ПРОДОВЖИ МОЛОДІСТЬ НАДОВГО з лінійкою HYALURON CELLULAR FILLER!

ПРОДОВЖИ МОЛОДІСТЬ НАДОВГО

з лінійкою HYALURON CELLULAR FILLER

ІННОВАЦІЙНА ФОРМУЛА ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ БОРОТЬБИ ЗІ СТАРІННЯМ

Молода та пружна шкіра - це видиме відображення активності клітин на глибинному рівні. З віком здатність шкіри до оновлення клітин сповільнюється, зменшується вироблення колагену. Лінії зневоднення перетворюються у зморшки, шкіра втрачає пружність.

 

Потужна формула HYALURON CELLULAR FILLER з гіалуроном та активатором колагену покликана активувати клітини шкіри для протидії старінню. Вона активує клітини шкіри виробляти власну гіалуронову кислоту та колаген*, та покращує відновлення клітин. Hyaluron Cellular Filler стимулює оновлення клітин до + 33% лише за 24 години, а вироблення колагену до + 24% лише за 7 днів*.

 

Результат? Ваша шкіра виглядає помітно більш пружною, зморшки розгладжені. А ви відчуваєте себе молодою зсередини!

* Протестовано In Vitro

УНІКАЛЬНА КОМБІНАЦІЯ КЛІТИННО-АКТИВНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ

МІКРО- ТА МАКРОГІАЛУРОН

Гіалурон, природно, міститься у вашій шкірі, а також у сполучній тканині. Він допомагає шкірі утримувати вологу та підтримувати об’єм.

 

Відомо, що макрогіалурон інтенсивно зволожує та розгладжує поверхню шкіри, тоді як мікрогіалурон відомий своєю здатністю проникати у глибші шари шкіри, працюючи зсередини та з часом заповнюючи зморшки.

АКТИВАТОР КОЛАГЕНУ

Колаген - основний компонент шкіри, завдяки якому вона виглядає молодою. Як опорна волокниста структура шкіри, колаген відповідає за її пружність та гладеньку поверхню.

 

З віком вироблення колагену сповільнюється, шкіра втрачає свою пружність і з’являються зморшки. Активатор колагену покращує вироблення власного колагену до +24% лише за 7 днів *.

* Протестовано In VitroВІДКРИЙТЕ ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД Hyaluron Cellular Filler ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ МОЛОДОСТІ ШКІРИ

Лінійка NIVEA Hyaluron Cellular Filler дозволяє знайти ідеальне рішення для вашого щоденного догляду. Спробуйте комбінацію засобів для комплексного догляду та переконайтеся, що ваша шкіра з кожним днем стає більш пружною і виглядає молодшою.
ОМОЛОДЖУЮЧІ ПЕРЛИНИ

КРОК 1: ОМОЛОДЖУЮЧІ ПЕРЛИНИ

Унікальна формула перлин - це інтенсивний засіб з максимальною концентрацією гіалуронової кислоти для використання вранці та ввечері. При натисканні перлини перетворюються на сироватку, яка завдяки вмісту гіалуронової кислоти та активатора колагену активує клітини шкіри виробляти власну гіалуронову кислоту та колаген.

Денний крем

КРОК 2: ДЕННИЙ КРЕМ  

Нанесіть щоденний крем із захистом SPF15. Він стимулює вироблення шкірою гіалуронової кислоти та колагену *, а також поповнює власні запаси вологи. Завдяки SPF він захищає від фотостаріння, спричиненого УФ, та пошкодження клітин.

 

* Протестовано In Vitro

Крем для шкіри навколо очей

КРОК 3: КРЕМ ДЛЯ ШКІРИ НАВКОЛО ОЧЕЙ

Підкресліть свою жіночність та зробіть очі виразнішими зі спеціальним доглядом для ніжної шкіри навколо очей. Крем помітно зменшує зморшки навколо очей, наповнює вологою та дарує свіжий вигляд шкірі.

Нічний крем

КРОК 4: НІЧНИЙ КРЕМ

Нічний крем помітно зменшує зморшки та відновлює шкіру. Цей інтенсивний догляд миттєво зменшує ознаки втоми та покращує зовнішній вигляд шкіри , завдяки чому вона виглядає гладенькою та відчувається шовковистою на дотик. Живильна формула підтримує оновлення клітин шкіри під час сну.


ПРОДОВЖИ МОЛОДІСТЬ НАДОВГО

Відкрийте лінійку NIVEA Hyaluron Cellular Filler, розроблену для ефективної боротьби з ознаками старіння. Насолоджуйтесь новим рівнем антивікового догляду за шкірою зі спеціально розробленими засобами, які відкриють вашу внутрішню молодість.
Лінійка Hyaluron Cellular Filler

ДЕННИЙ КРЕМ NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER SPF 15

Денний крем NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER (Гіалурон Селлулар Філлер) помітно зменшує зморшки при регулярному використанні.

Інноваційна формула містить Гіалурон, що активує клітини шкіри виробляти власну гіалуронову кислоту та колаген. Система захисту від UVA+UVB-променів SPF 15 захищає шкіру від фотостаріння, пошкодження клітин та пігментації. Насичена текстура швидко поглинається, забезпечуючи відчуття комфорту на шкірі.

НІЧНИЙ КРЕМ NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Нічний крем NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER (Гіалурон Селлулар Філлер) помітно зменшує зморшки при регулярному використанні.

Інноваційна формула містить Гіалурон, що активує клітини шкіри виробляти власну гіалуронову кислоту та колаген. Живильна формула підтримує оновлення клітин шкіри під час сну. Насичена текстура швидко поглинається, забезпечуючи відчуття комфорту на шкірі.


