкірою, ми віримо в її красу і знаємо про шкіру практично все. Нам недосить простого дотримання формальних вимог до якості продукції: внутрішні критерії безпеки продукції набагато суворіші, ніж будь-які зовнішні правила. Завдяки високому рівню контролю над інгредієнтами, ми можемо гарантувати, що навіть найчутливіша шкіра матиме потрібний догляд.

...і ми цінуємо це

Підтримуючи наші високі стандарти безпеки, ми постійно перебуваємо в пошуку інгредієнтів, здатних зберігати красу і здоров’я вашої шкіри. Ми знаємо, що в деяких випадках і для шкіри, і для довкілля, лабораторно розроблені інгредієнти навіть ліпші, ніж їхні природні аналоги. Наприклад, натуральні компоненти в есенціях можуть спричинити подразнення або навіть алергічну реакцію шкіри. Водночас лабораторно створені есенції навіть на чутливу шкіру впливають ніжно, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Головне в догляді за шкірою

Інгредієнти, що входять до складу наших засобів, можна розділити на дві групи: основні та фірмові.

Основні інгредієнти виконують базові функції, допомагають косметичним продуктам дбати про шкіру. Наприклад, текстуризатори й емульгатори роблять засоби приємними на дотик і легкими в застосуванні. А консерванти відповідають за зберігання і, як наслідок, безпеку продукції NIVEA.

Фірмові інгредієнти роблять наш догляд по-справжньому особливим. Багато з них (наприклад, коензим Q10) спричинили справжню революцію у світі косметики. Такі інгредієнти допомагають забезпечувати особливий догляд для кожного типу шкіри та підтримувати її природні функції.

Абсолютно всі компоненти, незалежно від того, до якої групи вони належать, проходять цілу низку суворих випробувань. Ми робимо це для того, щоб уся продукція NIVEA відповідала найвищим стандартам якості й виправдовувала довіру, виявлену від споживачів.

Хочете дізнатися більше про інгредієнти в складі косметики NIVEA? Спеціально для вас ми розповімо про те, як вони працюють і чому наш бренд використовує саме їх.


Фірмові інгредієнти

Евцерит

Що таке евцерит?

На сьогоднішній день евцерит — основа косметичних засобів NIVEA. Відкритий понад століття тому, емульгатор став ключовим інгредієнтом нашого легендарного крему NIVEA Cream. Евцерит — сполучна ланка між водними й олійними компонентами кремів.


Q10

Що таке Q10?

Коензим Q10 — молекула, яку виробляє наш організм. Він потрібний для клітинного метаболізму. Будучи джерелом енергії, він допомагає нашим клітинам рости, зберігати здоров’я та регенеруватися. Крім того, Q10 — активний антиоксидант, що бореться з вільними радикалами, які завдають шкоди клітинам на багатьох рівнях (зокрема ДНК, протеїнам і ліпідам).

Креатин

Що таке креатин?

Креатин — це органічна сполука, що виробляється печінкою, нирками й підшлунковою залозою. Він заряджає наш організм енергією, діючи як акумулятор.


Олія солодкого мигдалю

Що таке олія солодкого мигдалю?

Мигдальну олію отримують зі стиглих ядер солодкого мигдалю шляхом холодного пресування й подальшого очищення. Золотиста олія з м’яким солодкуватим горіховим ароматом упродовж багатьох століть використовується в медицині й засобах для догляду за шкірою.


Основні інгредієнти

Змішувальні речовини

Потрібні для того, щоб різні інгредієнти змішувалися й ліпше поглиналися шкірою (приклад: вода й олія).

Текстурувальні речовини

Відповідають за утворення м’якої, оксамитової текстури кремів, лосьйонів і гелів.

Очищувальні речовини

 

Позбавляють шкіру забруднень і лущення.

 

  • ПАР
  • Відлущувальні інгредієнти