Омолоджуючі перлини

ОМОЛОДЖУЮЧІ ПЕРЛИНИ NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Унікальна формула перлин NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER (Гіалурон Селлулар Філлер) - це інтенсивний засіб з максимальною концентрацією гіалуронової кислоти для використання вранці та ввечері. При натисканні перлини перетворюються на сироватку, яка завдяки вмісту гіалуронової кислоти та активатора колагену активує клітини шкіри виробляти власну гіалуронову кислоту та колаген.

Крем для шкіри навколо очей

КРЕМ ДЛЯ ШКІРИ НАВКОЛО ОЧЕЙ NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Крем для шкіри навколо очей NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER (Гіалурон Селлулар Філлер) містить Гіалурон, що активує клітини шкіри виробляти власну гіалуронову кислоту та колаген.

 Маска

ТКАНИННА КРІОМАСКА NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Натхненна кріотехнологіями тканинна кріо-маска NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER ефективно впливає на ознаки старіння з використанням холоду. Вона активізує вироблення в клітинах шкіри власної гіалуронової кислоти, колагену та еластину. Після застосування обличчя підтягнуте, приємне на дотик і зволожене.

 

 

Сиворотка

ГІАЛУРОНОВА СИРОВАТКА NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Клітинно-активуюча формула сироватки NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER має ультралегку текстуру, що швидко поглинається. Вона містить мікро-гіалурон та 20% концентрату гліцерину для глибокого зволоження та оновлення шкіри. Завдяки цим активним компонентам сироватка візуально розгладжує поверхню шкіри, поповнює запас власної вологи шкіри, надає шкірі підтягнутості та забезпечує їй глибокий догляд.


ДЕННИЙ КРЕМ  SPF 30

ДЕННИЙ КРЕМ NIVEA HYALURON CELLULAR FIILLER SPF 30

Денний крем NIVEA HYALURON CELLULAR FIILLER (Гіалурон Селлулар Філлер) має виражену антивікову дію та завдяки потужним інгредієнтам стимулює клітини шкіри виробляти власну гіалуронову кислоту, колаген та еластин. Система захисту від UVA та UVB-променів SPF 30 допомагає захистити шкіру від фотостаріння та пігментних плям. Насичена оксамитова текстура швидко поглинається, забезпечуючи відчуття комфорту без липких слідів.

НІЧНИЙ КРЕМ NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

НІЧНИЙ КРЕМ NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Нічний крем NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER для підвищення еластичності шкіри надає значний ефект проти зморщок, покращує еластичність та відновлює міцність шкіри. Формула містить комбінацію клітинно-активуючих інгредієнтів - гіалурон, активатори колагену та еластину, завдяки чому активує клітини шкіри виробляти власну гіалуронову кислоту, колаген та еластин.Щоденний догляд за шкірою з Омолоджуючими Перлинами

Омолоджуючі перлини від NIVEA стимулюють оновлення клітин, збільшуючи вироблення колагену до +49% за 72 години! Почніть свій щоденний догляд за шкірою з омолоджуючими перлинами для помітного ліфтинг-ефекту. Дотримуйтесь простих кроків у догляді за шкірою з лінійкою Hyaluron Cellular Filler.


NIVEA CELLULAR ІЗ ВДОСКОНАЛЕНИМ ОНОВЛЕННЯМ КЛІТИН: НАШІ СПОЖИВАЧІ В ЗАХВАТІ

*Джерело:

NIVEA.de рейтинг споживачів NIVEA Hyaluron Cellular Filler Day Care SPF 15


«КОМБІНАЦІЯ ГІАЛУРОНУ ТА АКТИВАТОРУ КОЛАГЕНУ РЕАКТИВУЄ КЛІТИНИ ТА ПРИСКОРЮЄ ЇХ ОНОВЛЕННЯ»

Доктор Домінік Геддерц, Дослідження та розробка, Beiersdorf AG, відповідає на всі питання щодо нової лінійки NIVEA Hyaluron Cellular Filler

ЯКІ ПРИЧИНИ СТАРІННЯ ШКІРИ? ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ НАШОЇ ШКІРИ?

Є два основних фактори, які впливають на швидкість та інтенсивність старіння. Перший - у самій нашій шкірі, у наших генах. Вони відповідають за ступінь біологічної активності та життєздатності кожної з клітин шкіри. Активність клітин, що визначається нашими генами, наприклад, швидкість вироблення гіалурону та колагену або сам процес оновлення клітин може значно відрізнятися у різних людей, що призводить до дуже різного вигляду шкіри у двох осіб одного віку.

Але не лише наші гени відповідальні за ступінь та прогрес індивідуального старіння шкіри. Зовнішні впливи, такі як сонячне випромінювання, також впливають на старіння нашої шкіри, оскільки UVA та UVB промені спричиняють появу у нашій шкірі вільних радикалів. Вони здатні руйнувати структуру та цілісність клітин шкіри, таких, як колагенові волокна. В результаті цього на шкірі починають з’являтися зморшки.

На жаль, клітини шкіри з віком стають лінивими, при цьому сповільнюючи клітинну активність і швидкість вироблення речовин. Шкіра молодих людей оновлюється кожні 28 днів. Для людей похилого віку цей процес потребує більше часу і відбувається лише кожні 35 днів. Це означає, що клітини регенеруються та оновлюються повільніше. Отже, саме ці аспекти визначатимуть стан нашої шкіри в літньому віці.

Доктор Домінік Геддерц
Дослідження та розробка
Догляд за обличчям NIVEA